4101 |
2023-03-30 |
Шышанкова Вераніка Аляксандраўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-03-30 |
Балаболава З. В. |
Наваполацак |
|
|
|
4102 |
2023-03-30 |
Бортнік Ігар Аляксандравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-03-30 |
Балаболава З. В. |
Наваполацак |
10 сут. |
|
|
4103 |
2023-03-30 |
Супранёнак Ігар Уладзіміравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-03-30 |
Балаболава З. В. |
Наваполацак |
15 сут. |
|
|
4104 |
2023-03-30 |
Галушка Сяргей Уладзіміравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-03-30 |
Шаршнёў А. В. |
Гомель, Чыгуначны |
|
|
|
4105 |
2023-03-30 |
Ціхамірава Людміла Міхайлаўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-03-30 |
Загваздзіна Г. В. |
Калінкавічы, Калінкавіцкі раённы |
|
|
|
4106 |
2023-03-30 |
Давідоўская Вольга Аляксандраўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-03-30 |
Макарэвіч М. В. |
Менск, Партызанскі |
|
|
|
4107 |
2023-03-30 |
Кобзік Іван Іосіфавіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-03-30 |
Някрасава Е. Т. |
Менск, Заводзкі |
|
|
|
4108 |
2023-03-30 |
Заслаўскі Сяргей Сяргеевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-03-30 |
Някрасава Е. Т. |
Менск, Заводзкі |
|
|
|
4109 |
2023-03-29 |
Кардаш Алег Станіслававіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-03-29 |
Пакунова В. Г. |
Баранавічы, раённы |
|
|
|
4110 |
2023-03-29 |
Янушкевіч Павел Ігаравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-03-29 |
Пакунова В. Г. |
Баранавічы |
|
|
|
4111 |
2023-03-29 |
Закрэўскі Антон Анатольевіч |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2023-03-29 |
Траццякова Н.М. |
Віцебск, раённы |
|
|
|
4112 |
2023-03-29 |
Парцянка Сяргей Іванавіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-03-29 |
Корсак Д. С. |
Докшыцы, Докшыцкі раён |
|
|
|
4113 |
2023-03-29 |
Плюто Сяргей Яўгенавіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-03-29 |
Корсак Д. С. |
Докшыцы, Докшыцкі раён |
|
|
|
4114 |
2023-03-29 |
Рубанік Віктар Яўстаф'евіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-03-29 |
Яскевіч І. В. |
Міёры, раённы |
|
|
|
4115 |
2023-03-29 |
Лосеў Аляксей Васільевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-03-29 |
Шаршнёў А. В. |
Гомель, Чыгуначны |
|
|
|
4116 |
2023-03-29 |
Кубышкін Аляксандр Сяргеевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-03-29 |
Шаршнёў А. В. |
Гомель, Чыгуначны |
|
|
|
4117 |
2023-03-29 |
Марозава Вікторыя Сяргееўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-03-29 |
Лагуновіч А. А. |
Гомель, Савецкі |
|
|
|
4118 |
2023-03-29 |
Белая Наталля Пятроўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-03-29 |
Бабыроў В. С. |
Рэчыца, раённы |
|
|
|
4119 |
2023-03-28 |
Лябедзька Арцём |
м |
|
2023-03-29 |
|
|
15 сут. |
|
https://spring96.org/be/news/111232 |
4120 |
2023-03-27 |
Горава Аліна |
м |
|
|
|
Магілёў, раённы |
|
|
https://spring96.org/be/news/111232 |