Імя Дадаткова
20001 Яневіч Руслан
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-12-06
Дата суда 2020-11-24
Штраф (б.в.) 20
Штраф (руб.) 540,00 руб.
20002 Марчанка Крысціна
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-12-04
Дата суда 2020-11-06
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Мотыль Таццяна
20003 Дуброўскі Антон
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 14
Судзьдзя Бандарэнка Сьвятлана
20004 Ванзанок А.Г.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 12
Судзьдзя Мотыль Таццяна
Затрыманы на вуліцы Любімава
20005 Швед І.В.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Судзьдзя Малашэнка Вольга Пятроўна
20006 Вяргейчык Е.С.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 14
Судзьдзя Бандарэнка Сьвятлана
20007 Більчанка А.Ю.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Бандарэнка Сьвятлана
20008 Усовіч А.А.
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 12
Судзьдзя Кацэр Сяргей
20009 Шпілеўскі Іван
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Фёдарава Марына
20010 Корсік А.А.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 12
Судзьдзя Целіца Лідзія
Задержан 29.11.2020 возле "Бреста" из автомобиля, который сигналил
20011 Трубячкоў Д.О.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Кацэр Сяргей
20012 Дубяга А.В.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 12
Судзьдзя Целіца Лідзія
20013 Размоўка С.В.
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Макарэвіч М.В.
20014 Шутко Ілля
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Дзядкова Натальля
20015 Базілеўскі Павел
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 10
Судзьдзя Дзядкова Натальля
20016 Паклікуха А.В.
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Блізнюк Юлія
20017 Зайцаў Дзмітрый
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Дзядкова Натальля
20018 Бацяноўскі Уладзіслаў
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Дзядкова Натальля
20019 Лучыновіч А.А.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Кацэр Сяргей
20020 Калядка Е.Н.
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Судзьдзя Курко І.
20021 Шаўчук Андрэй
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 15
20022 Лыскавец Кацярына
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 12
Судзьдзя Малашэнка Вольга Пятроўна
20023 Дворнікаў Д.А.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 12
Судзьдзя Каляда О.П.
20024 Жынь В.І.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 12
Судзьдзя Целіца Лідзія
20025 Казючыц Максім
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Асіпчык Анастасія
20026 Кучук А.Г.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 12
Судзьдзя Малашэнка Вольга Пятроўна
20027 Новікаў Андрэй
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 14
Судзьдзя Карсюк Д.С.
Ніколі не ўдзельнічае ў масавых мерапрыемствах, быў у гасцях, выйшлі ў краму. Лічыць, што сведка пераблытаў ўсе пратаколы. Сведка Ржэўскі
20028 Собаль Уладзіслаў
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 20
Судзьдзя Асіпчык Анастасія
10+10 па двух пратаколах
20029 Быкоўскі Васіль
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Штраф (б.в.) 30
Штраф (руб.) 810,00 руб.
Судзьдзя Рудэнка АА
20030 Быстроў Віталь
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 10
Грэка-каталіцкі святар
20031 Селюк А.П.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Блізнюк Юлія
20032 Яроўскі Д.М.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Ачалава А.В.
20033 Каралёў Вячаслаў
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 10
Судзьдзя Каляда О.П.
20034 Ковель Даніла
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Асіпчык Анастасія
20035 Ерахавец Аляксей
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Машкетаў Ю.В.
20036 Бараноўскі Андрэй
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 14
Судзьдзя Малашэнка Вольга Пятроўна
20037 Трухановіч А.Н.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Машкетаў Ю.В.
Задержан 29.11.2020 из машины пр.Любимова
20038 Сенько Вадзім
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Волк Аляксандр
20039 Пестракова Аліна
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Штраф (б.в.) 25
Штраф (руб.) 675,00 руб.
Судзьдзя Карсюк Д.С.
Мае непаўнагадовых дзяцей
20040 Гуруновіч Анатоль
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 14
Судзьдзя Карсюк Д.С.
20041 Шыкуцкая Таццяна
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Длужнеўскі А.
Прасіла адпусціць 2-х дзяўчынак, якіх затрымліваў АМАП на святлафоры. Забралі і яе: "Што, ты таксама хочаш пракаціцца?"
20042 Кудзелка Андрэй
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Калубака Пётр
20043 Дарагуш А.П.
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Судзьдзя Блізнюк Юлія
20044 Самсонаў А.Б.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 12
Судзьдзя Целіца Лідзія
20045 Сушкевіч Сафія
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 12
Судзьдзя Кацэр Сяргей
20046 Арцюхоў В.А.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Ачалава А.В.
20047 Лісава Алена
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 10
Судзьдзя Карсюк Д.С.
20048 Кудраўцава Іна
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Макарэвіч М.В.
20049 Гліннікаў Мікалай
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 14
Судзьдзя Макарэвіч М.В.
20050 Дзятлаў Канстанцін
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Волк Аляксандр
За фота з Нінай Багінскай
20051 Пагодзін Антон
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Фёдарава Марына
20052 Сакун Сяргей
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 12
Судзьдзя Фёдарава Марына
20053 Лукшыц Ірына
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Штраф (б.в.) 25
Штраф (руб.) 675,00 руб.
Судзьдзя Ачалава А.В.
20054 Сіроцін Аляксандр
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 20
Судзьдзя Фёдарава Марына
20055 Ярмачкаў Аляксандр
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 12
Судзьдзя Курко І.
20056 Штэйн В. І.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Шут Ю.С.
20057 Каралёў Іван
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 10
Судзьдзя Каляда О.П.
20058 Трусіла Яна
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Шут Ю.С.
20059 Шаўчэнка Сяргей
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Макарэвіч М.В.
20060 Палулех Дзіяна
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Штраф (б.в.) 30
Штраф (руб.) 810,00 руб.
Судзьдзя Шаціла Сяргей
20061 Аляксандраў Міхаіл
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Судзьдзя Макарэвіч М.В.
на дапрацоўку
20062 Дзянісаў Дзмітрый
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Рудэнка АА
20063 Пазняк Уладзіслаў
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Штраф (б.в.) 30
Штраф (руб.) 810,00 руб.
