Імя Дадаткова
1501 Яневіч Руслан
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-12-06
Дата суда 2020-11-24
Штраф (б.в.) 20
Штраф (руб.) 540,00 руб.
1502 Марчанка Крысціна
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-12-04
Дата суда 2020-11-06
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Мотыль Таццяна
1503 Дуброўскі Антон
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 14
Судзьдзя Бандарэнка Сьвятлана
1504 Ванзанок А.Г.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 12
Судзьдзя Мотыль Таццяна
Затрыманы на вуліцы Любімава
1505 Швед І.В.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Судзьдзя Малашэнка Вольга Пятроўна
1506 Вяргейчык Е.С.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 14
Судзьдзя Бандарэнка Сьвятлана
1507 Більчанка А.Ю.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Бандарэнка Сьвятлана
1508 Усовіч А.А.
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 12
Судзьдзя Кацэр Сяргей
1509 Шпілеўскі Іван
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Фёдарава Марына
1510 Корсік А.А.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 12
Судзьдзя Целіца Лідзія
Задержан 29.11.2020 возле "Бреста" из автомобиля, который сигналил
1511 Трубячкоў Д.О.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Кацэр Сяргей
1512 Дубяга А.В.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 12
Судзьдзя Целіца Лідзія
1513 Размоўка С.В.
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Макарэвіч М.В.
1514 Шутко Ілля
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Дзядкова Натальля
1515 Базілеўскі Павел
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 10
Судзьдзя Дзядкова Натальля
1516 Паклікуха А.В.
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Блізнюк Юлія
1517 Зайцаў Дзмітрый
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Дзядкова Натальля
1518 Бацяноўскі Уладзіслаў
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Дзядкова Натальля
1519 Лучыновіч А.А.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Кацэр Сяргей
1520 Калядка Е.Н.
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Судзьдзя Курко І.
1521 Шаўчук Андрэй
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 15
1522 Лыскавец Кацярына
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 12
Судзьдзя Малашэнка Вольга Пятроўна
1523 Дворнікаў Д.А.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 12
Судзьдзя Каляда О.П.
1524 Жынь В.І.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 12
Судзьдзя Целіца Лідзія
1525 Казючыц Максім
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Асіпчык Анастасія
1526 Кучук А.Г.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 12
Судзьдзя Малашэнка Вольга Пятроўна
1527 Новікаў Андрэй
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 14
Судзьдзя Карсюк Д.С.
Ніколі не ўдзельнічае ў масавых мерапрыемствах, быў у гасцях, выйшлі ў краму. Лічыць, што сведка пераблытаў ўсе пратаколы. Сведка Ржэўскі
1528 Собаль Уладзіслаў
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 20
Судзьдзя Асіпчык Анастасія
10+10 па двух пратаколах
1529 Быкоўскі Васіль
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Штраф (б.в.) 30
Штраф (руб.) 810,00 руб.
Судзьдзя Рудэнка АА
1530 Быстроў Віталь
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 10
Грэка-каталіцкі святар
1531 Селюк А.П.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Блізнюк Юлія
1532 Яроўскі Д.М.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Ачалава А.В.
1533 Каралёў Вячаслаў
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 10
Судзьдзя Каляда О.П.
1534 Ковель Даніла
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Асіпчык Анастасія
1535 Ерахавец Аляксей
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Машкетаў Ю.В.
1536 Бараноўскі Андрэй
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 14
Судзьдзя Малашэнка Вольга Пятроўна
1537 Трухановіч А.Н.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Машкетаў Ю.В.
Задержан 29.11.2020 из машины пр.Любимова
1538 Сенько Вадзім
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Волк Аляксандр
1539 Пестракова Аліна
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Штраф (б.в.) 25
Штраф (руб.) 675,00 руб.
Судзьдзя Карсюк Д.С.
Мае непаўнагадовых дзяцей
1540 Гуруновіч Анатоль
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 14
Судзьдзя Карсюк Д.С.
1541 Шыкуцкая Таццяна
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Длужнеўскі А.
Прасіла адпусціць 2-х дзяўчынак, якіх затрымліваў АМАП на святлафоры. Забралі і яе: "Што, ты таксама хочаш пракаціцца?"
1542 Кудзелка Андрэй
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Калубака Пётр
1543 Дарагуш А.П.
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Судзьдзя Блізнюк Юлія
1544 Самсонаў А.Б.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 12
Судзьдзя Целіца Лідзія
1545 Сушкевіч Сафія
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 12
Судзьдзя Кацэр Сяргей
1546 Арцюхоў В.А.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Ачалава А.В.
1547 Лісава Алена
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 10
Судзьдзя Карсюк Д.С.
1548 Кудраўцава Іна
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Макарэвіч М.В.
1549 Гліннікаў Мікалай
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 14
Судзьдзя Макарэвіч М.В.
1550 Дзятлаў Канстанцін
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Волк Аляксандр
За фота з Нінай Багінскай
1551 Пагодзін Антон
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Фёдарава Марына
1552 Сакун Сяргей
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 12
Судзьдзя Фёдарава Марына
1553 Лукшыц Ірына
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Штраф (б.в.) 25
Штраф (руб.) 675,00 руб.
Судзьдзя Ачалава А.В.
1554 Сіроцін Аляксандр
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 20
Судзьдзя Фёдарава Марына
1555 Ярмачкаў Аляксандр
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 12
Судзьдзя Курко І.
1556 Штэйн В. І.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Шут Ю.С.
1557 Каралёў Іван
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 10
Судзьдзя Каляда О.П.
1558 Трусіла Яна
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Шут Ю.С.
1559 Шаўчэнка Сяргей
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Макарэвіч М.В.
1560 Палулех Дзіяна
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Штраф (б.в.) 30
Штраф (руб.) 810,00 руб.
Судзьдзя Шаціла Сяргей
1561 Аляксандраў Міхаіл
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Судзьдзя Макарэвіч М.В.
на дапрацоўку
1562 Дзянісаў Дзмітрый
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Рудэнка АА
1563 Пазняк Уладзіслаў
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Штраф (б.в.) 30
Штраф (руб.) 810,00 руб.
