61 |
2023-02-17 |
Міховіч Вольга Васільеўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-02-17 |
Папова К. В. |
Берасьце, Ленінскі |
|
|
|
62 |
2023-02-17 |
Бокша Андрэй Уладзіміравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-02-17 |
Клімовіч І. С. |
Пінск |
|
|
|
63 |
2023-02-17 |
Цяляк Аляксандр Андрэевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-02-17 |
Белавус І.В. |
Менск, Кастрычніцкі |
|
|
|
64 |
2023-02-17 |
Джэміга Кірыл Алегавіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-02-17 |
Белавус І. В. |
Магілёў, Кастрычніцкі |
|
|
|
65 |
2023-02-17 |
Малько Марына Іванаўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-02-17 |
Карытка А. В. |
Паставы, раённы |
|
|
|
66 |
2023-02-17 |
Бурак Вячаслаў Аляксандравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-02-17 |
Качалава Н.З. |
Жлобін, раённы |
|
|
|
67 |
2023-02-17 |
Мялік Юрый Эрыевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-02-17 |
Кацуба М. В. |
Рэчыца, раённы |
|
|
|
68 |
2023-02-17 |
Шэнец Дзяніс Васільевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-02-17 |
Касьянава К. Д. |
Светлагорск |
|
|
|
69 |
2023-02-17 |
Матчанка Анастасія Анатольеўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-02-17 |
Крыкун Ю. В. |
Хойнікі, раённы |
|
|
|
70 |
2023-02-17 |
Целеш Галіна Анатольеўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-02-17 |
Крыкун Ю. В. |
Хойнікі, раённы |
|
|
|
71 |
2023-02-17 |
Бірэта Аляксандр Іосіфавіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-02-17 |
Сафарэвіч Ж. А. |
Гародня |
|
|
|
72 |
2023-02-17 |
Афзал Зада Абдул |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2023-02-17 |
Емяльянчанка А.М. |
Менск, Савецкі |
|
|
|
73 |
2023-02-17 |
Грамыка Аляксандр Мікалаевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-02-17 |
Кандратовіч І. Г. |
Стоўбцы, раённы |
|
|
|
74 |
2023-02-17 |
Мухач Людміла Генадзьеўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-02-17 |
Марозаў А. Л. |
Быхаў, раённы |
|
|
|
75 |
2023-02-16 |
Падгайская Анастасія Алегаўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-02-16 |
Кміта Н.А. |
Баранавічы, раённы |
|
|
|
76 |
2023-02-16 |
Сокал Аляксей Георгіевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-02-16 |
Кміта Н.А. |
Баранавічы, раённы |
|
|
|
77 |
2023-02-16 |
Сцепанюк Аляксандр Мікалаевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-02-16 |
Семянчук А. А. |
Берасьце, Ленінскі |
|
|
|
78 |
2023-02-16 |
Шамровіч Іван Аляксандравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-02-16 |
Братанава С. В. |
Лунінец |
|
|
|
79 |
2023-02-16 |
Кузьмініч Уладзімір Аркадзьевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-02-16 |
Кузьмічонак С. А. |
Ворша, раённы |
|
|
|
80 |
2023-02-16 |
Чмышкова Валянціна Уладзіміраўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-02-16 |
Лупічэнка С. В. |
Буда-Кашалёва, раённы |
|
|
|