Судзьдзя Шаціла Сяргей
20064 Авярук Яўген
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Шаціла Сяргей
20065 Слабко Дзмітрый
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 12
Судзьдзя Каляда О.П.
20066 Лазоўскі Уладзімір
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Клімчук М.А.
20067 Адамовіч Вадзім
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 14
Судзьдзя Макарэвіч М.В.
20068 Нікалаенка Вадзім
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 10
Судзьдзя Длужнеўскі А.
20069 Царкевіч Наталля
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Длужнеўскі А.
20070 Жыляніна Ганна
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 12
Судзьдзя Янкоўскі Г.З.
20071 Хажавец Дзяніс
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 23
Судзьдзя Трусевіч М.Л.
20072 Кучынскі Сяргей
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 12
Судзьдзя Машкетаў Ю.В.
20073 Казей Дзяніс
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Штраф (б.в.) 30
Штраф (руб.) 810,00 руб.
Судзьдзя Рудэнка АА
20074 Шушко Н.С.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Штраф (б.в.) 25
Штраф (руб.) 675,00 руб.
Судзьдзя Ляйкоўская Анастасія
20075 Цярэшка Мікалай
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 23
Судзьдзя Трусевіч М.Л.
20076 Драковіч Павел
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 12
Судзьдзя Каляда О.П.
20077 Іваноў Аляксей
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Янкоўскі Г.З.
20078 Пішчала Марыя
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 10
Судзьдзя Ляйкоўская Анастасія
20079 Хоміч Васіль
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Акавітая Таццяна
20080 Крук Дзмітрый
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Ачалава А.В.
20081 Салдатава Дар'я
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Штраф (б.в.) 30
Штраф (руб.) 810,00 руб.
Судзьдзя Шут Ю.С.
20082 Марцінчык Вікторыя
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 10
Судзьдзя Длужнеўскі А.
20083 Пляц Андрэй
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 25
Судзьдзя Трусевіч М.Л.
20084 Цапіенка Алена
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 10
Судзьдзя Ляйкоўская Анастасія
20085 Крылосаў Анатоль
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Судзьдзя Машкетаў Ю.В.
20086 Адамчук Георгій
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Янкоўскі Г.З.
20087 Шліманаў Уладзімір
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Рудэнка АА
20088 Прышчэпаў Анатоль
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Судзьдзя Трусевіч М.Л.
20089 Казявін Аляксандр
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Трусевіч М.Л.
20090 Іваноў Аляксандр
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 10
Судзьдзя Ляйкоўская Анастасія
20091 Далгарукаў Кірыл
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Ляйкоўская Анастасія
20092 Шынгірэй Аляксей
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 20
Судзьдзя Янкоўскі Г.З.
20093 Лазар Назарый
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Фёдарава Марына
20094 Гаеўскі Уладзіслаў
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 14
Судзьдзя Фёдарава Марына
20095 Грыгор'еў Сяргей
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 10
Судзьдзя Ляйкоўская Анастасія
20096 Мялешын Дзмітрый
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Фёдарава Марына
20097 Гаравы Антон
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 14
Судзьдзя Фёдарава Марына
20098 Лазаковіч С.Г.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-29
Штраф (б.в.) 30
Штраф (руб.) 810,00 руб.
Судзьдзя Трусевіч М.Л.
20099 Мурашка Ігар
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 14
Судзьдзя Фёдарава Марына
20100 Палукошка Вольга
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Штраф (б.в.) 30
Штраф (руб.) 810,00 руб.
Судзьдзя Длужнеўскі А.
20101 Лукша Андрэй
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Ляйкоўская Анастасія
20102 Бурдыка Аляксандр
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Фёдарава Марына
20103 Піскуноў М.В.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Трусевіч М.Л.
20104 Бабіч Аляксей
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Ачалава А.В.
20105 Казлоў Віктар
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Ляйкоўская Анастасія
20106 Ермачок Е.В.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Трусевіч М.Л.
20107 Антонаў Аляксандр
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-29
Арышт (сут.) 10
Судзьдзя Ляйкоўская Анастасія
20108 Аляксейчык Аляксандр
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 14
Судзьдзя Шаціла Сяргей
20109 Харсевіч Ілля
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 14
Судзьдзя Шаціла Сяргей
20110 Ільюковіч Андрэй
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Ляйкоўская Анастасія
20111 Канапелька Дзмітрый
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Ачалава А.В.
20112 Красікаў М.Г.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Штраф (б.в.) 30
Штраф (руб.) 810,00 руб.
Судзьдзя Рудэнка АА
20113 Крэпская Алеся
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Судзьдзя Длужнеўскі А.
Справа вернутая на дапрацоўку
20114 Варывода А.С.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Штраф (б.в.) 25
Штраф (руб.) 675,00 руб.
Судзьдзя Макарэвіч М.В.
20115 Кабанаў Дзмітрый
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 7
Судзьдзя Карсюк Д.С.
Быў затрыманы да суда, выклікалі на "гутарку".
20116 Іваноў А. А.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Янкоўскі Г.З.
20117 Каралёў В. Ю.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 10
Судзьдзя Каляда О.П.
20118 Лукшэц І.В.
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Штраф (б.в.) 25
Штраф (руб.) 675,00 руб.
Судзьдзя Ачалава А.В.
20119 Лазавы В. В.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Клімчук М.А.
20120 Казей Д. А.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Штраф (б.в.) 30
Судзьдзя Рудэнка АА
20121 Шаўчэнка С.В.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Макарэвіч М.В.
20122 Кушнярова Марына
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 10
Судзьдзя Ляйкоўская Анастасія
20123 Аверук Е.А.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Шаціла Сяргей
20124 Гаравы А.А.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 14
Судзьдзя Фёдарава Марына
20125 Навінкін Віталь
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-29
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Хвайніцкая Жанна
20126 Добыш Е.В.
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-29
Штраф (б.в.) 25
Штраф (руб.) 675,00 руб.
