2241 |
2020-11-15 |
Сафонаў Руслан |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2020-11-16 |
|
Менск |
10 сут. |
|
|
2242 |
2020-11-15 |
Сахачова Святлана |
ж |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2020-11-16 |
|
Менск |
10 сут. |
|
|
2243 |
2020-11-15 |
Сацута Віктар |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2020-11-16 |
|
Менск |
11 сут. |
|
|
2244 |
2020-11-15 |
Свірыдовіч Канстанцін |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2020-11-16 |
|
Менск |
10 сут. |
|
|
2245 |
2020-11-15 |
Сёмуха Аляксей |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2020-11-16 |
|
Менск |
10 сут. |
|
|
2246 |
2020-11-15 |
Мяцёлкін Ягор |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2020-11-16 |
|
Менск |
10 сут. |
|
|
2247 |
2020-11-15 |
Міхеенка Вікторыя |
ж |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2020-11-16 |
|
Менск |
7 сут. |
|
|
2248 |
2020-11-15 |
Макрацоў Міхаіл |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2020-11-16 |
|
Менск |
15 сут. |
|
|
2249 |
2020-11-15 |
Невяроўскі Антон |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2020-11-16 |
|
Менск |
10 сут. |
|
|
2250 |
2020-11-15 |
Бандарчык А.І. |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2020-11-17 |
Целіца Лідзія |
Менск, Маскоўскі |
15 сут. |
|
|
2251 |
2020-11-15 |
Абметка Аляксандр |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2020-11-16 |
|
Менск |
10 сут. |
|
|
2252 |
2020-11-15 |
Паляшчук Яўген |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2020-11-17 |
Фёдарава Марына |
Менск, Савецкі |
13 сут. |
|
|
2253 |
2020-11-15 |
Апрышка Віктар |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2020-11-16 |
|
Менск |
11 сут. |
|
|
2254 |
2020-11-15 |
Яцэвіч В.В. |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2020-11-17 |
Алейнікава Таццяна |
Менск, Партызанскі |
15 сут. |
|
|
2255 |
2020-11-15 |
Крыўда Мікіта |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2020-11-16 |
|
Менск |
13 сут. |
|
|
2256 |
2020-11-15 |
Кур'яновіч Ягор |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2020-11-16 |
|
Менск |
9 сут. |
|
|
2257 |
2020-11-15 |
Андрушкевіч А.В. |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2020-11-17 |
Чараповіч Сьвятлана |
Менск, Першамайскі |
15 сут. |
|
|
2258 |
2020-11-15 |
Лакамы Уладзімір |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2020-11-16 |
|
Менск |
10 сут. |
|
|
2259 |
2020-11-15 |
Снагошчанка Захар |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2020-11-17 |
Ачалава А.В. |
Менск, Ленінскі |
15 сут. |
|
|
2260 |
2020-11-15 |
Кяжун Юрый |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2020-11-17 |
Фёдарава Марына |
Менск, Савецкі |
14 сут. |
|
|