Судзьдзя Шаціла Сяргей
1564 Авярук Яўген
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Шаціла Сяргей
1565 Слабко Дзмітрый
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 12
Судзьдзя Каляда О.П.
1566 Лазоўскі Уладзімір
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Клімчук М.А.
1567 Адамовіч Вадзім
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 14
Судзьдзя Макарэвіч М.В.
1568 Нікалаенка Вадзім
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 10
Судзьдзя Длужнеўскі А.
1569 Царкевіч Наталля
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Длужнеўскі А.
1570 Жыляніна Ганна
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 12
Судзьдзя Янкоўскі Г.З.
1571 Хажавец Дзяніс
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 23
Судзьдзя Трусевіч М.Л.
1572 Кучынскі Сяргей
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 12
Судзьдзя Машкетаў Ю.В.
1573 Казей Дзяніс
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Штраф (б.в.) 30
Штраф (руб.) 810,00 руб.
Судзьдзя Рудэнка АА
1574 Шушко Н.С.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Штраф (б.в.) 25
Штраф (руб.) 675,00 руб.
Судзьдзя Ляйкоўская Анастасія
1575 Цярэшка Мікалай
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 23
Судзьдзя Трусевіч М.Л.
1576 Драковіч Павел
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 12
Судзьдзя Каляда О.П.
1577 Іваноў Аляксей
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Янкоўскі Г.З.
1578 Пішчала Марыя
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 10
Судзьдзя Ляйкоўская Анастасія
1579 Хоміч Васіль
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Акавітая Таццяна
1580 Крук Дзмітрый
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Ачалава А.В.
1581 Салдатава Дар'я
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Штраф (б.в.) 30
Штраф (руб.) 810,00 руб.
Судзьдзя Шут Ю.С.
1582 Марцінчык Вікторыя
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 10
Судзьдзя Длужнеўскі А.
1583 Пляц Андрэй
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 25
Судзьдзя Трусевіч М.Л.
1584 Цапіенка Алена
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 10
Судзьдзя Ляйкоўская Анастасія
1585 Крылосаў Анатоль
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Судзьдзя Машкетаў Ю.В.
1586 Адамчук Георгій
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Янкоўскі Г.З.
1587 Шліманаў Уладзімір
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Рудэнка АА
1588 Прышчэпаў Анатоль
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Судзьдзя Трусевіч М.Л.
1589 Казявін Аляксандр
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Трусевіч М.Л.
1590 Іваноў Аляксандр
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 10
Судзьдзя Ляйкоўская Анастасія
1591 Далгарукаў Кірыл
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Ляйкоўская Анастасія
1592 Шынгірэй Аляксей
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 20
Судзьдзя Янкоўскі Г.З.
1593 Лазар Назарый
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Фёдарава Марына
1594 Гаеўскі Уладзіслаў
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 14
Судзьдзя Фёдарава Марына
1595 Грыгор'еў Сяргей
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 10
Судзьдзя Ляйкоўская Анастасія
1596 Мялешын Дзмітрый
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Фёдарава Марына
1597 Гаравы Антон
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 14
Судзьдзя Фёдарава Марына
1598 Лазаковіч С.Г.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-29
Штраф (б.в.) 30
Штраф (руб.) 810,00 руб.
Судзьдзя Трусевіч М.Л.
1599 Мурашка Ігар
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 14
Судзьдзя Фёдарава Марына
1600 Палукошка Вольга
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Штраф (б.в.) 30
Штраф (руб.) 810,00 руб.
Судзьдзя Длужнеўскі А.
1601 Лукша Андрэй
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Ляйкоўская Анастасія
1602 Бурдыка Аляксандр
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Фёдарава Марына
1603 Піскуноў М.В.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Трусевіч М.Л.
1604 Бабіч Аляксей
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Ачалава А.В.
1605 Казлоў Віктар
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Ляйкоўская Анастасія
1606 Ермачок Е.В.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Трусевіч М.Л.
1607 Антонаў Аляксандр
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-29
Арышт (сут.) 10
Судзьдзя Ляйкоўская Анастасія
1608 Аляксейчык Аляксандр
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 14
Судзьдзя Шаціла Сяргей
1609 Харсевіч Ілля
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 14
Судзьдзя Шаціла Сяргей
1610 Ільюковіч Андрэй
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Ляйкоўская Анастасія
1611 Канапелька Дзмітрый
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Ачалава А.В.
1612 Красікаў М.Г.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Штраф (б.в.) 30
Штраф (руб.) 810,00 руб.
Судзьдзя Рудэнка АА
1613 Крэпская Алеся
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Судзьдзя Длужнеўскі А.
Справа вернутая на дапрацоўку
1614 Варывода А.С.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Штраф (б.в.) 25
Штраф (руб.) 675,00 руб.
Судзьдзя Макарэвіч М.В.
1615 Кабанаў Дзмітрый
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 7
Судзьдзя Карсюк Д.С.
Быў затрыманы да суда, выклікалі на "гутарку".
1616 Іваноў А. А.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Янкоўскі Г.З.
1617 Каралёў В. Ю.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 10
Судзьдзя Каляда О.П.
1618 Лукшэц І.В.
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Штраф (б.в.) 25
Штраф (руб.) 675,00 руб.
Судзьдзя Ачалава А.В.
1619 Лазавы В. В.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Клімчук М.А.
1620 Казей Д. А.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Штраф (б.в.) 30
Судзьдзя Рудэнка АА
1621 Шаўчэнка С.В.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Макарэвіч М.В.
1622 Кушнярова Марына
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 10
Судзьдзя Ляйкоўская Анастасія
1623 Аверук Е.А.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Шаціла Сяргей
1624 Гаравы А.А.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 14
Судзьдзя Фёдарава Марына
1625 Навінкін Віталь
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-29
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Хвайніцкая Жанна
1626 Добыш Е.В.
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-29
Штраф (б.в.) 25
Штраф (руб.) 675,00 руб.