Судзьдзя Каляда О.П.
20127 Міцура Юры
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Макарэвіч М.В.
20128 Язвінскі Валер
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 14
20129 Богуш Ігар
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 15
20130 Барысенка Юрый
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 13
20131 Бурсаў Яўген
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Жывіца Алена
20132 Бычкевіч Мікалай
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 15
20133 Бычкоў Алег
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 15
20134 Валканоўскі Мікалай
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 13
20135 Герман Максім
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Дзядкова Натальля
20136 Граковіч Павал
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 12
Судзьдзя Каляда О.П.
20137 Дарапіевіч Аляксей
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 15
20138 Зянько Вадзім
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 15
20139 Іваноў Андрэй Леанідавіч
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 25
Судзьдзя Асіпчык Анастасія
20140 Успенскі Аляксандр
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 15
20141 Чайко Аляксандр
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 12
20142 Чаркас Іван
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 14
20143 Чарняк Аляксандр
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 14
20144 Тарасенка Наталля
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 12
20145 Тарасевіч Валянцін
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 15
20146 Хурсевіч Ілля
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Шаціла Сяргей
20147 Шэстак Андрэй
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 15
20148 Некрыш Раман
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 14
20149 Нікалаенка Віктар
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 10
Судзьдзя Длужнеўскі А.
20150 Нішчык Аляксей
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 14
20151 Кікта Аляксей
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 15
20152 Каралёў Уладзіслаў
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 10
Судзьдзя Каляда О.П.
20153 Коршун Андрэй
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Судзьдзя Млечка А.В.
20154 Касякоў Дзяніс
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 12
20155 Краценка Ігар
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 12
20156 Кузняцоў Арцём
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 13
20157 Лапцік Аляксей
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 12
Судзьдзя Мігурскі А.Э.
20158 Маёраў Уладзімір
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 20
20159 Маслянік Яўген
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 13
20160 Падскрэбкін Арцём
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 15
20161 Палюховіч Віталь
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 15
20162 Салейка Аляксандр
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 12
20163 Сакалоў Андрэй
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 13
20164 Сакалоў Андрэй
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 13
20165 Сакалоўскі Аляксандр
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Мотыль Таццяна
20166 Буданаў Сяргей
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-27
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 25
Судзьдзя Фёдарава Марына
20167 Туцін Канстанцін
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-27
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 25
Судзьдзя Жуковіч Алена
20168 Крук Марыя
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-27
Дата суда 2020-11-30
Судзьдзя Жуковіч Алена
Справу адправілі на дапрацоўку.
20169 Каленік Максім
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-27
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 15
20170 Бухавец Юрый
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-26
Дата суда 2020-11-27
Штраф (б.в.) 20
Штраф (руб.) 540,00 руб.
Судзьдзя Ліннік Тацьцяна
Інвалід 2 групы. Затрыманы на Кузьмы Чорнага
20171 Леваньшын А.В.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-26
Дата суда 2020-11-27
Штраф (б.в.) 20
Штраф (руб.) 540,00 руб.
Судзьдзя Ліннік Тацьцяна
Затрыманы на Кузьмы Чорнага перад маршам інвалідаў
20172 Сабанцава А.С.
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-26
Дата суда 2020-11-27
Штраф (б.в.) 20
Штраф (руб.) 540,00 руб.
Судзьдзя Ліннік Тацьцяна
Інвалід 3 групы, затрыманая на Кузьмы Чорнага
20173 Міранюк Уладзімір
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-25
Дата суда 2020-11-27
Арышт (сут.) 10
Уладзіміра затрымалі на тры дні па падазрэнні ў хуліганстве - па ч. 1 арт. У той жа дзень у кватэры, дзе ён жыве, па месцы прапіскі і ў мікрааўтобусе, які належыць маці Уладзіміра, прайшлі ператрусы. Затым далі 10 сутак арышту
20174 Ільяш Ігар
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-24
Дата суда 2020-11-25
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Шабуня Вікторыя
Журналіст.
20175 Пецюкевіч А.В.
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-24
Дата суда 2020-11-26
Штраф (б.в.) 10
Штраф (руб.) 270,00 руб.
Судзьдзя Брычкоў А.В.
20176 Цярэнцьева Сафія
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-24
Дата суда 2020-11-27
Арышт (сут.) 7
20177 Аноп Аляксандр
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-24
Дата суда 2020-11-25
Арышт (сут.) 11
20178 Святлоў Кірыл
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-23
Дата суда 2020-11-25
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Шабуня Вікторыя
Грамадзянін Расіі, від на жыхарства.
20179 Бальшоў А.Е.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-23
Дата суда 2020-11-25
Арышт (сут.) 14
Судзьдзя Шабуня Вікторыя
20180 Пархоменка П.Д.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-23
Дата суда 2020-11-25
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Карсюк Д.С.
20181 Астраух П. Ю.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-23
Дата суда 2020-11-25
Арышт (сут.) 12
Судзьдзя Мотыль Таццяна
Спынілі аўтамабіль і затрымалі.
20182 Жукава Н.С.
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-23
Дата суда 2020-11-25
Арышт (сут.) 12
Судзьдзя Мотыль Таццяна
Спынілі аўтамабіль і затрымалі.
20183 Лявончык Святлана
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-23
Дата суда 2020-11-25
Арышт (сут.) 3
Судзьдзя Курпачанка М.
Да суда ў ІЧУ.
20184 Пінчук Аляксандр
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-23
Дата суда 2020-11-24
Штраф (б.в.) 30
Штраф (руб.) 810,00 руб.
Судзьдзя Жуковіч Алена
20185 Сцяпанаў Сяргей
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-23
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 10
20186 Кузьменка Дзмітрый
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Петраш Аляксандр
20187 Вронскі Дзяніс
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 12
Судзьдзя Фёдарава Марына
Удзел у групе асоб у культурна-відовішчным масавым мерапрыемстве ў спецыяльна не прызначаным для гэтага месцы без дазволу Мінгарвыканкама
20188 Ярашэнка Паліна
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Штраф (б.в.) 70
Штраф (руб.) 1 890,00 руб.
