Імя Дадаткова
19001 Яневіч Руслан
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-12-06
Дата суда 2020-11-24
Штраф (б.в.) 20
Штраф (руб.) 540,00 руб.
19002 Марчанка Крысціна
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-12-04
Дата суда 2020-11-06
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Мотыль Таццяна
19003 Дуброўскі Антон
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 14
Судзьдзя Бандарэнка Сьвятлана
19004 Ванзанок А.Г.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 12
Судзьдзя Мотыль Таццяна
Затрыманы на вуліцы Любімава
19005 Швед І.В.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Судзьдзя Малашэнка Вольга Пятроўна
19006 Вяргейчык Е.С.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 14
Судзьдзя Бандарэнка Сьвятлана
19007 Більчанка А.Ю.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Бандарэнка Сьвятлана
19008 Усовіч А.А.
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 12
Судзьдзя Кацэр Сяргей
19009 Шпілеўскі Іван
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Фёдарава Марына
19010 Корсік А.А.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 12
Судзьдзя Целіца Лідзія
Задержан 29.11.2020 возле "Бреста" из автомобиля, который сигналил
19011 Трубячкоў Д.О.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Кацэр Сяргей
19012 Дубяга А.В.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 12
Судзьдзя Целіца Лідзія
19013 Размоўка С.В.
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Макарэвіч М.В.
19014 Шутко Ілля
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Дзядкова Натальля
19015 Базілеўскі Павел
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 10
Судзьдзя Дзядкова Натальля
19016 Паклікуха А.В.
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Блізнюк Юлія
19017 Зайцаў Дзмітрый
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Дзядкова Натальля
19018 Бацяноўскі Уладзіслаў
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Дзядкова Натальля
19019 Лучыновіч А.А.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Кацэр Сяргей
19020 Калядка Е.Н.
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Судзьдзя Курко І.
19021 Шаўчук Андрэй
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 15
19022 Лыскавец Кацярына
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 12
Судзьдзя Малашэнка Вольга Пятроўна
19023 Дворнікаў Д.А.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 12
Судзьдзя Каляда О.П.
19024 Жынь В.І.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 12
Судзьдзя Целіца Лідзія
19025 Казючыц Максім
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Асіпчык Анастасія
19026 Кучук А.Г.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 12
Судзьдзя Малашэнка Вольга Пятроўна
19027 Новікаў Андрэй
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 14
Судзьдзя Карсюк Д.С.
Ніколі не ўдзельнічае ў масавых мерапрыемствах, быў у гасцях, выйшлі ў краму. Лічыць, што сведка пераблытаў ўсе пратаколы. Сведка Ржэўскі
19028 Собаль Уладзіслаў
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 20
Судзьдзя Асіпчык Анастасія
10+10 па двух пратаколах
19029 Быкоўскі Васіль
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Штраф (б.в.) 30
Штраф (руб.) 810,00 руб.
Судзьдзя Рудэнка АА
19030 Быстроў Віталь
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 10
Грэка-каталіцкі святар
19031 Селюк А.П.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Блізнюк Юлія
19032 Яроўскі Д.М.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Ачалава А.В.
19033 Каралёў Вячаслаў
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 10
Судзьдзя Каляда О.П.
19034 Ковель Даніла
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Асіпчык Анастасія
19035 Ерахавец Аляксей
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Машкетаў Ю.В.
19036 Бараноўскі Андрэй
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 14
Судзьдзя Малашэнка Вольга Пятроўна
19037 Трухановіч А.Н.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Машкетаў Ю.В.
Задержан 29.11.2020 из машины пр.Любимова
19038 Сенько Вадзім
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Волк Аляксандр
19039 Пестракова Аліна
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Штраф (б.в.) 25
Штраф (руб.) 675,00 руб.
Судзьдзя Карсюк Д.С.
Мае непаўнагадовых дзяцей
19040 Гуруновіч Анатоль
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 14
Судзьдзя Карсюк Д.С.
19041 Шыкуцкая Таццяна
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Длужнеўскі А.
Прасіла адпусціць 2-х дзяўчынак, якіх затрымліваў АМАП на святлафоры. Забралі і яе: "Што, ты таксама хочаш пракаціцца?"
19042 Кудзелка Андрэй
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Калубака Пётр
19043 Дарагуш А.П.