Судзьдзя Каляда О.П.
1627 Міцура Юры
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Макарэвіч М.В.
1628 Язвінскі Валер
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 14
1629 Богуш Ігар
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 15
1630 Барысенка Юрый
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 13
1631 Бурсаў Яўген
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Жывіца Алена
1632 Бычкевіч Мікалай
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 15
1633 Бычкоў Алег
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 15
1634 Валканоўскі Мікалай
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 13
1635 Герман Максім
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Дзядкова Натальля
1636 Граковіч Павал
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 12
Судзьдзя Каляда О.П.
1637 Дарапіевіч Аляксей
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 15
1638 Зянько Вадзім
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 15
1639 Іваноў Андрэй Леанідавіч
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 25
Судзьдзя Асіпчык Анастасія
1640 Успенскі Аляксандр
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 15
1641 Чайко Аляксандр
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 12
1642 Чаркас Іван
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 14
1643 Чарняк Аляксандр
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 14
1644 Тарасенка Наталля
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 12
1645 Тарасевіч Валянцін
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 15
1646 Хурсевіч Ілля
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Шаціла Сяргей
1647 Шэстак Андрэй
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 15
1648 Некрыш Раман
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 14
1649 Нікалаенка Віктар
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 10
Судзьдзя Длужнеўскі А.
1650 Нішчык Аляксей
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 14
1651 Кікта Аляксей
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 15
1652 Каралёў Уладзіслаў
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 10
Судзьдзя Каляда О.П.
1653 Коршун Андрэй
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Судзьдзя Млечка А.В.
1654 Касякоў Дзяніс
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 12
1655 Краценка Ігар
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 12
1656 Кузняцоў Арцём
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 13
1657 Лапцік Аляксей
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 12
Судзьдзя Мігурскі А.Э.
1658 Маёраў Уладзімір
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 20
1659 Маслянік Яўген
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 13
1660 Падскрэбкін Арцём
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 15
1661 Палюховіч Віталь
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 15
1662 Салейка Аляксандр
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 12
1663 Сакалоў Андрэй
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 13
1664 Сакалоў Андрэй
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 13
1665 Сакалоўскі Аляксандр
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Мотыль Таццяна
1666 Буданаў Сяргей
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-27
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 25
Судзьдзя Фёдарава Марына
1667 Туцін Канстанцін
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-27
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 25
Судзьдзя Жуковіч Алена
1668 Крук Марыя
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-27
Дата суда 2020-11-30
Судзьдзя Жуковіч Алена
Справу адправілі на дапрацоўку.
1669 Каленік Максім
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-27
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 15
1670 Бухавец Юрый
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-26
Дата суда 2020-11-27
Штраф (б.в.) 20
Штраф (руб.) 540,00 руб.
Судзьдзя Ліннік Тацьцяна
Інвалід 2 групы. Затрыманы на Кузьмы Чорнага
1671 Леваньшын А.В.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-26
Дата суда 2020-11-27
Штраф (б.в.) 20
Штраф (руб.) 540,00 руб.
Судзьдзя Ліннік Тацьцяна
Затрыманы на Кузьмы Чорнага перад маршам інвалідаў
1672 Сабанцава А.С.
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-26
Дата суда 2020-11-27
Штраф (б.в.) 20
Штраф (руб.) 540,00 руб.
Судзьдзя Ліннік Тацьцяна
Інвалід 3 групы, затрыманая на Кузьмы Чорнага
1673 Міранюк Уладзімір
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-25
Дата суда 2020-11-27
Арышт (сут.) 10
Уладзіміра затрымалі на тры дні па падазрэнні ў хуліганстве - па ч. 1 арт. У той жа дзень у кватэры, дзе ён жыве, па месцы прапіскі і ў мікрааўтобусе, які належыць маці Уладзіміра, прайшлі ператрусы. Затым далі 10 сутак арышту
1674 Ільяш Ігар
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-24
Дата суда 2020-11-25
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Шабуня Вікторыя
Журналіст.
1675 Пецюкевіч А.В.
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-24
Дата суда 2020-11-26
Штраф (б.в.) 10
Штраф (руб.) 270,00 руб.
Судзьдзя Брычкоў А.В.
1676 Цярэнцьева Сафія
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-24
Дата суда 2020-11-27
Арышт (сут.) 7
1677 Аноп Аляксандр
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-24
Дата суда 2020-11-25
Арышт (сут.) 11
1678 Святлоў Кірыл
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-23
Дата суда 2020-11-25
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Шабуня Вікторыя
Грамадзянін Расіі, від на жыхарства.
1679 Бальшоў А.Е.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-23
Дата суда 2020-11-25
Арышт (сут.) 14
Судзьдзя Шабуня Вікторыя
1680 Пархоменка П.Д.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-23
Дата суда 2020-11-25
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Карсюк Д.С.
1681 Астраух П. Ю.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-23
Дата суда 2020-11-25
Арышт (сут.) 12
Судзьдзя Мотыль Таццяна
Спынілі аўтамабіль і затрымалі.
1682 Жукава Н.С.
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-23
Дата суда 2020-11-25
Арышт (сут.) 12
Судзьдзя Мотыль Таццяна
Спынілі аўтамабіль і затрымалі.
1683 Лявончык Святлана
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-23
Дата суда 2020-11-25
Арышт (сут.) 3
Судзьдзя Курпачанка М.
Да суда ў ІЧУ.
1684 Пінчук Аляксандр
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-23
Дата суда 2020-11-24
Штраф (б.в.) 30
Штраф (руб.) 810,00 руб.
Судзьдзя Жуковіч Алена
1685 Сцяпанаў Сяргей
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-23
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 10
1686 Кузьменка Дзмітрый
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Петраш Аляксандр
1687 Вронскі Дзяніс
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 12
Судзьдзя Фёдарава Марына
Удзел у групе асоб у культурна-відовішчным масавым мерапрыемстве ў спецыяльна не прызначаным для гэтага месцы без дазволу Мінгарвыканкама
1688 Ярашэнка Паліна
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Штраф (б.в.) 70
Штраф (руб.) 1 890,00 руб.