Судзьдзя Ачалава А.В.
20189 Корсак Вольга
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Штраф (б.в.) 30
Штраф (руб.) 810,00 руб.
Судзьдзя Кочык Аляксандр
Суд па скайпе. Да суда ў ІЧУ.
20190 Наўмовіч Аляксандр
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Кочык Аляксандр
Суд па скайпе, да суда ў ІЧУ.
20191 Гранатаў В.В.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Пірожнікава Тацьцяна
20192 Гаршкова Дар'я
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Кочык Аляксандр
Суд па скайпе. Да суда ў ІЧУ
20193 Жукава Алеся А.
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Кочык Аляксандр
Суд па скайпе, да суда ў ІЧУ
20194 Кудзін А.Д.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Пірожнікава Тацьцяна
20195 Крукава Надзея
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Ачалава А.В.
Суд па скайпе, да суда ў ІЧУ
20196 Салановіч Я.О.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Лабанок А.С.
Суд па скайпе.
20197 Несцяровіч Раман
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Клімчук М.А.
20198 Чыстафораў В.Ю.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Жуковіч Алена
Абвешчаны перапынак. На відэа быў хлопец, які быў апрануты таксама, але нават самі амапаўцы сказалі, што гэта быў не ён
20199 Харланаў В.В.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Жуковіч Алена
Абвешчаны перапынак. Сведка - Любімаў В.В.
20200 Салавей Арцём
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 25
Судзьдзя Шаціла Сяргей
Суд па скайпе.
20201 Пікулік Дзмітрый
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 25
Судзьдзя Шаціла Сяргей
Суд па скайпе.
20202 Нагорскі А.А.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 13
20203 Крышнёў Д.А.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Хвайніцкая Жанна
Праблемы з сэрцам
20204 Сугала Д.В.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Шоцік Т.
Суд па скайпе.
20205 Івашкевіч А.В.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Макарэвіч М.В.
20206 Прыходзька Дар'я
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Клімчук М.А.
20207 Нагорная Т.А.
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 14
Судзьдзя Трусевіч М.Л.
Па скайпе суд.
20208 Годына Д.В.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 14
Судзьдзя Жуковіч Алена
20209 Мядведзкі М.Ю.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Пірожнікава Тацьцяна
20210 Сухадольскі А.О.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Красоўская Зінаіда
20211 Уласаў А.В.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 12
Судзьдзя Жуковіч Алена
У судзе абвешчаны перапынак
20212 Пукала Яўген
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Судзьдзя Фёдарава Марына
Справа вернутая на дапрацоўку
20213 Садоўскі Алег
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Хвайніцкая Жанна
20214 Лазараў М.П.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Трусевіч М.Л.
20215 Уласеня Ганна
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Штраф (б.в.) 30
Штраф (руб.) 810,00 руб.
Судзьдзя Клімчук М.А.
Мае непаўнагадовых дзяцей
20216 Раслякоў Г.А.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 13
20217 Шыцік А.Л.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Судзьдзя Красоўская Зінаіда
Пастанову адмовіліся абвясціць - толькі сваякам па пашпарце
20218 Юхноўская Е.В.
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Штраф (б.в.) 25
Штраф (руб.) 675,00 руб.
Судзьдзя Мігурскі А.Э.
20219 Кузнічэнкаў Уладзімір
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-25
Штраф (б.в.) 30
Штраф (руб.) 810,00 руб.
Судзьдзя Шаціла Сяргей
Суд пераносіўся з 23 лістапада.
20220 Саладухін Андрэй
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 12
Судзьдзя Дзядкова Натальля
20221 Лысюк Аляксей
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Клімчук М.А.
Суд па скайпе.
20222 Гаралёў П.А.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Пірожнікава Тацьцяна
20223 Гаўрыльчук Мікіта
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Карсюк Д.С.
У ноч з пятніцу на суботу знік 24-гадовы жыхар Мінска Мікіта Валер’евіч Гаўрыльчук. Ягоная маці заўважыла ў кватэры, дзе ёй пражываў, сляды ператрусу і знікненне двух ноўтбукаў, што сведчыць пра ягонае затрыманне. На тэлефанаванні ў РУУСы па месцы рэгістрацыі і пражывання, а таксама па тэлефоне 102 ёй адказваюць, што ў міліцыі Мікіты няма.
20224 Сурмач Кацярына
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Штраф (б.в.) 30
Штраф (руб.) 810,00 руб.
Судзьдзя Мотыль Таццяна
20225 Малей А.М.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Красоўская Зінаіда
Суд па скайпе
20226 Сінькевіч Глеб
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Судзьдзя Кацэр Сяргей
Затрымалі з аўто, нібыта не супадае VIN-нумар. Пратакол за ўдзел у масавым мерапрыемстве
20227 Шылаў А.А.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 14
Судзьдзя Кулік А.Д.
20228 Лаперчук А.А.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 14
Судзьдзя Трусевіч М.Л.
Инженер-конструктор в ООО Инженеринг
20229 Берднік Уладзіслаў
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Шаціла Сяргей
20230 Янкоўскі Ілля
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Шаціла Сяргей
20231 Міронаў Юрый
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Ачалава А.В.
20232 Шумскі Ю.Н.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Трусевіч М.Л.
20233 Жогаль Пётр
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Штраф (б.в.) 30
Штраф (руб.) 810,00 руб.
Судзьдзя Кулік А.Д.
Пратакол па 23.4 КаАП - на дапрацоўку
20234 Чэрнік Антон
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Клімчук М.А.
20235 Жыгуліч А.А.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Мотыль Таццяна
20236 Арлоў Максім
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 14
Судзьдзя Млечка А.В.
20237 Галушка Уладзімір
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Целіца Лідзія
20238 Касалапаў Сяргей
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Фёдарава Марына
20239 Кавалёнак Л.М.
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Блізнюк Юлія
20240 Сумрач Е.В.
