1501 |
2023-11-24 |
Аляксейчук Андрэй Мікалаевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-11-24 |
Ланцэвіч С. М. |
Ваўкавыск, раённы |
|
|
|
1502 |
2023-11-24 |
Дацык Анатоль Уладзіміравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-11-24 |
Ланцэвіч С. М. |
Ваўкавыск, раённы |
|
|
|
1503 |
2023-11-23 |
Соладаў Ігар |
м |
|
|
|
Гародня |
|
|
https://spring96.org/be/news/113407 |
1504 |
2023-11-23 |
Буяк Дзяніс Іванавіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-11-23 |
Свірыд Т.Н. |
Смаргонь, раённы |
|
|
|
1505 |
2023-11-23 |
Рыбак Ірына Мікалаеўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-11-23 |
Мінчын В. Л. |
Светлагорск |
|
|
|
1506 |
2023-11-23 |
Грышкавец Таццяна Аляксандраўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-11-23 |
Кацуба М. В. |
Рэчыца, раённы |
|
|
|
1507 |
2023-11-23 |
Гаўрылаў Гардзей Аляксеевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-11-23 |
Кацуба М. В. |
Рэчыца, раённы |
|
|
|
1508 |
2023-11-23 |
Баршнякова Ганна Аляксандраўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-11-23 |
Фёдаравіч І. С. |
Петрыкаў, раённы |
|
|
|
1509 |
2023-11-23 |
Рудзько Валерый Іванавіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-11-23 |
Фёдаравіч І. С. |
Петрыкаў, раённы |
|
|
|
1510 |
2023-11-23 |
Дзічэнка Уладзімір Міхайлавіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-11-23 |
Дварэцкая В.У. |
Асіповічы, раённы |
|
|
|
1511 |
2023-11-23 |
Карпей Іаланта Міхайлаўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-11-23 |
Галубовіч М. Л. |
Гародня, Кастрычніцкі |
|
|
|
1512 |
2023-11-23 |
Іназемцаў Антон Іванавіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-11-23 |
Сімановіч Н.У. |
Мазыр |
|
|
|
1513 |
2023-11-23 |
Турчына Наталля Уладзіміраўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-11-23 |
Буйнавец С. В. |
Мазыр |
|
|
|
1514 |
2023-11-23 |
Брэчка Наталля Міхайлаўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-11-23 |
Манжос А. В. |
Менск, раённы |
|
|
|
1515 |
2023-11-23 |
Палідавец Таццяна Валянцінаўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-11-23 |
Манжос А. В. |
Менск, раённы |
|
|
|
1516 |
2023-11-23 |
Вароніч Уладзімір Васільевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-11-23 |
Жук В. С. |
Лунінец |
|
|
|
1517 |
2023-11-23 |
Міхневіч Ганна Тадэвушаўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-11-23 |
Кошко І. Л. |
Ліда, раённы |
|
|
|
1518 |
2023-11-23 |
Раманчук Анатоль Іванавіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-11-23 |
Прыходка Г. С. |
Камянец, раённы |
|
|
|
1519 |
2023-11-23 |
Бушуноў Максім Ігаравіч |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2023-11-23 |
Цыганкова А. М. |
Віцебск, Чыгуначны |
|
|
|
1520 |
2023-11-23 |
Козел Сяргей Аляксандравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-11-23 |
Маручак С. М. |
Берасьце, раённы |
|
|
|