Судзьдзя Ачалава А.В.
1689 Корсак Вольга
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Штраф (б.в.) 30
Штраф (руб.) 810,00 руб.
Судзьдзя Кочык Аляксандр
Суд па скайпе. Да суда ў ІЧУ.
1690 Наўмовіч Аляксандр
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Кочык Аляксандр
Суд па скайпе, да суда ў ІЧУ.
1691 Гранатаў В.В.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Пірожнікава Тацьцяна
1692 Гаршкова Дар'я
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Кочык Аляксандр
Суд па скайпе. Да суда ў ІЧУ
1693 Жукава Алеся А.
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Кочык Аляксандр
Суд па скайпе, да суда ў ІЧУ
1694 Кудзін А.Д.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Пірожнікава Тацьцяна
1695 Крукава Надзея
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Ачалава А.В.
Суд па скайпе, да суда ў ІЧУ
1696 Салановіч Я.О.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Лабанок А.С.
Суд па скайпе.
1697 Несцяровіч Раман
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Клімчук М.А.
1698 Чыстафораў В.Ю.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Жуковіч Алена
Абвешчаны перапынак. На відэа быў хлопец, які быў апрануты таксама, але нават самі амапаўцы сказалі, што гэта быў не ён
1699 Харланаў В.В.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Жуковіч Алена
Абвешчаны перапынак. Сведка - Любімаў В.В.
1700 Салавей Арцём
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 25
Судзьдзя Шаціла Сяргей
Суд па скайпе.
1701 Пікулік Дзмітрый
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 25
Судзьдзя Шаціла Сяргей
Суд па скайпе.
1702 Нагорскі А.А.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 13
1703 Крышнёў Д.А.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Хвайніцкая Жанна
Праблемы з сэрцам
1704 Сугала Д.В.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Шоцік Т.
Суд па скайпе.
1705 Івашкевіч А.В.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Макарэвіч М.В.
1706 Прыходзька Дар'я
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Клімчук М.А.
1707 Нагорная Т.А.
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 14
Судзьдзя Трусевіч М.Л.
Па скайпе суд.
1708 Годына Д.В.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 14
Судзьдзя Жуковіч Алена
1709 Мядведзкі М.Ю.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Пірожнікава Тацьцяна
1710 Сухадольскі А.О.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Красоўская Зінаіда
1711 Уласаў А.В.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 12
Судзьдзя Жуковіч Алена
У судзе абвешчаны перапынак
1712 Пукала Яўген
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Судзьдзя Фёдарава Марына
Справа вернутая на дапрацоўку
1713 Садоўскі Алег
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Хвайніцкая Жанна
1714 Лазараў М.П.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Трусевіч М.Л.
1715 Уласеня Ганна
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Штраф (б.в.) 30
Штраф (руб.) 810,00 руб.
Судзьдзя Клімчук М.А.
Мае непаўнагадовых дзяцей
1716 Раслякоў Г.А.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 13
1717 Шыцік А.Л.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Судзьдзя Красоўская Зінаіда
Пастанову адмовіліся абвясціць - толькі сваякам па пашпарце
1718 Юхноўская Е.В.
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Штраф (б.в.) 25
Штраф (руб.) 675,00 руб.
Судзьдзя Мігурскі А.Э.
1719 Кузнічэнкаў Уладзімір
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-25
Штраф (б.в.) 30
Штраф (руб.) 810,00 руб.
Судзьдзя Шаціла Сяргей
Суд пераносіўся з 23 лістапада.
1720 Саладухін Андрэй
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 12
Судзьдзя Дзядкова Натальля
1721 Лысюк Аляксей
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Клімчук М.А.
Суд па скайпе.
1722 Гаралёў П.А.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Пірожнікава Тацьцяна
1723 Гаўрыльчук Мікіта
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Карсюк Д.С.
У ноч з пятніцу на суботу знік 24-гадовы жыхар Мінска Мікіта Валер’евіч Гаўрыльчук. Ягоная маці заўважыла ў кватэры, дзе ёй пражываў, сляды ператрусу і знікненне двух ноўтбукаў, што сведчыць пра ягонае затрыманне. На тэлефанаванні ў РУУСы па месцы рэгістрацыі і пражывання, а таксама па тэлефоне 102 ёй адказваюць, што ў міліцыі Мікіты няма.
1724 Сурмач Кацярына
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Штраф (б.в.) 30
Штраф (руб.) 810,00 руб.
Судзьдзя Мотыль Таццяна
1725 Малей А.М.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Красоўская Зінаіда
Суд па скайпе
1726 Сінькевіч Глеб
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Судзьдзя Кацэр Сяргей
Затрымалі з аўто, нібыта не супадае VIN-нумар. Пратакол за ўдзел у масавым мерапрыемстве
1727 Шылаў А.А.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 14
Судзьдзя Кулік А.Д.
1728 Лаперчук А.А.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 14
Судзьдзя Трусевіч М.Л.
Инженер-конструктор в ООО Инженеринг
1729 Берднік Уладзіслаў
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Шаціла Сяргей
1730 Янкоўскі Ілля
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Шаціла Сяргей
1731 Міронаў Юрый
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Ачалава А.В.
1732 Шумскі Ю.Н.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Трусевіч М.Л.
1733 Жогаль Пётр
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Штраф (б.в.) 30
Штраф (руб.) 810,00 руб.
Судзьдзя Кулік А.Д.
Пратакол па 23.4 КаАП - на дапрацоўку
1734 Чэрнік Антон
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Клімчук М.А.
1735 Жыгуліч А.А.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Мотыль Таццяна
1736 Арлоў Максім
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 14
Судзьдзя Млечка А.В.
1737 Галушка Уладзімір
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Целіца Лідзія
1738 Касалапаў Сяргей
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Фёдарава Марына
1739 Кавалёнак Л.М.
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Блізнюк Юлія
1740 Сумрач Е.В.