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Штраф (б.в.) 30
Штраф (руб.) 810,00 руб.
Судзьдзя Мотыль Таццяна
Шматдзетная маці
20241 Баркоўскі А.В.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Штраф (б.в.) 30
Штраф (руб.) 810,00 руб.
Судзьдзя Трусевіч М.Л.
20242 Басалай А.А.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Кацэр Сяргей
20243 Гуменяк Д.С.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 14
Судзьдзя Шабуня Вікторыя
20244 Скавыш Алена
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Штраф (б.в.) 30
Штраф (руб.) 810,00 руб.
Судзьдзя Клімчук М.А.
20245 Шатуха Е.М.
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 11
Судзьдзя Млечка А.В.
Рашэнне могуць даведацца толькі сваякі ў канцылярыі пры прад'яўленні пашпарта.
20246 Шакін А.І.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Судзьдзя Блізнюк Юлія
Рашэнне могуць даведацца толькі сваякі ў канцылярыі пры прад'яўленні пашпарта.
20247 Сіроцін Леанід
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Кулік А.Д.
#Первомайский Дата задержания: 22.11.2020 Дата суда: 23.11.2020 Судья: Кулик ФИО: Сиротин Леонид Дмитриевич Итог: по 23.34 ч 3 15 суток По 23.4 - возврат для устранения недостатков Без адвоката Задержан на Калиновского, вышел в магазин, сопротивления не оказывал. С протоколами не согласен, в шествии не участвовал. Ранее по 23.34 был осуждён за 9 августа, з 25 октября дали 25 суток, вышел в прошлый четверг из ивс Барановичи
20248 Радкевіч А.В.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 11
Судзьдзя Ярохіна Марыя
20249 Кавалеўскі Аляксей
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Дзядкова Натальля
20250 Рудой М.Я.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Кулік А.Д.
20251 Гарбачэўскі Б.В.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Судзьдзя Блізнюк Юлія
Рашэнне могуць даведацца толькі сваякі ў канцылярыі пры прад'яўленні пашпарта.
20252 Казюкоў Дзяніс
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 14
Судзьдзя Фёдарава Марына
20253 Маркава М.С.
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 14
Судзьдзя Трусевіч М.Л.
20254 Язькоў А.А.
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Шабуня Вікторыя
20255 Марчэўскі А.В.
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Ачалава А.В.
20256 Саўчык В.А.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 14
Судзьдзя Блізнюк Юлія
20257 Меленяка Дзмітрый
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 14
Судзьдзя Кулік А.Д.
20258 Маслоўскі Раман
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Шут Ю.С.
20259 Руды А.І.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Блізнюк Юлія
20260 Багач Андрэй
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Волк Аляксандр
20261 Акудовіч С.М.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Шоцік Т.
20262 Жылінскі Д.М.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 14
Судзьдзя Жывіца Алена
20263 Князеў Мікіта
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 20
Судзьдзя Млечка А.В.
20264 Вайшнаровіч Ірына
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Волк Аляксандр
20265 Папоў Міхаіл
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 14
Судзьдзя Фёдарава Марына
20266 Салянскі Андрэй
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 14
Судзьдзя Фёдарава Марына
20267 Тушкін Аляксандр
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Целіца Лідзія
20268 Звягінцаў Андрэй
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Целіца Лідзія
20269 Копылеў Аляксей
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Ліпневіч НН
20270 Гярмішын А. В.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Малашэнка Вольга Пятроўна
20271 Лаўроў Дзяніс
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Судзьдзя Ліпневіч НН
Атрымаў арышт
20272 Белякоў Аляксандр
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Целіца Лідзія
20273 Шатаў Мікіта
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Мотыль Таццяна
20274 Чапурко Святлана
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 30
Судзьдзя Ачалава А.В.
Справа адпраўлена на дапрацоўку
20275 Акуневіч Станіслаў
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Штраф (б.в.) 30
Штраф (руб.) 810,00 руб.
Судзьдзя Трусевіч М.Л.
20276 Маісеева Ганна
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Штраф (б.в.) 30
Штраф (руб.) 810,00 руб.
Судзьдзя Шоцік Т.
20277 Пятровіч А.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 12
Судзьдзя Целіца Лідзія
20278 Зыгмантовіч Ян
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Шабуня Вікторыя
20279 Цялішчаў Дзмітрый
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Клімчук М.А.
20280 Аўласенка Андрэй
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 8
Судзьдзя Кулік А.Д.
20281 Жгароў Арцём
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Шаціла Сяргей
20282 Рэйзіс Цімур
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Шаціла Сяргей
20283 Чаган Алег
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Мотыль Таццяна
20284 Бахцін Іван
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Судзьдзя Бандарэнка Сьвятлана
Перанос
20285 Цімафееў Аляксандр
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Мотыль Таццяна
20286 Дамасевіч Кірыл
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Судзьдзя Кацэр Сяргей
Арышт
20287 Сцепчанка Уладзімір
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Судзьдзя Кацэр Сяргей
Арышт
20288 Сінкевіч Г.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Судзьдзя Кацэр Сяргей
Арышт
20289 Кухта Мікіта
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Волк Аляксандр
20290 Шпак І.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Шут Ю.С.
20291 Лаўкоў Уладзімір
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 14
Судзьдзя Карсюк Д.С.
20292 Кучарэнка Таццяна
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Трусевіч М.Л.
20293 Мастыка Сяргей
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Судзьдзя Пірожнікава Тацьцяна
20294 Рамановіч Аляксандр
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 14
Судзьдзя Карсюк Д.С.
20295 Залазаеў П.Е.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Шабуня Вікторыя
20296 Шапавалаў Руслан
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Шоцік Т.
20297 Каляда Вячаслаў
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 14
Судзьдзя Карсюк Д.С.
20298 Тумаш Вячаслаў
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Макарэвіч М.В.
20299 Стральцоў М.В.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 11
Судзьдзя Залуцкая І.В.
20300 Бялоў Сяргей
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Шоцік Т.
20301 Марынчанка Павел
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Волк Аляксандр
20302 Кавалеўскі Аляксандр
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Трусевіч М.Л.
