21 |
2023-02-24 |
Лемешка Юлія Дзмітрыеўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-02-24 |
Кардаш А. Г. |
Хойнікі, раённы |
|
|
|
22 |
2023-02-24 |
Ветрава Дыяна Аляксандраўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-02-24 |
Горбач Н.Ч. |
Гародня, Ленінскі |
|
|
|
23 |
2023-02-24 |
Баравы Радзівон Валер'евіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-02-24 |
Лукашэвіч Д. Г. |
Менск, Фрунзенскі |
|
|
|
24 |
2023-02-24 |
Качаноўская Наталля Георгіеўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-02-24 |
Лаўрыновіч А. А. |
Менск, Кастрычніцкі |
|
|
|
25 |
2023-02-24 |
Сончык Дзмітрый Міхайлавіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-02-24 |
Макарэвіч М. В. |
Менск, Партызанскі |
|
|
|
26 |
2023-02-24 |
Пятух Андрэй Станіслававіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-02-24 |
Іршын А. В. |
Маладзечна, Маладзечанскі раён |
|
|
|
27 |
2023-02-24 |
Мішкін Барыс Аронавіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-02-24 |
Літвіна А. В. |
Магілёў, Ленінскі |
|
|
|
28 |
2023-02-23 |
Шумілаў Ігар |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-02-24 |
Пакунова В. Г. |
Баранавічы |
15 сут. |
|
https://t.me/viasna96/17478 |
29 |
2023-02-23 |
Шатрова Вікторыя Аляксандраўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-02-23 |
Касьянава К. Д. |
Светлагорск |
|
|
|
30 |
2023-02-23 |
Разумны Аляксандр Віктаравіч |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2023-02-23 |
Хаткевіч Ю. А. |
Ворша, раённы |
|
|
|
31 |
2023-02-23 |
Зуевіч Ала Ішэнаўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-02-23 |
Карнеявец Е. С. |
Ельск, раённы |
|
|
|
32 |
2023-02-23 |
Сілаеў Кірыл Юр'евіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-02-23 |
Андрэева С. Ф. |
Жлобін, раённы |
|
|
|
33 |
2023-02-23 |
Карповіч Руслан Васільевіч |
м |
24.23 ч.3 КаАП – «арганізацыя і правядзенне несанкцыянаванага масавага мерапрыемства» (былы 23.34) |
2023-02-23 |
Дубовік А. А. |
Маладзечна, Маладзечанскі раён |
|
|
|
34 |
2023-02-23 |
Карповіч Анатоль Анатольевіч |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2023-02-23 |
Пракаповіч А. І. |
Салігорск, раённы |
|
|
|
35 |
2023-02-23 |
Шумілаў Ігар Юр'евіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-02-23 |
Пакунова В. Г. |
Баранавічы, раённы |
|
|
|
36 |
2023-02-22 |
Лішчынец Віктар Уладзіміравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-02-22 |
Бычыла А. В. |
Пінск |
|
|
|
37 |
2023-02-22 |
Янчыленка Дзмітрый Валер'евіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-02-22 |
Белавус І. В. |
Менск, Кастрычніцкі |
|
|
|
38 |
2023-02-22 |
Сніцарэнка Віталь Аляксандравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-02-22 |
Сакалова А. Г. |
Гомель, Чыгуначны |
|
|
|
39 |
2023-02-22 |
Сницеренко Таццяна Аляксандраўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-02-22 |
Сакалова А. Г. |
Гомель, Чыгуначны |
|
|
|
40 |
2023-02-22 |
Эцін Павел Юр'евіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-02-22 |
Казачак В. А. |
Гомель, Цэнтральны |
|
|
|