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Штраф (б.в.) 30
Штраф (руб.) 810,00 руб.
Судзьдзя Мотыль Таццяна
Шматдзетная маці
1741 Баркоўскі А.В.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Штраф (б.в.) 30
Штраф (руб.) 810,00 руб.
Судзьдзя Трусевіч М.Л.
1742 Басалай А.А.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Кацэр Сяргей
1743 Гуменяк Д.С.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 14
Судзьдзя Шабуня Вікторыя
1744 Скавыш Алена
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Штраф (б.в.) 30
Штраф (руб.) 810,00 руб.
Судзьдзя Клімчук М.А.
1745 Шатуха Е.М.
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 11
Судзьдзя Млечка А.В.
Рашэнне могуць даведацца толькі сваякі ў канцылярыі пры прад'яўленні пашпарта.
1746 Шакін А.І.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Судзьдзя Блізнюк Юлія
Рашэнне могуць даведацца толькі сваякі ў канцылярыі пры прад'яўленні пашпарта.
1747 Сіроцін Леанід
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Кулік А.Д.
#Первомайский Дата задержания: 22.11.2020 Дата суда: 23.11.2020 Судья: Кулик ФИО: Сиротин Леонид Дмитриевич Итог: по 23.34 ч 3 15 суток По 23.4 - возврат для устранения недостатков Без адвоката Задержан на Калиновского, вышел в магазин, сопротивления не оказывал. С протоколами не согласен, в шествии не участвовал. Ранее по 23.34 был осуждён за 9 августа, з 25 октября дали 25 суток, вышел в прошлый четверг из ивс Барановичи
1748 Радкевіч А.В.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 11
Судзьдзя Ярохіна Марыя
1749 Кавалеўскі Аляксей
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Дзядкова Натальля
1750 Рудой М.Я.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Кулік А.Д.
1751 Гарбачэўскі Б.В.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Судзьдзя Блізнюк Юлія
Рашэнне могуць даведацца толькі сваякі ў канцылярыі пры прад'яўленні пашпарта.
1752 Казюкоў Дзяніс
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 14
Судзьдзя Фёдарава Марына
1753 Маркава М.С.
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 14
Судзьдзя Трусевіч М.Л.
1754 Язькоў А.А.
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Шабуня Вікторыя
1755 Марчэўскі А.В.
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Ачалава А.В.
1756 Саўчык В.А.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 14
Судзьдзя Блізнюк Юлія
1757 Меленяка Дзмітрый
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 14
Судзьдзя Кулік А.Д.
1758 Маслоўскі Раман
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Шут Ю.С.
1759 Руды А.І.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Блізнюк Юлія
1760 Багач Андрэй
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Волк Аляксандр
1761 Акудовіч С.М.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Шоцік Т.
1762 Жылінскі Д.М.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 14
Судзьдзя Жывіца Алена
1763 Князеў Мікіта
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 20
Судзьдзя Млечка А.В.
1764 Вайшнаровіч Ірына
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Волк Аляксандр
1765 Папоў Міхаіл
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 14
Судзьдзя Фёдарава Марына
1766 Салянскі Андрэй
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 14
Судзьдзя Фёдарава Марына
1767 Тушкін Аляксандр
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Целіца Лідзія
1768 Звягінцаў Андрэй
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Целіца Лідзія
1769 Копылеў Аляксей
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Ліпневіч НН
1770 Гярмішын А. В.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Малашэнка Вольга Пятроўна
1771 Лаўроў Дзяніс
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Судзьдзя Ліпневіч НН
Атрымаў арышт
1772 Белякоў Аляксандр
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Целіца Лідзія
1773 Шатаў Мікіта
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Мотыль Таццяна
1774 Чапурко Святлана
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 30
Судзьдзя Ачалава А.В.
Справа адпраўлена на дапрацоўку
1775 Акуневіч Станіслаў
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Штраф (б.в.) 30
Штраф (руб.) 810,00 руб.
Судзьдзя Трусевіч М.Л.
1776 Маісеева Ганна
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Штраф (б.в.) 30
Штраф (руб.) 810,00 руб.
Судзьдзя Шоцік Т.
1777 Пятровіч А.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 12
Судзьдзя Целіца Лідзія
1778 Зыгмантовіч Ян
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Шабуня Вікторыя
1779 Цялішчаў Дзмітрый
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Клімчук М.А.
1780 Аўласенка Андрэй
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 8
Судзьдзя Кулік А.Д.
1781 Жгароў Арцём
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Шаціла Сяргей
1782 Рэйзіс Цімур
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Шаціла Сяргей
1783 Чаган Алег
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Мотыль Таццяна
1784 Бахцін Іван
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Судзьдзя Бандарэнка Сьвятлана
Перанос
1785 Цімафееў Аляксандр
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Мотыль Таццяна
1786 Дамасевіч Кірыл
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Судзьдзя Кацэр Сяргей
Арышт
1787 Сцепчанка Уладзімір
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Судзьдзя Кацэр Сяргей
Арышт
1788 Сінкевіч Г.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Судзьдзя Кацэр Сяргей
Арышт
1789 Кухта Мікіта
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Волк Аляксандр
1790 Шпак І.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Шут Ю.С.
1791 Лаўкоў Уладзімір
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 14
Судзьдзя Карсюк Д.С.
1792 Кучарэнка Таццяна
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Трусевіч М.Л.
1793 Мастыка Сяргей
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Судзьдзя Пірожнікава Тацьцяна
1794 Рамановіч Аляксандр
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 14
Судзьдзя Карсюк Д.С.
1795 Залазаеў П.Е.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Шабуня Вікторыя
1796 Шапавалаў Руслан
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Шоцік Т.
1797 Каляда Вячаслаў
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 14
Судзьдзя Карсюк Д.С.
1798 Тумаш Вячаслаў
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Макарэвіч М.В.
1799 Стральцоў М.В.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 11
Судзьдзя Залуцкая І.В.
1800 Бялоў Сяргей
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Шоцік Т.
1801 Марынчанка Павел
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Волк Аляксандр
1802 Кавалеўскі Аляксандр
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Трусевіч М.Л.