20303 Валадзько Арцём
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Ліпневіч НН
20304 Быстрык Аляксандр
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Кулік А.Д.
Абвешчаны перапынак да 24 лістапада
20305 Хацкевіч Алена
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Судзьдзя Шут Ю.С.
Справа адпраўленая на дапрацоўку
20306 Камлюк Г.А.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 14
Судзьдзя Мігурскі А.Э.
20307 Козел Валянціна
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Шоцік Т.
Пенсіянерка
20308 Макееў Д.В.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Штраф (б.в.) 30
Штраф (руб.) 810,00 руб.
Судзьдзя Мігурскі А.Э.
20309 Гальцяева Наталля
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Шоцік Т.
Пенсіянерка
20310 Кантараў Д.А.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 11
Судзьдзя Курко І.
20311 Максімаў К.В.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Штраф (б.в.) 30
Штраф (руб.) 810,00 руб.
Судзьдзя Макарэвіч М.В.
20312 Кірык Сяргей
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 12
Судзьдзя Курко І.
20313 Сарока Р.А.
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Трусевіч М.Л.
20314 Шурлін А.П.
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 12
Судзьдзя Малашэнка Вольга Пятроўна
20315 Петручэня Алег
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Малашэнка Вольга Пятроўна
20316 Огій Антон
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Фёдарава Марына
20317 Варыг Максім
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Хвайніцкая Жанна
20318 Лебедзеў Юрый
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 14
Судзьдзя Карсюк Д.С.
20319 Варозін В.А.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Хвайніцкая Жанна
20320 Цэлішчаў Д.Ю.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Клімчук М.А.
20321 Лаферчук А.А.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 14
Судзьдзя Трусевіч М.Л.
20322 Жгараў А.А.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Шаціла Сяргей
20323 Краснікаў Андрэй
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 20
Судзьдзя Млечка А.В.
20324 Сабалеўскі Сяргей
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Жуковіч Алена
20325 Паўловіч Аляксандр
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Жуковіч Алена
20326 Лебядзенка А.В.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Шабуня Вікторыя
20327 Чупрыгін А.Г.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Судзьдзя Шабуня Вікторыя
Справа вернутая на дапрацоўку
20328 Сідарэнка М.С.
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Штраф (б.в.) 30
Штраф (руб.) 810,00 руб.
Судзьдзя Мурашка Е.Н.
20329 Кірылаў Аляксандр
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Мурашка Е.Н.
Справа вернутая на дапрацоўку
20330 Струшкевіч Д. М.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Мурашка Е.Н.
Суд па скайпе.
20331 Мельнікаў А.А.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Мурашка Е.Н.
Справа вернутая на дапрацоўку. 24 лістапада - працяг
20332 Радзін М.Ю.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Штраф (б.в.) 15
Штраф (руб.) 405,00 руб.
Судзьдзя Крапачоў Аляксей
Затрыманы ў Заслаўі.
20333 Лойка Яўген
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Штраф (б.в.) 5
Штраф (руб.) 135,00 руб.
Судзьдзя Жэчко Павел
Затрыманы ў Бараўлянах
20334 Грыцэня П.Г.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Штраф (б.в.) 5
Штраф (руб.) 135,00 руб.
Судзьдзя Жэчко Павел
Затрыманы ў Бараўлянах.
20335 Сыч Юрый
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 14
Судзьдзя Жуковіч Алена
20336 Шчэмелеў Ігар
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 12
Судзьдзя Млечка А.В.
20337 Ганчарык К.А.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 11
Судзьдзя Залуцкая І.В.
20338 Барышнікаў Антон
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Шаціла Сяргей
20339 Лейкінд Валянцін
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Волк Аляксандр
Затрыманы на вуліцы Багдановіча пад час шэсця.
20340 Ярмак Паліна
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 12
Судзьдзя Астапенка Дзмітрый
20341 Уцеўскі Георгій
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 11
Судзьдзя Шаўцоў Віктар
20342 Воўк-Карачэўская Кацярына
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 14
Медсястра.
20343 Хадасевіч Ігар
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Судзьдзя Кулік А.Д.
Справа вернутая на дапрацоўку
20344 Кучарэнка К.В.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Асіпчык Анастасія
Сведкі на суд не з'явіліся.
20345 Сашак Ігар
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Фёдарава Марына
20346 Аўсянік Ігар В.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Рудэнка АА
Дырэктар EPAM.
20347 Белаушка Ігар
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Фёдарава Марына
20348 Карнейчык Раман
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Фёдарава Марына
20349 Мышкой Уладзіслаў
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Фёдарава Марына
20350 Грышаеў Мікіта
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Фёдарава Марына
20351 Куправічус Ю.І.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 12
Судзьдзя Каляда О.П.
20352 Ладохін Сяргей
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Мурашка Е.Н.
20353 Быстрык Аляксандра
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Кулік А.Д.
Працяг суда за 23 лістапада.
20354 Калінін А.А.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 10
Судзьдзя Ліннік Тацьцяна
20355 Жукоўскі П.Б.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Чараповіч Сьвятлана
20356 Тоцкі М.Ю.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 10
Судзьдзя Каляда О.П.
20357 Казлоў Р.В.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 10
Судзьдзя Ліннік Тацьцяна
20358 Яшчук Глеб
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Чараповіч Сьвятлана
Быў затрыманы ва ўласным двары.
20359 Захарэвіч Міхаіл
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Чараповіч Сьвятлана
20360 Войніч Уладзімір
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Багамякаў Мікалай
20361 Марчык Сяргей
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 25
20362 Радкевіч В.А.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 15
20363 Бузо Аляксандр
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Штраф (б.в.) 40
Штраф (руб.) 1 080,00 руб.
Судзьдзя Чараповіч Сьвятлана
штраф 40 бв (по 23.4 - 10 бв, по ч 1 23.34 - 30 бв)
20364 Сонкін В.А.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Штраф (б.в.) 30
Штраф (руб.) 810,00 руб.
