4001 |
2020-11-09 |
Сініца Таццяна |
ж |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2020-11-10 |
Бандарэнка Сьвятлана |
Менск, Маскоўскі |
|
30 б.в. 810,00 руб. |
Да суда ў ІЧУ |
4002 |
2020-11-09 |
Масалава Ульяна |
ж |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2020-11-10 |
Жуковіч Алена |
Менск, Савецкі |
12 сут. |
|
|
4003 |
2020-11-08 |
Канявега Антон |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2020-11-09 |
|
Менск |
13 сут. |
|
|
4004 |
2020-11-08 |
Бакун Алена |
ж |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2020-11-09 |
Ляйкоўская Анастасія |
Менск, Першамайскі |
|
15 б.в. 405,00 руб. |
|
4005 |
2020-11-08 |
Макарэвіч-Йоўчэва Кацярына |
ж |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2020-11-10 |
Чэраповіч |
Менск, Першамайскі |
|
30 б.в. 810,00 руб. |
|
4006 |
2020-11-08 |
Гарбанаў Андрэй |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2020-11-09 |
Жуковіч Алена |
Менск, Савецкі |
15 сут. |
|
|
4007 |
2020-11-08 |
Шабалін Павел |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2021-02-15 |
Асіпчык Анастасія |
Менск, Заводзкі |
|
20 б.в. 580,00 руб. |
|
4008 |
2020-11-08 |
Шнеерсан Марыя |
ж |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2020-11-09 |
|
Менск, Савецкі |
8 сут. |
|
|
4009 |
2020-11-08 |
Шляхценка Пётр |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2020-11-09 |
|
Менск, Цэнтральны |
14 сут. |
|
|
4010 |
2020-11-08 |
Шыкло Максім |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2020-11-09 |
|
Менск, Фрунзенскі |
8 сут. |
|
|
4011 |
2020-11-08 |
Шыдлоўскі Уладзімір |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
|
|
Менск, Цэнтральны |
|
|
|
4012 |
2020-11-08 |
Шадзянкоў Максім |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2020-11-09 |
|
Менск, Кастрычніцкі |
15 сут. |
|
|
4013 |
2020-11-08 |
Шаўчэнка Алена |
ж |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2020-11-09 |
|
Менск, Маскоўскі |
|
|
Выйшла пасля суду. |
4014 |
2020-11-08 |
Шахаў Дзяніс |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2020-11-09 |
|
Менск, Цэнтральны |
14 сут. |
|
|
4015 |
2020-11-08 |
Шацёр Дзмітрый |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
|
|
Менск, Цэнтральны |
|
|
|
4016 |
2020-11-08 |
Шаранда Аляксандр |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2020-11-09 |
|
Менск, Кастрычніцкі |
15 сут. |
|
|
4017 |
2020-11-08 |
Шалаеў Віталь |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2020-11-09 |
|
Менск, Ленінскі |
13 сут. |
|
|
4018 |
2020-11-08 |
Шаблінскі Уладзіслаў |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2020-11-10 |
|
Менск, Ленінскі |
15 сут. |
|
|
4019 |
2020-11-08 |
Шабалін Павел |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2020-11-18 |
Някрасава Алена |
Менск, Заводзкі |
|
20 б.в. 540,00 руб. |
|
4020 |
2020-11-08 |
Чурун Варвара |
ж |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2020-11-09 |
|
Менск, Маскоўскі |
|
30 б.в. 810,00 руб. |
|