1803 Валадзько Арцём
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Ліпневіч НН
1804 Быстрык Аляксандр
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Кулік А.Д.
Абвешчаны перапынак да 24 лістапада
1805 Хацкевіч Алена
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Судзьдзя Шут Ю.С.
Справа адпраўленая на дапрацоўку
1806 Камлюк Г.А.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 14
Судзьдзя Мігурскі А.Э.
1807 Козел Валянціна
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Шоцік Т.
Пенсіянерка
1808 Макееў Д.В.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Штраф (б.в.) 30
Штраф (руб.) 810,00 руб.
Судзьдзя Мігурскі А.Э.
1809 Гальцяева Наталля
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Шоцік Т.
Пенсіянерка
1810 Кантараў Д.А.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 11
Судзьдзя Курко І.
1811 Максімаў К.В.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Штраф (б.в.) 30
Штраф (руб.) 810,00 руб.
Судзьдзя Макарэвіч М.В.
1812 Кірык Сяргей
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 12
Судзьдзя Курко І.
1813 Сарока Р.А.
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Трусевіч М.Л.
1814 Шурлін А.П.
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 12
Судзьдзя Малашэнка Вольга Пятроўна
1815 Петручэня Алег
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Малашэнка Вольга Пятроўна
1816 Огій Антон
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Фёдарава Марына
1817 Варыг Максім
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Хвайніцкая Жанна
1818 Лебедзеў Юрый
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 14
Судзьдзя Карсюк Д.С.
1819 Варозін В.А.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Хвайніцкая Жанна
1820 Цэлішчаў Д.Ю.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Клімчук М.А.
1821 Лаферчук А.А.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 14
Судзьдзя Трусевіч М.Л.
1822 Жгараў А.А.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Шаціла Сяргей
1823 Краснікаў Андрэй
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 20
Судзьдзя Млечка А.В.
1824 Сабалеўскі Сяргей
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Жуковіч Алена
1825 Паўловіч Аляксандр
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Жуковіч Алена
1826 Лебядзенка А.В.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Шабуня Вікторыя
1827 Чупрыгін А.Г.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Судзьдзя Шабуня Вікторыя
Справа вернутая на дапрацоўку
1828 Сідарэнка М.С.
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Штраф (б.в.) 30
Штраф (руб.) 810,00 руб.
Судзьдзя Мурашка Е.Н.
1829 Кірылаў Аляксандр
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Мурашка Е.Н.
Справа вернутая на дапрацоўку
1830 Струшкевіч Д. М.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Мурашка Е.Н.
Суд па скайпе.
1831 Мельнікаў А.А.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Мурашка Е.Н.
Справа вернутая на дапрацоўку. 24 лістапада - працяг
1832 Радзін М.Ю.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Штраф (б.в.) 15
Штраф (руб.) 405,00 руб.
Судзьдзя Крапачоў Аляксей
Затрыманы ў Заслаўі.
1833 Лойка Яўген
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Штраф (б.в.) 5
Штраф (руб.) 135,00 руб.
Судзьдзя Жэчко Павел
Затрыманы ў Бараўлянах
1834 Грыцэня П.Г.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Штраф (б.в.) 5
Штраф (руб.) 135,00 руб.
Судзьдзя Жэчко Павел
Затрыманы ў Бараўлянах.
1835 Сыч Юрый
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 14
Судзьдзя Жуковіч Алена
1836 Шчэмелеў Ігар
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 12
Судзьдзя Млечка А.В.
1837 Ганчарык К.А.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 11
Судзьдзя Залуцкая І.В.
1838 Барышнікаў Антон
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Шаціла Сяргей
1839 Лейкінд Валянцін
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Волк Аляксандр
Затрыманы на вуліцы Багдановіча пад час шэсця.
1840 Ярмак Паліна
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 12
Судзьдзя Астапенка Дзмітрый
1841 Уцеўскі Георгій
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 11
Судзьдзя Шаўцоў Віктар
1842 Воўк-Карачэўская Кацярына
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 14
Медсястра.
1843 Хадасевіч Ігар
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Судзьдзя Кулік А.Д.
Справа вернутая на дапрацоўку
1844 Кучарэнка К.В.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Асіпчык Анастасія
Сведкі на суд не з'явіліся.
1845 Сашак Ігар
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Фёдарава Марына
1846 Аўсянік Ігар В.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Рудэнка АА
Дырэктар EPAM.
1847 Белаушка Ігар
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Фёдарава Марына
1848 Карнейчык Раман
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Фёдарава Марына
1849 Мышкой Уладзіслаў
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Фёдарава Марына
1850 Грышаеў Мікіта
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Фёдарава Марына
1851 Куправічус Ю.І.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 12
Судзьдзя Каляда О.П.
1852 Ладохін Сяргей
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Мурашка Е.Н.
1853 Быстрык Аляксандра
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Кулік А.Д.
Працяг суда за 23 лістапада.
1854 Калінін А.А.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 10
Судзьдзя Ліннік Тацьцяна
1855 Жукоўскі П.Б.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Чараповіч Сьвятлана
1856 Тоцкі М.Ю.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 10
Судзьдзя Каляда О.П.
1857 Казлоў Р.В.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 10
Судзьдзя Ліннік Тацьцяна
1858 Яшчук Глеб
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Чараповіч Сьвятлана
Быў затрыманы ва ўласным двары.
1859 Захарэвіч Міхаіл
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Чараповіч Сьвятлана
1860 Войніч Уладзімір
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Багамякаў Мікалай
1861 Марчык Сяргей
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 25
1862 Радкевіч В.А.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 15
1863 Бузо Аляксандр
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Штраф (б.в.) 40
Штраф (руб.) 1 080,00 руб.
Судзьдзя Чараповіч Сьвятлана
штраф 40 бв (по 23.4 - 10 бв, по ч 1 23.34 - 30 бв)
1864 Сонкін В.А.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Штраф (б.в.) 30
Штраф (руб.) 810,00 руб.
