4101 |
2020-11-08 |
Шаблінскі Уладзіслаў |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2020-11-10 |
|
Менск, Ленінскі |
15 сут. |
|
|
4102 |
2020-11-08 |
Шалаеў Віталь |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2020-11-09 |
|
Менск, Ленінскі |
13 сут. |
|
|
4103 |
2020-11-08 |
Шаранда Аляксандр |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2020-11-09 |
|
Менск, Кастрычніцкі |
15 сут. |
|
|
4104 |
2020-11-08 |
Шацёр Алеся |
ж |
|
2020-11-10 |
|
Менск, Цэнтральны |
|
|
|
4105 |
2020-11-08 |
Шахаў Дзяніс |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2020-11-09 |
|
Менск, Цэнтральны |
14 сут. |
|
|
4106 |
2020-11-08 |
Шаўчэнка Алена |
ж |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2020-11-09 |
|
Менск, Маскоўскі |
|
|
Выйшла пасля суду. |
4107 |
2020-11-08 |
Шадзянкоў Максім |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2020-11-09 |
|
Менск, Кастрычніцкі |
15 сут. |
|
|
4108 |
2020-11-08 |
Шыкло Максім |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2020-11-09 |
|
Менск, Фрунзенскі |
8 сут. |
|
|
4109 |
2020-11-08 |
Шырокі Дзяніс |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2020-11-09 |
|
Жодзіна |
15 сут. |
|
|
4110 |
2020-11-08 |
Шляхценка Пётр |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2020-11-09 |
|
Менск, Цэнтральны |
14 сут. |
|
|
4111 |
2020-11-08 |
Шнеерсан Марыя |
ж |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2020-11-09 |
|
Менск, Савецкі |
8 сут. |
|
|
4112 |
2020-11-08 |
Гарбанаў Андрэй |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2020-11-09 |
Жуковіч Алена |
Менск, Савецкі |
15 сут. |
|
|
4113 |
2020-11-08 |
Храмянкоў Аляксей |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2020-11-16 |
Дзеравянка Таццяна |
Барысаў, раённы |
9 сут. |
|
|
4114 |
2020-11-08 |
Тысецкі Аляксандр |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2020-11-11 |
Барсава В.П. |
Барысаў, раённы |
10 сут. |
|
Судзілі ў ІЧУ Жодзіна. |
4115 |
2020-11-08 |
Райская-Шабаліна Наталля |
ж |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2020-11-09 |
Стрэж Эмілія |
Лагойск, раённы |
|
7 б.в. 189,00 руб. |
|
4116 |
2020-11-08 |
Макарэвіч-Йоўчэва Кацярына |
ж |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2020-11-10 |
Чэраповіч |
Менск, Першамайскі |
|
30 б.в. 810,00 руб. |
|
4117 |
2020-11-08 |
Насцюк Вячаслаў |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2020-11-10 |
Крывела Дзмітрый |
Барысаў, раённы |
10 сут. |
|
Судзілі ў ІЧУ Жодзіна. |
4118 |
2020-11-08 |
Бакун Алена |
ж |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2020-11-09 |
Ляйкоўская Анастасія |
Менск, Першамайскі |
|
15 б.в. 405,00 руб. |
|
4119 |
2020-11-08 |
Канявега Антон |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2020-11-09 |
|
Менск |
13 сут. |
|
|
4120 |
2020-11-07 |
Аракелян Павел |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2020-11-09 |
|
Менск, Маскоўскі |
15 сут. |
|
|