4901 |
2023-03-03 |
Грамадзянін А |
|
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-03-03 |
|
Баранавічы, раённы |
|
|
|
4902 |
2023-03-03 |
Буйкевіч Віктар Георгіевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-03-03 |
Жэрко Т. І. |
Ляхавічы |
|
20 б.в. 740,00 руб. |
|
4903 |
2023-03-03 |
Маркаў Уладзіслаў Алегавіч |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2023-03-03 |
Карабан Р. Я. |
Берасьце, Маскоўскі |
7 сут. |
|
|
4904 |
2023-03-03 |
Рэй Уладзіслаў Аляксандравіч |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2023-03-03 |
Карабан Р. Я. |
Берасьце, Маскоўскі |
7 сут. |
|
|
4905 |
2023-03-03 |
Танзель Андрэй Васільевіч |
м |
24.3 КаАП – «непадпарадкаваньне законным патрабаваньням службовай асобы» (былы 23.4) |
2023-03-03 |
Насеня С. Н. |
Столін, раённы |
15 сут. |
|
|
4906 |
2023-03-03 |
Касцючэнкава Ірына Ягораўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-03-03 |
Балаболава З. В. |
Наваполацак |
|
|
|
4907 |
2023-03-03 |
Баглей Захар Іванавіч |
м |
19.1 КаАП – «дробнае хуліганства» (былы 17.1) |
2023-03-03 |
Сакалова А. Г. |
Гомель, Чыгуначны |
12 сут. |
|
|
4908 |
2023-03-03 |
Гак Ілья Аляксандравіч |
м |
19.1 КаАП – «дробнае хуліганства» (былы 17.1) |
2023-03-03 |
Парэмскі Я. І. |
Гомель, Чыгуначны |
10 сут. |
|
|
4909 |
2023-03-03 |
Адарчанка Даніла Аляксандравіч |
м |
19.1 КаАП – «дробнае хуліганства» (былы 17.1) |
2023-03-03 |
Сакалова А. Г. |
Гомель, Чыгуначны |
12 сут. |
|
|
4910 |
2023-03-03 |
Кісялёў Ягор Георгіевіч |
м |
19.1 КаАП – «дробнае хуліганства» (былы 17.1) |
2023-03-03 |
Парэмскі Я. І. |
Гомель, Чыгуначны |
10 сут. |
|
|
4911 |
2023-03-03 |
Ласіца Кірыл Дзмітрыевіч |
м |
19.1 КаАП – «дробнае хуліганства» (былы 17.1) |
2023-03-03 |
Сакалова А. Г. |
Гомель, Чыгуначны |
12 сут. |
|
|
4912 |
2023-03-03 |
Еўдакімаў Дзмітрый Аляксандравіч |
м |
19.1 КаАП – «дробнае хуліганства» (былы 17.1) |
2023-03-03 |
Парэмскі Я. І. |
Гомель, Чыгуначны |
10 сут. |
|
|
4913 |
2023-03-03 |
Кузьмянкоў Аляксандр Міхайлавіч |
м |
19.1 КаАП – «дробнае хуліганства» (былы 17.1) |
2023-03-03 |
Сакалова А. Г. |
Гомель, Чыгуначны |
10 сут. |
|
|
4914 |
2023-03-03 |
Арцюшкоў Канстанцін Аляксандравіч |
м |
19.1 КаАП – «дробнае хуліганства» (былы 17.1) |
2023-03-03 |
Парэмскі Я. І. |
Гомель, Чыгуначны |
14 сут. |
|
|
4915 |
2023-03-03 |
Елін Арцём Сяргеевіч |
м |
19.1 КаАП – «дробнае хуліганства» (былы 17.1) |
2023-03-03 |
Парэмскі Я. І. |
Гомель, Чыгуначны |
12 сут. |
|
|
4916 |
2023-03-03 |
Белянкоў Даніла Сяргеевіч |
м |
19.1 КаАП – «дробнае хуліганства» (былы 17.1) |
2023-03-03 |
Сакалова А. Г. |
Гомель, Чыгуначны |
10 сут. |
|
|
4917 |
2023-03-03 |
Сырцоў Ігар Дзмітрыевіч |
м |
19.1 КаАП – «дробнае хуліганства» (былы 17.1) |
2023-03-03 |
Баль Ж. М. |
Гомель, раённы |
10 сут. |
|
|
4918 |
2023-03-03 |
Забродскі Вячаслаў Юр'евіч |
м |
19.1 КаАП – «дробнае хуліганства» (былы 17.1) |
2023-03-03 |
Застаўнецкая Т.Н. |
Гомель, раённы |
10 сут. |
|
|
4919 |
2023-03-03 |
Сігай Аляксандр Сяргеевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-03-03 |
Сімановіч Н.У. |
Мазыр |
|
|
|
4920 |
2023-03-03 |
Высоцкі Руслан Віктаравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11), 19.10 КаАП – нацысцкая сімволіка (былы 17.10) |
2023-03-03 |
Касьянава К. Д. |
Светлагорск |
|
|
|