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Судзьдзя Блізнюк Юлія
19044 Самсонаў А.Б.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 12
Судзьдзя Целіца Лідзія
19045 Сушкевіч Сафія
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 12
Судзьдзя Кацэр Сяргей
19046 Арцюхоў В.А.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Ачалава А.В.
19047 Лісава Алена
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 10
Судзьдзя Карсюк Д.С.
19048 Кудраўцава Іна
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Макарэвіч М.В.
19049 Гліннікаў Мікалай
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 14
Судзьдзя Макарэвіч М.В.
19050 Дзятлаў Канстанцін
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Волк Аляксандр
За фота з Нінай Багінскай
19051 Пагодзін Антон
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Фёдарава Марына
19052 Сакун Сяргей
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 12
Судзьдзя Фёдарава Марына
19053 Лукшыц Ірына
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Штраф (б.в.) 25
Штраф (руб.) 675,00 руб.
Судзьдзя Ачалава А.В.
19054 Сіроцін Аляксандр
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 20
Судзьдзя Фёдарава Марына
19055 Ярмачкаў Аляксандр
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 12
Судзьдзя Курко І.
19056 Штэйн В. І.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Шут Ю.С.
19057 Каралёў Іван
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 10
Судзьдзя Каляда О.П.
19058 Трусіла Яна
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Шут Ю.С.
19059 Шаўчэнка Сяргей
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Макарэвіч М.В.
19060 Палулех Дзіяна
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Штраф (б.в.) 30
Штраф (руб.) 810,00 руб.
Судзьдзя Шаціла Сяргей
19061 Аляксандраў Міхаіл
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Судзьдзя Макарэвіч М.В.
на дапрацоўку
19062 Дзянісаў Дзмітрый
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Рудэнка АА
19063 Пазняк Уладзіслаў
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Штраф (б.в.) 30
Штраф (руб.) 810,00 руб.
Судзьдзя Шаціла Сяргей
19064 Авярук Яўген
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Шаціла Сяргей
19065 Слабко Дзмітрый
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 12
Судзьдзя Каляда О.П.
19066 Лазоўскі Уладзімір
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Клімчук М.А.
19067 Адамовіч Вадзім
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 14
Судзьдзя Макарэвіч М.В.
19068 Нікалаенка Вадзім
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 10
Судзьдзя Длужнеўскі А.
19069 Царкевіч Наталля
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Длужнеўскі А.
19070 Жыляніна Ганна
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 12
Судзьдзя Янкоўскі Г.З.
19071 Хажавец Дзяніс
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 23
Судзьдзя Трусевіч М.Л.
19072 Кучынскі Сяргей
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 12
Судзьдзя Машкетаў Ю.В.
19073 Казей Дзяніс
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Штраф (б.в.) 30
Штраф (руб.) 810,00 руб.
Судзьдзя Рудэнка АА
19074 Шушко Н.С.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Штраф (б.в.) 25
Штраф (руб.) 675,00 руб.
Судзьдзя Ляйкоўская Анастасія
19075 Цярэшка Мікалай
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 23
Судзьдзя Трусевіч М.Л.
19076 Драковіч Павел
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 12
Судзьдзя Каляда О.П.
19077 Іваноў Аляксей
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Янкоўскі Г.З.
19078 Пішчала Марыя
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 10
Судзьдзя Ляйкоўская Анастасія
19079 Хоміч Васіль
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Акавітая Таццяна
19080 Крук Дзмітрый
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Ачалава А.В.
19081 Салдатава Дар'я
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Штраф (б.в.) 30
Штраф (руб.) 810,00 руб.
Судзьдзя Шут Ю.С.
19082 Марцінчык Вікторыя
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 10
Судзьдзя Длужнеўскі А.
19083 Пляц Андрэй
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 25
Судзьдзя Трусевіч М.Л.
19084 Цапіенка Алена
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 10
Судзьдзя Ляйкоўская Анастасія
19085 Крылосаў Анатоль
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Судзьдзя Машкетаў Ю.В.
19086 Адамчук Георгій
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Янкоўскі Г.З.
19087 Шліманаў Уладзімір
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Рудэнка АА
19088 Прышчэпаў Анатоль
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Судзьдзя Трусевіч М.Л.
19089 Казявін Аляксандр
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Трусевіч М.Л.