Судзьдзя Ліннік Тацьцяна
1865 Федаровіч Дзяніс
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Чараповіч Сьвятлана
1866 Язерскі А. Н.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 10
Судзьдзя Ліннік Тацьцяна
1867 Горбач Аляксандр
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Мурашка Е.Н.
1868 Магер Дзмітрый
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Чараповіч Сьвятлана
1869 Васільчук І.Г.
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 10
Судзьдзя Каляда О.П.
1870 Яравая Таццяна
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Штраф (б.в.) 30
Штраф (руб.) 810,00 руб.
Судзьдзя Дзядкова Натальля
1871 Крыж Ігар
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Чараповіч Сьвятлана
1872 Лаўрыновіч Іван
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Карсюк Д.С.
1873 Карвецкі Н.А.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Хома Міхаіл
Мае траіх дзяцей.
1874 Куліджанаў Георгій
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Дзядкова Натальля
1875 Пехоўскі Аляксандр
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Чараповіч Сьвятлана
1876 Стахоўскі А.С.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 14
Судзьдзя Карсюк Д.С.
1877 Лагодзіч О.А.
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Штраф (б.в.) 25
Штраф (руб.) 675,00 руб.
Судзьдзя Хома Міхаіл
1878 Кавалеўскі В.Ю.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Штраф (б.в.) 30
Штраф (руб.) 810,00 руб.
Судзьдзя Ліннік Тацьцяна
Кансультант Сусветнага банка ў Вашынгтоне, штат Вірджынія, прапісаны ў Мінску.
1879 Петрашка Я.В.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 11
Судзьдзя Залуцкая І.В.
1880 Чарапко-Самахвалаў Ілля
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Макарэвіч М.В.
Саліст гуртоў "Петля Пристрастия" і "Кассиопея". Сведка - участковы Бычкоўскі.
1881 Лазарэвіч А.М.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Курко І.
1882 Дутко Анджэй
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-25
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Асіпчык Анастасія
Суд быў перанесены на 25 лістапада для выкліку сведак. Сведка - Кошкін Артур Русланавіч
1883 Платун Я.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 12
Судзьдзя Каляда О.П.
1884 Малахоўскі Р. С.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 14
Судзьдзя Жуковіч Алена
1885 Шахорскі А.В.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 12
Судзьдзя Каляда О.П.
1886 Гібкая М.С.
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 10
Судзьдзя Жывіца Алена
1887 Дзеранюк М.А.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Чараповіч Сьвятлана
1888 Разумоўская Ганна
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Штраф (б.в.) 10
Штраф (руб.) 270,00 руб.
Судзьдзя Макарэвіч М.В.
Непаўнагадовыя дзеці
1889 Урбановіч Дзяніс
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Макарэвіч М.В.
1890 Кабанчук Крысціна
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Штраф (б.в.) 50
Штраф (руб.) 1 350,00 руб.
Судзьдзя Волк Аляксандр
1891 Іваноў Кірыл
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-25
Арышт (сут.) 14
Судзьдзя Шаціла Сяргей
Справа была спачатку адпраўлена на дапрацоўку
1892 Вязенскі Яўген
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Шаціла Сяргей
1893 Базарскі Яўген
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 14
Судзьдзя Шаціла Сяргей
1894 Міхальчук Алег
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 20
Судзьдзя Асіпчык Анастасія
1895 Пляшко Ігар
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Волк Аляксандр
1896 Машычаў Дзмітрый
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Волк Аляксандр
1897 Пашкоўская Юлія
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Судзьдзя Чараповіч Сьвятлана
Перапынак да 30.11
1898 Варакса Аляксандр
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Макарэвіч М.В.
1899 Шаблінскі Кірыл
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Волк Аляксандр
1900 Турко Анатоль
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Шаціла Сяргей
1901 Кірзнер Аляксандр
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Шаціла Сяргей
1902 Андрос Віталь
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Чараповіч Сьвятлана
1903 Клютчэня Дзмітрый
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Волк Аляксандр
1904 Камароў Аляксандр
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-25
Арышт (сут.) 12
Судзьдзя Волк Аляксандр
1905 Белянкевіч А.М.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-25
Штраф (б.в.) 30
Штраф (руб.) 810,00 руб.
Судзьдзя Колабаў А.
1906 Мятліцкая А.Е.
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-25
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Хома Міхаіл
Сведка: участковы інспектар Гучкоўскі
1907 Шэўмер І.Г.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-25
Арышт (сут.) 9
Судзьдзя Ліннік Тацьцяна
1908 Кузькоў А.В.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-25
Арышт (сут.) 12
Судзьдзя Хома Міхаіл
Адвакат звярнуў увагу на стан здароўя Кузькова (бранхіяльная астма, алергія на пыл пры адсутнасці магчымасці скарыстацца інгалятарам).
1909 Пінчук Алена
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-25
Арышт (сут.) 14
Судзьдзя Волк Аляксандр
1910 Крыўко Анастасія
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-25
Судзьдзя Дзядкова Натальля
Справа вернутая на дапрацоўку
1911 Шырынская Ганна
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-25
Штраф (б.в.) 30
Штраф (руб.) 810,00 руб.
Судзьдзя Волк Аляксандр
Двое непаўнагадовых дзяцей.
1912 Тура Е.А.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-25
Арышт (сут.) 14
Судзьдзя Ляйкоўская Анастасія
1913 Міжэйнікава Д.Н.
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-25
Судзьдзя Шабуня Вікторыя
Суд па скайпе. Перапынак на пошук адваката.
1914 Грынь І.А.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-25
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Ляйкоўская Анастасія
1915 Раманоўскі Яўген
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-25
Арышт (сут.) 14
Судзьдзя Ляйкоўская Анастасія
Студэнт БГУ, 5 курс
1916 Вашкевіч Д.М.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-25
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Ляйкоўская Анастасія
1917 Гарматны Р.А.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-25
Арышт (сут.) 10
Судзьдзя Ляйкоўская Анастасія
Свидетели: Яскевич, Костючков.