Судзьдзя Ліннік Тацьцяна
20365 Федаровіч Дзяніс
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Чараповіч Сьвятлана
20366 Язерскі А. Н.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 10
Судзьдзя Ліннік Тацьцяна
20367 Горбач Аляксандр
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Мурашка Е.Н.
20368 Магер Дзмітрый
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Чараповіч Сьвятлана
20369 Васільчук І.Г.
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 10
Судзьдзя Каляда О.П.
20370 Яравая Таццяна
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Штраф (б.в.) 30
Штраф (руб.) 810,00 руб.
Судзьдзя Дзядкова Натальля
20371 Крыж Ігар
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Чараповіч Сьвятлана
20372 Лаўрыновіч Іван
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Карсюк Д.С.
20373 Карвецкі Н.А.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Хома Міхаіл
Мае траіх дзяцей.
20374 Куліджанаў Георгій
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Дзядкова Натальля
20375 Пехоўскі Аляксандр
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Чараповіч Сьвятлана
20376 Стахоўскі А.С.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 14
Судзьдзя Карсюк Д.С.
20377 Лагодзіч О.А.
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Штраф (б.в.) 25
Штраф (руб.) 675,00 руб.
Судзьдзя Хома Міхаіл
20378 Кавалеўскі В.Ю.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Штраф (б.в.) 30
Штраф (руб.) 810,00 руб.
Судзьдзя Ліннік Тацьцяна
Кансультант Сусветнага банка ў Вашынгтоне, штат Вірджынія, прапісаны ў Мінску.
20379 Петрашка Я.В.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 11
Судзьдзя Залуцкая І.В.
20380 Чарапко-Самахвалаў Ілля
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Макарэвіч М.В.
Саліст гуртоў "Петля Пристрастия" і "Кассиопея". Сведка - участковы Бычкоўскі.
20381 Лазарэвіч А.М.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Курко І.
20382 Дутко Анджэй
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-25
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Асіпчык Анастасія
Суд быў перанесены на 25 лістапада для выкліку сведак. Сведка - Кошкін Артур Русланавіч
20383 Платун Я.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 12
Судзьдзя Каляда О.П.
20384 Малахоўскі Р. С.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 14
Судзьдзя Жуковіч Алена
20385 Шахорскі А.В.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 12
Судзьдзя Каляда О.П.
20386 Гібкая М.С.
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 10
Судзьдзя Жывіца Алена
20387 Дзеранюк М.А.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Чараповіч Сьвятлана
20388 Разумоўская Ганна
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Штраф (б.в.) 10
Штраф (руб.) 270,00 руб.
Судзьдзя Макарэвіч М.В.
Непаўнагадовыя дзеці
20389 Урбановіч Дзяніс
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Макарэвіч М.В.
20390 Кабанчук Крысціна
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Штраф (б.в.) 50
Штраф (руб.) 1 350,00 руб.
Судзьдзя Волк Аляксандр
20391 Іваноў Кірыл
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-25
Арышт (сут.) 14
Судзьдзя Шаціла Сяргей
Справа была спачатку адпраўлена на дапрацоўку
20392 Вязенскі Яўген
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Шаціла Сяргей
20393 Базарскі Яўген
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 14
Судзьдзя Шаціла Сяргей
20394 Міхальчук Алег
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 20
Судзьдзя Асіпчык Анастасія
20395 Пляшко Ігар
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Волк Аляксандр
20396 Машычаў Дзмітрый
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Волк Аляксандр
20397 Пашкоўская Юлія
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Судзьдзя Чараповіч Сьвятлана
Перапынак да 30.11
20398 Варакса Аляксандр
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Макарэвіч М.В.
20399 Шаблінскі Кірыл
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Волк Аляксандр
20400 Турко Анатоль
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Шаціла Сяргей
20401 Кірзнер Аляксандр
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Шаціла Сяргей
20402 Андрос Віталь
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Чараповіч Сьвятлана
20403 Клютчэня Дзмітрый
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Волк Аляксандр
20404 Камароў Аляксандр
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-25
Арышт (сут.) 12
Судзьдзя Волк Аляксандр
20405 Белянкевіч А.М.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-25
Штраф (б.в.) 30
Штраф (руб.) 810,00 руб.
Судзьдзя Колабаў А.
20406 Мятліцкая А.Е.
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-25
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Хома Міхаіл
Сведка: участковы інспектар Гучкоўскі
20407 Шэўмер І.Г.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-25
Арышт (сут.) 9
Судзьдзя Ліннік Тацьцяна
20408 Кузькоў А.В.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-25
Арышт (сут.) 12
Судзьдзя Хома Міхаіл
Адвакат звярнуў увагу на стан здароўя Кузькова (бранхіяльная астма, алергія на пыл пры адсутнасці магчымасці скарыстацца інгалятарам).
20409 Пінчук Алена
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-25
Арышт (сут.) 14
Судзьдзя Волк Аляксандр
20410 Крыўко Анастасія
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-25
Судзьдзя Дзядкова Натальля
Справа вернутая на дапрацоўку
20411 Шырынская Ганна
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-25
Штраф (б.в.) 30
Штраф (руб.) 810,00 руб.
Судзьдзя Волк Аляксандр
Двое непаўнагадовых дзяцей.
20412 Тура Е.А.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-25
Арышт (сут.) 14
Судзьдзя Ляйкоўская Анастасія
20413 Міжэйнікава Д.Н.
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-25
Судзьдзя Шабуня Вікторыя
Суд па скайпе. Перапынак на пошук адваката.
20414 Грынь І.А.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-25
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Ляйкоўская Анастасія
20415 Раманоўскі Яўген
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-25
Арышт (сут.) 14
Судзьдзя Ляйкоўская Анастасія
Студэнт БГУ, 5 курс
20416 Вашкевіч Д.М.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-25
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Ляйкоўская Анастасія
20417 Гарматны Р.А.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-25
Арышт (сут.) 10
Судзьдзя Ляйкоўская Анастасія
Свидетели: Яскевич, Костючков.
