81 |
2024-06-20 |
Давыдава Жанна Рыгораўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-06-20 |
Балаболава З. В. |
Наваполацак |
|
|
|
82 |
2024-06-20 |
Арэх Андрэй Віктаравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-06-20 |
Арэхаўская Ю. А. |
Магілёў, Кастрычніцкі |
|
|
|
83 |
2024-06-20 |
Чарненка Сямён Мікалаевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-06-20 |
Пушкіна Ж. В. |
Магілёў, Кастрычніцкі |
|
|
|
84 |
2024-06-20 |
Несцер Андрэй Уладзіміравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-06-20 |
Волчак І. М. |
Наваградак, раённы |
|
|
|
85 |
2024-06-20 |
Алюцянок Таццяна Аляксандраўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-06-20 |
Баранава С. А. |
Барысаў, раённы |
|
|
|
86 |
2024-06-20 |
Саленік Наталля Мікалаеўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-06-20 |
Станулевіч Н.А. |
Астравец |
|
|
|
87 |
2024-06-19 |
Сабалеўскі Юрый Мікалаевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-06-19 |
Балябін А. В. |
Магілёў |
|
|
|
88 |
2024-06-19 |
Шкутнік Раман Мікалаевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-06-19 |
Ярмолік А. І. |
Слонім |
|
|
|
89 |
2024-06-19 |
Даўгавечны Васіль Аляксандравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-06-19 |
Ярмолік А. І. |
Слонім |
|
|
|
90 |
2024-06-19 |
Каляшко Сяргей Юр'евіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-06-19 |
Ярмолік А. І. |
Слонім |
|
|
|
91 |
2024-06-19 |
Пракапенка Андрэй Сяргеевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-06-19 |
Ларчанка Н.У. |
Магілёў |
|
|
|
92 |
2024-06-19 |
Буйніцкая Таццяна Юр'еўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-06-19 |
Сушко Н.З. |
Лепель |
|
|
|
93 |
2024-06-19 |
Цар Іван Іванавіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-06-19 |
Казёл Н.Г. |
Гародня, Ленінскі |
|
|
|
94 |
2024-06-19 |
Шэпінская Вера Аляксандраўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-06-19 |
Марозаў А. Л. |
Быхаў, раённы |
|
|
|
95 |
2024-06-19 |
Чарнецкая Вольга Ільінічна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-06-19 |
Сасноўскі Д. І. |
Гародня, Кастрычніцкі |
|
|
|
96 |
2024-06-19 |
Пінчук Юлія Валер'еўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-06-19 |
Казёл Н.Г. |
Гародня, Ленінскі |
|
|
|
97 |
2024-06-19 |
Ільіна Кацярына Анатольеўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-06-19 |
Харошка А. В. |
Жлобін, раённы |
|
|
|
98 |
2024-06-18 |
Плявака Аляксандр Уладзіміравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-06-18 |
Саттарава Е. С. |
Крупкі, раённы |
|
|
|
99 |
2024-06-18 |
Лыжачнік Ігар Дзмітрыевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-06-18 |
Самасюк Л. Г. |
Наваградак, раённы |
|
|
|
100 |
2024-06-18 |
Майзус Святлана Аляксандраўна |
ж |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2024-06-18 |
Новік А. В. |
Лепель |
|
|
|