3441 |
2023-06-15 |
Кілянкова Вікторыя Мікалаеўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-06-15 |
Татаеў І. А. |
Дуброўна |
|
|
|
3442 |
2023-06-15 |
Бараўнёва Наталля Аляксандраўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-06-15 |
Татаеў І. А. |
Дуброўна |
|
|
|
3443 |
2023-06-15 |
Шайкевіч Юрый Барысавіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-06-15 |
Осіпава А. В. |
Гомель, Цэнтральны |
15 сут. |
|
|
3444 |
2023-06-15 |
Тысевіч Юлія Мікалаеўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-06-15 |
Кацуба М. В. |
Рэчыца, раённы |
|
|
|
3445 |
2023-06-15 |
Малец Дзмітрый Віктаравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11), 19.10 КаАП – нацысцкая сімволіка (былы 17.10) |
2023-06-15 |
Талочка А. В. |
Масты |
|
|
|
3446 |
2023-06-15 |
Шапіра Наталля Львоўна |
ж |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2023-06-15 |
Барысаў В. А. |
Узда, раённы |
|
|
|
3447 |
2023-06-14 |
Міхеенка Тадэвуш |
м |
|
|
|
Ваўкавыск, раённы |
|
|
https://spring96.org/be/news/111952 |
3448 |
2023-06-14 |
Паўлаў Дзяніс |
м |
|
|
|
|
|
|
https://spring96.org/be/news/111952 |
3449 |
2023-06-14 |
Крывіня Іван |
м |
|
|
|
|
|
|
https://spring96.org/be/news/111952 |
3450 |
2023-06-14 |
Перыявец Валерый |
м |
|
|
|
|
|
|
https://spring96.org/be/news/111966 |
3451 |
2023-06-14 |
Андрэйчук Андрэй Феліксавіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-06-14 |
Падалянец А. Л. |
Баранавічы, раённы |
|
|
|
3452 |
2023-06-14 |
Гопша Арсеній Андрэевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-06-14 |
Грушко А. В. |
Берасьце, Ленінскі |
|
|
|
3453 |
2023-06-14 |
Антановіч Сяргей Анатольевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-06-14 |
Грушко А. В. |
Берасьце, Ленінскі |
|
|
|
3454 |
2023-06-14 |
Буневіч Наталля Мікалаеўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-06-14 |
Дзянісавіч М. В. |
Лунінец |
|
|
|
3455 |
2023-06-14 |
Фурсевіч Валерый Віктаравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-06-14 |
Братанава С. В. |
Лунінец |
|
30 б.в. 1 110,00 руб. |
|
3456 |
2023-06-14 |
Шчолачкова Ала Аляксееўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-06-14 |
Лаўранюк Т. В. |
Берасьце, Ленінскі |
|
|
|
3457 |
2023-06-14 |
Козел Аляксандр Яўгенавіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-06-14 |
Елісеенка В. В. |
Докшыцы, Докшыцкі раён |
|
|
|
3458 |
2023-06-14 |
Трусевіч Наталля Пятроўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-06-14 |
Елісеенка В. В. |
Докшыцы, Докшыцкі раён |
|
|
|
3459 |
2023-06-14 |
Маркушэнка Наталля Георгіеўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-06-14 |
Крупадзёраў М.М. |
Гомель, Чыгуначны |
10 сут. |
|
|
3460 |
2023-06-14 |
Коласава Вольга Аляксандраўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-06-14 |
Салоўскі С. А. |
Гомель, Цэнтральны |
|
|
|