20418 Сарока Д.А.
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-25
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Ляйкоўская Анастасія
20419 Сялюк Максім
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-25
Арышт (сут.) 12
Судзьдзя Ляйкоўская Анастасія
20420 Русак Дзмітрый
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-25
Арышт (сут.) 12
Судзьдзя Жуковіч Алена
20421 Наважылаў Павел
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-25
Арышт (сут.) 12
Судзьдзя Ляйкоўская Анастасія
20422 Каржуеў Аляксандр
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-25
Штраф (б.в.) 20
Штраф (руб.) 540,00 руб.
Судзьдзя Жуковіч Алена
20423 Паборцаў Ілля
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-25
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Чараповіч Сьвятлана
20424 Баркоў В.А.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-25
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Карсюк Д.С.
20425 Дорах Вадзім
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-25
Арышт (сут.) 10
Судзьдзя Ляйкоўская Анастасія
Па скайпе з ІЧУ Баранавічаў.
20426 Міжэвіч А.А.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-26
Штраф (б.в.) 10
Штраф (руб.) 270,00 руб.
Судзьдзя Жэчко Павел
Затрыманы ў Бараўлянах
20427 Мароз Максім
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-25
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Жуковіч Алена
Суд па скайпе
20428 Карнейчык В.В.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-26
Штраф (б.в.) 5
Штраф (руб.) 135,00 руб.
Судзьдзя Жэчко Павел
Суд перанесены з 26 лістапада.
20429 Нікуліна Ю. В.
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-26
Штраф (б.в.) 10
Штраф (руб.) 270,00 руб.
Судзьдзя Шаўцоў Віктар
20430 Тоцкі М.Ю.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-27
Арышт (сут.) 10
Судзьдзя Каляда О.П.
20431 Марозаў Д.Ю.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-27
Штраф (б.в.) 20
Штраф (руб.) 540,00 руб.
Судзьдзя Капцэвіч Алена
20432 Пашкоўская Юлія
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-30
Судзьдзя Чараповіч Сьвятлана
Справа вернутая на дапрацоўку
20433 Уладзіміраў А. Ю.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-30
Судзьдзя Крапачоў Аляксей
Перапынак да 8 снежня па прычыне хваробы.
20434 Мятліцкая Алена Міхайлаўна
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Макарэвіч М.В.
20435 Кузьміных Арцём
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 13
20436 Юнаў Яўген
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
20437 Александровіч Андрэй
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 14
20438 Аляксеенкаў Аляксей
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
20439 Баранаў Ягор
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 14
20440 Батураў Яўген
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 14
20441 Белавушка Ігар
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Фёдарава Марына
20442 Блізнец Міхаіл
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 14
20443 Варчэня Сяргей
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
20444 Васільчанка Яўген
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 15
20445 Вахрушаў Дзяніс
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 13
20446 Вішчэня Валер
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 13
20447 Варабей Ірына
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Волк Аляксандр
20448 Вострава Кацярына
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
20449 Гацко Генадзь
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 15
20450 Гадына Дзмітрый
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 14
Судзьдзя Жуковіч Алена
20451 Голад Вячаслаў
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
20452 Гарбацэвіч Павал
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 14
20453 Грыневіч Наталля
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 12
20454 Грынчык Дзмітрый
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 14
20455 Гулевіч Паліна
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
20456 Дацкевіч Віктар
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 15
20457 Дзем'яненка Андрэй
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
20458 Дзянісаў Андрэй
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 15
20459 Дабравольскі Іван
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
20460 Дарашкевіч Андрэй
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
20461 Дралаў Ігар
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
20462 Дрыжынскі Эдуард
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 14
Судзьдзя Бандарэнка Сьвятлана
20463 Есіс Ганна
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 12
20464 Жылінскі Дзяніс
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Жывіца Алена
20465 Жукава Юлія
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Штраф (б.в.) 30
Штраф (руб.) 810,00 руб.
Судзьдзя Хома Міхаіл
20466 Жукоўская Ганна
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 13
20467 Жунусаў Руслан
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 12
20468 Жучкова Надзея
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Судзьдзя Макарэвіч М.В.
20469 Захаркевіч Міхаіл
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
20470 Зелянеўская С.В.
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Судзьдзя Шоцік Т.
Адпусцілі.
20471 Іванова Антаніна
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Чыж Юлія
20472 Рыбіна Святлана Міхайлаўна
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-25
Штраф (б.в.) 30
Штраф (руб.) 810,00 руб.
Судзьдзя Волк Аляксандр
20473 Карамян Андрэй
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 14
20474 Карацюк Канстанцін
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
20475 Каспяровіч Аляксандр
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 13
20476 Кавалевіч Аляксандр
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
20477 Кавалеўскі Валеры
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Штраф (б.в.) 30
Штраф (руб.) 810,00 руб.
Судзьдзя Ліннік Тацьцяна
20478 Колцінаў Майкл
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Судзьдзя Фёдарава Марына
20479 Каноплін Сяргей
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 14
20480 Карасцялёў Андрэй
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 14
20481 Корсак Ігар
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-22
Арышт (сут.) 15
20482 Крачкоўскі Грыгорый
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
20483 Кручкоў Сяргей
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 14
20484 Лабанок Андрэй
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
20485 Лаўроўскі Дзяніс
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
20486 Ліхтаровіч Сяргей
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Асіпчык Анастасія
20487 Машкароў Барыс
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 13
20488 Нагібовіч Андрэй
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 14
20489 Арэшка Эліна
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 14
20490 Паўловіч Антон
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 13
20491 Пархоменка Уладзіслаў
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 13
20492 Пяскоў Вадзім
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 13
20493 Піскуноў Канстанцін
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 14
20494 Панамароў Дзмітрый
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
20495 Посахаў Андрэй
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
20496 Пацёмкін Аляксандр
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 13
20497 Равінскі Мячаслаў
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 13
20498 Разумовіч Сяргей
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 10
20499 Разумоўскі Канстанцін
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
20500 Раткевіч Валер
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Багамякаў Мікалай