1918 Сарока Д.А.
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-25
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Ляйкоўская Анастасія
1919 Сялюк Максім
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-25
Арышт (сут.) 12
Судзьдзя Ляйкоўская Анастасія
1920 Русак Дзмітрый
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-25
Арышт (сут.) 12
Судзьдзя Жуковіч Алена
1921 Наважылаў Павел
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-25
Арышт (сут.) 12
Судзьдзя Ляйкоўская Анастасія
1922 Каржуеў Аляксандр
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-25
Штраф (б.в.) 20
Штраф (руб.) 540,00 руб.
Судзьдзя Жуковіч Алена
1923 Паборцаў Ілля
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-25
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Чараповіч Сьвятлана
1924 Баркоў В.А.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-25
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Карсюк Д.С.
1925 Дорах Вадзім
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-25
Арышт (сут.) 10
Судзьдзя Ляйкоўская Анастасія
Па скайпе з ІЧУ Баранавічаў.
1926 Міжэвіч А.А.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-26
Штраф (б.в.) 10
Штраф (руб.) 270,00 руб.
Судзьдзя Жэчко Павел
Затрыманы ў Бараўлянах
1927 Мароз Максім
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-25
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Жуковіч Алена
Суд па скайпе
1928 Карнейчык В.В.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-26
Штраф (б.в.) 5
Штраф (руб.) 135,00 руб.
Судзьдзя Жэчко Павел
Суд перанесены з 26 лістапада.
1929 Нікуліна Ю. В.
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-26
Штраф (б.в.) 10
Штраф (руб.) 270,00 руб.
Судзьдзя Шаўцоў Віктар
1930 Тоцкі М.Ю.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-27
Арышт (сут.) 10
Судзьдзя Каляда О.П.
1931 Марозаў Д.Ю.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-27
Штраф (б.в.) 20
Штраф (руб.) 540,00 руб.
Судзьдзя Капцэвіч Алена
1932 Пашкоўская Юлія
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-30
Судзьдзя Чараповіч Сьвятлана
Справа вернутая на дапрацоўку
1933 Уладзіміраў А. Ю.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-30
Судзьдзя Крапачоў Аляксей
Перапынак да 8 снежня па прычыне хваробы.
1934 Мятліцкая Алена Міхайлаўна
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Макарэвіч М.В.
1935 Кузьміных Арцём
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 13
1936 Юнаў Яўген
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
1937 Александровіч Андрэй
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 14
1938 Аляксеенкаў Аляксей
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
1939 Баранаў Ягор
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 14
1940 Батураў Яўген
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 14
1941 Белавушка Ігар
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Фёдарава Марына
1942 Блізнец Міхаіл
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 14
1943 Варчэня Сяргей
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
1944 Васільчанка Яўген
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 15
1945 Вахрушаў Дзяніс
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 13
1946 Вішчэня Валер
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 13
1947 Варабей Ірына
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Волк Аляксандр
1948 Вострава Кацярына
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
1949 Гацко Генадзь
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 15
1950 Гадына Дзмітрый
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 14
Судзьдзя Жуковіч Алена
1951 Голад Вячаслаў
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
1952 Гарбацэвіч Павал
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 14
1953 Грыневіч Наталля
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 12
1954 Грынчык Дзмітрый
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 14
1955 Гулевіч Паліна
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
1956 Дацкевіч Віктар
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 15
1957 Дзем'яненка Андрэй
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
1958 Дзянісаў Андрэй
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 15
1959 Дабравольскі Іван
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
1960 Дарашкевіч Андрэй
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
1961 Дралаў Ігар
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
1962 Дрыжынскі Эдуард
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 14
Судзьдзя Бандарэнка Сьвятлана
1963 Есіс Ганна
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 12
1964 Жылінскі Дзяніс
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Жывіца Алена
1965 Жукава Юлія
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Штраф (б.в.) 30
Штраф (руб.) 810,00 руб.
Судзьдзя Хома Міхаіл
1966 Жукоўская Ганна
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 13
1967 Жунусаў Руслан
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 12
1968 Жучкова Надзея
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Судзьдзя Макарэвіч М.В.
1969 Захаркевіч Міхаіл
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
1970 Зелянеўская С.В.
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Судзьдзя Шоцік Т.
Адпусцілі.
1971 Іванова Антаніна
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Чыж Юлія
1972 Рыбіна Святлана Міхайлаўна
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-25
Штраф (б.в.) 30
Штраф (руб.) 810,00 руб.
Судзьдзя Волк Аляксандр
1973 Карамян Андрэй
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 14
1974 Карацюк Канстанцін
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
1975 Каспяровіч Аляксандр
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 13
1976 Кавалевіч Аляксандр
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
1977 Кавалеўскі Валеры
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Штраф (б.в.) 30
Штраф (руб.) 810,00 руб.
Судзьдзя Ліннік Тацьцяна
1978 Колцінаў Майкл
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Судзьдзя Фёдарава Марына
1979 Каноплін Сяргей
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 14
1980 Карасцялёў Андрэй
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 14
1981 Корсак Ігар
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-22
Арышт (сут.) 15
1982 Крачкоўскі Грыгорый
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
1983 Кручкоў Сяргей
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 14
1984 Лабанок Андрэй
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
1985 Лаўроўскі Дзяніс
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
1986 Ліхтаровіч Сяргей
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Асіпчык Анастасія
1987 Машкароў Барыс
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 13
1988 Нагібовіч Андрэй
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 14
1989 Арэшка Эліна
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 14
1990 Паўловіч Антон
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 13
1991 Пархоменка Уладзіслаў
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 13
1992 Пяскоў Вадзім
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 13
1993 Піскуноў Канстанцін
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 14
1994 Панамароў Дзмітрый
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
1995 Посахаў Андрэй
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
1996 Пацёмкін Аляксандр
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 13
1997 Равінскі Мячаслаў
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 13
1998 Разумовіч Сяргей
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 10
1999 Разумоўскі Канстанцін
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
2000 Раткевіч Валер
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Багамякаў Мікалай