61 |
2023-04-21 |
Бядулін Сяргей Яўгенавіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-04-21 |
Карабан Р. Я. |
Берасьце, Маскоўскі |
|
|
|
62 |
2023-04-21 |
Гваздзік Раман Іванавіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-04-21 |
Бальшакова А. В. |
Пружаны |
15 сут. |
|
|
63 |
2023-04-21 |
Герберг Андрэй Аляксандравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-04-21 |
Урбан Ю. П. |
Віцебск, Першамайскі |
|
|
|
64 |
2023-04-21 |
Глебаў Аляксандр Анатольевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11), 24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2023-04-21 |
Балаболава З. В. |
Наваполацак |
|
|
|
65 |
2023-04-21 |
Горбань Валерый Рыгоравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-04-21 |
Пакунова В. Г. |
Баранавічы, раённы |
|
|
|
66 |
2023-04-21 |
Зарэцкі Аляксандр Уладзіміравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-04-21 |
Кручыніна І. А. |
Чашнікі, Віцебскі |
|
|
|
67 |
2023-04-21 |
Князюк Андрэй Віктаравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-04-21 |
Балаболава З. В. |
Наваполацак |
|
|
|
68 |
2023-04-21 |
Лазараў Міхаіл Пятровіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-04-21 |
Шабуня В. В. |
Менск, Цэнтральны |
|
|
|
69 |
2023-04-21 |
Літвінка Міхаіл Уладзіміравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-04-21 |
Сільчанка І. В. |
Жлобін, раённы |
|
|
|
70 |
2023-04-21 |
Мінюк Максім Аляксандравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-04-21 |
Шурын Д. В. |
Берасьце, Ленінскі |
|
|
|
71 |
2023-04-21 |
Міхаленка Ягор Аляксандравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-04-21 |
Осіпава А. В. |
Гомель, Цэнтральны |
|
|
|
72 |
2023-04-21 |
Мароз Аляксандр Русланавіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-04-21 |
Клышпач І. П. |
Берасьце, Маскоўскі |
|
|
|
73 |
2023-04-21 |
Нікалайчык Віталь Аляксандравіч |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2023-04-21 |
Станулевіч Н.А. |
Астравец |
|
|
|
74 |
2023-04-21 |
Арэх Ігар Фёдаравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-04-21 |
Нициевская Е. С. |
Ветка, Веткаўскі раенны суд |
|
|
|
75 |
2023-04-21 |
Папко Іван Вадзімавіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-04-21 |
Шайкова Д. А. |
Віцебск, Чыгуначны |
|
|
|
76 |
2023-04-21 |
Пашковіч Ігар Ігаравіч |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2023-04-21 |
Кот Е. А. |
Глыбокае, раённы |
|
|
|
77 |
2023-04-21 |
Прахарэнка Руслан Андрэевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-04-21 |
Акулава Т. В. |
Нароўля, раённы |
|
|
|
78 |
2023-04-21 |
Сазановіч Раман Мікалаевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-04-21 |
Самасюк Л. Г. |
Гародня |
|
|
|
79 |
2023-04-21 |
Санько Ігар Леанідавіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-04-21 |
Кугейка С. Б. |
Калінкавічы, Калінкавіцкі раённы |
|
|
|
80 |
2023-04-21 |
Сінкевіч Дзмітрый Уладзіміравіч |
м |
24.3 КаАП – «непадпарадкаваньне законным патрабаваньням службовай асобы» (былы 23.4) |
2023-04-21 |
Ярохіна М. В. |
Менск, Фрунзенскі |
|
|
|