41 |
2023-02-22 |
Шамкін Алег Уладзіміравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-02-22 |
Мажэйка С. Ю. |
Гомель, Савецкі |
|
|
|
42 |
2023-02-22 |
Зобава Раіса Васільеўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-02-22 |
Скарына К. М. |
Буда-Кашалёва, раённы |
|
|
|
43 |
2023-02-22 |
Корвель Аляксандр Уладзіміравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-02-22 |
Качалава Н.З. |
Жлобін, раённы |
|
|
|
44 |
2023-02-22 |
Давідоўская Вольга Анатольеўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-02-22 |
Сівец І. І. |
Магілёў, Кастрычніцкі |
|
|
|
45 |
2023-02-22 |
Фядотава Вольга Міхайлаўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-02-22 |
Сівец І. І. |
Менск, Кастрычніцкі |
|
|
|
46 |
2023-02-22 |
Калоша Дзмітрый Алегавіч |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2023-02-22 |
Емяльянчанка А.М. |
Менск, Савецкі |
|
|
|
47 |
2023-02-22 |
Радкевіч Аляксей Міхайлавіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-02-22 |
Сіз А. Н. |
Любань, раённы |
|
|
|
48 |
2023-02-22 |
Вішчэня Валер |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2023-02-22 |
|
|
15 сут. |
|
|
49 |
2023-02-21 |
Шамкін Алег |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-02-21 |
|
Гомель |
10 сут. |
|
https://spring96.org/be/news/110851 |
50 |
2023-02-21 |
Валынец Наталля Паўлаўна |
ж |
24.23 ч.2 КаАП – «арганізатар несанкцыянаванага масавага мерапрыемства» (былы 23.34) |
2023-02-21 |
Кукліна Т. С. |
Верхнядзвінск |
|
|
|
51 |
2023-02-21 |
Цярэшка Ілля Пятровіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-02-21 |
Ваўрэнтовіч А. М. |
Нароўля, раённы |
|
|
|
52 |
2023-02-21 |
Скакун Алег Мікалаевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-02-21 |
Кацуба М. В. |
Рэчыца, раённы |
|
|
|
53 |
2023-02-21 |
Дашук Вадзім Юр'евіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-02-21 |
Кардаш А. Г. |
Хойнікі, раённы |
|
|
|
54 |
2023-02-20 |
Кушнярэвіч Ігар Сцяпанавіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-02-20 |
Лубнік А. В. |
Пінск |
|
|
|
55 |
2023-02-20 |
Крывулін Цімафей Глебавіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-02-20 |
Цяліца Л. Ф. |
Менск, Маскоўскі |
|
|
|
56 |
2023-02-20 |
Індыкоў Уладзіслаў Сяргеевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-02-20 |
Баранава С. А. |
Барысаў, раённы |
|
|
|
57 |
2023-02-20 |
Татарыновіч Юрый Мар'янавіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-02-22 |
Тарасевіч А. Р. |
Віцебск, раённы |
|
|
|
58 |
2023-02-17 |
Лабунец Вольга |
ж |
|
2023-02-17 |
|
Бабруйск, раённы |
10 сут. |
|
https://t.me/viasnanazirae/813 |
59 |
2023-02-17 |
Аскерка Вольга Васільеўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-02-17 |
Падалянец А. Л. |
Баранавічы, раённы |
|
|
|
60 |
2023-02-17 |
Давыдчык Святлана Віктараўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-02-17 |
Падалянец А. Л. |
Баранавічы, раённы |
|
|
|