2301 |
2023-11-01 |
Грамадзянін А |
м |
|
|
|
|
|
|
https://spring96.org/be/news/113228 |
2302 |
2023-10-31 |
Ягошын Юрый Яўгенавіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-10-31 |
Братанава С. В. |
Лунінец |
|
|
|
2303 |
2023-10-31 |
Шыраева Надзея Пятроўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-10-31 |
Лук'янава С. В. |
Добруш |
|
|
|
2304 |
2023-10-31 |
Шынкарэнка Вольга Карпаўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-10-31 |
Осіпава А. В. |
Гомель, Цэнтральны |
|
|
|
2305 |
2023-10-31 |
Шостак Канстанцін Станіслававіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-10-31 |
Толсцік-Самойла Е. А. |
Гародня, Кастрычніцкі |
|
|
|
2306 |
2023-10-31 |
Грыбалёва Ларыса |
ж |
|
|
|
|
|
|
https://spring96.org/be/news/113202 |
2307 |
2023-10-31 |
Грамадзянін А |
м |
|
|
|
|
|
|
https://spring96.org/be/news/113202 |
2308 |
2023-10-31 |
Палякоў Васіль |
м |
|
|
|
Гомель |
|
|
https://spring96.org/be/news/113202 |
2309 |
2023-10-31 |
Грамадзянін Б |
м |
|
|
|
Менск |
|
|
https://spring96.org/be/news/113202 |
2310 |
2023-10-31 |
Аляксеенка Арцём |
м |
|
|
|
Менск |
|
|
https://spring96.org/be/news/113202 |
2311 |
2023-10-31 |
Чапель Сяргей |
м |
|
|
|
|
|
|
https://spring96.org/be/news/113202 |
2312 |
2023-10-30 |
Сяранкоў Аляксандр Міхайлавіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-10-30 |
Шавякова А. В. |
Гомель, Чыгуначны |
|
|
|
2313 |
2023-10-30 |
Карпіцкі Аляксандр Джонатан |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-10-30 |
Карабан Р. Я. |
Берасьце, Маскоўскі |
|
|
|
2314 |
2023-10-30 |
Шамілаў Ілля Ашаханавіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-10-30 |
Маручак С. М. |
Берасьце, раённы |
|
|
|
2315 |
2023-10-30 |
Таргонскі Дзяніс Віктаравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-10-30 |
Багдановіч Д. В. |
Смаргонь, раённы |
|
|
|
2316 |
2023-10-30 |
Прымак Яўген Аляксандравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-10-30 |
Качалава Н.З. |
Жлобін, раённы |
|
|
|
2317 |
2023-10-30 |
Вайцяхоўскі Аляксандр Уладзіміравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-10-30 |
Лапушынскі А. А. |
Лёзна, раённы |
|
|
|
2318 |
2023-10-30 |
Троцкі Сяргей Іванавіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-10-30 |
Аляксеенка А. Г. |
Глыбокае, раённы |
10 сут. |
|
https://spring96.org/be/news/113371 |
2319 |
2023-10-30 |
Дворак Андрэй Уладзіміравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-10-30 |
Шавякова А. В. |
Гомель, Чыгуначны |
|
|
|
2320 |
2023-10-30 |
Казека Уладзімір Георгіевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-10-30 |
Стасевіч Н. У. |
Іванава, раённы |
|
|
|