19090 Іваноў Аляксандр
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 10
Судзьдзя Ляйкоўская Анастасія
19091 Далгарукаў Кірыл
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Ляйкоўская Анастасія
19092 Шынгірэй Аляксей
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 20
Судзьдзя Янкоўскі Г.З.
19093 Лазар Назарый
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Фёдарава Марына
19094 Гаеўскі Уладзіслаў
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 14
Судзьдзя Фёдарава Марына
19095 Грыгор'еў Сяргей
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 10
Судзьдзя Ляйкоўская Анастасія
19096 Мялешын Дзмітрый
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Фёдарава Марына
19097 Гаравы Антон
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 14
Судзьдзя Фёдарава Марына
19098 Лазаковіч С.Г.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-29
Штраф (б.в.) 30
Штраф (руб.) 810,00 руб.
Судзьдзя Трусевіч М.Л.
19099 Мурашка Ігар
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 14
Судзьдзя Фёдарава Марына
19100 Палукошка Вольга
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Штраф (б.в.) 30
Штраф (руб.) 810,00 руб.
Судзьдзя Длужнеўскі А.
19101 Лукша Андрэй
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Ляйкоўская Анастасія
19102 Бурдыка Аляксандр
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Фёдарава Марына
19103 Піскуноў М.В.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Трусевіч М.Л.
19104 Бабіч Аляксей
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Ачалава А.В.
19105 Казлоў Віктар
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Ляйкоўская Анастасія
19106 Ермачок Е.В.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Трусевіч М.Л.
19107 Антонаў Аляксандр
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-29
Арышт (сут.) 10
Судзьдзя Ляйкоўская Анастасія
19108 Аляксейчык Аляксандр
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 14
Судзьдзя Шаціла Сяргей
19109 Харсевіч Ілля
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 14
Судзьдзя Шаціла Сяргей
19110 Ільюковіч Андрэй
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Ляйкоўская Анастасія
19111 Канапелька Дзмітрый
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Ачалава А.В.
19112 Красікаў М.Г.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Штраф (б.в.) 30
Штраф (руб.) 810,00 руб.
Судзьдзя Рудэнка АА
19113 Крэпская Алеся
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Судзьдзя Длужнеўскі А.
Справа вернутая на дапрацоўку
19114 Варывода А.С.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Штраф (б.в.) 25
Штраф (руб.) 675,00 руб.
Судзьдзя Макарэвіч М.В.
19115 Кабанаў Дзмітрый
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 7
Судзьдзя Карсюк Д.С.
Быў затрыманы да суда, выклікалі на "гутарку".
19116 Іваноў А. А.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Янкоўскі Г.З.
19117 Каралёў В. Ю.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 10
Судзьдзя Каляда О.П.
19118 Лукшэц І.В.
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Штраф (б.в.) 25
Штраф (руб.) 675,00 руб.
Судзьдзя Ачалава А.В.
19119 Лазавы В. В.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Клімчук М.А.
19120 Казей Д. А.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Штраф (б.в.) 30
Судзьдзя Рудэнка АА
19121 Шаўчэнка С.В.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Макарэвіч М.В.
19122 Кушнярова Марына
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 10
Судзьдзя Ляйкоўская Анастасія
19123 Аверук Е.А.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Шаціла Сяргей
19124 Гаравы А.А.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 14
Судзьдзя Фёдарава Марына
19125 Навінкін Віталь
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-29
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Хвайніцкая Жанна
19126 Добыш Е.В.
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-29
Штраф (б.в.) 25
Штраф (руб.) 675,00 руб.
Судзьдзя Каляда О.П.
19127 Міцура Юры
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Макарэвіч М.В.
19128 Язвінскі Валер
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 14
19129 Богуш Ігар
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 15
19130 Барысенка Юрый
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 13
19131 Бурсаў Яўген
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Жывіца Алена
19132 Бычкевіч Мікалай
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 15
19133 Бычкоў Алег
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 15
19134 Валканоўскі Мікалай
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 13
19135 Герман Максім
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Дзядкова Натальля
19136 Граковіч Павал
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 12
Судзьдзя Каляда О.П.
19137 Дарапіевіч Аляксей
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 15
19138 Зянько Вадзім
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 15
19139 Іваноў Андрэй Леанідавіч
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 25
Судзьдзя Асіпчык Анастасія
19140 Успенскі Аляксандр
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 15
19141 Чайко Аляксандр
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 12
19142 Чаркас Іван
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 14
19143 Чарняк Аляксандр
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 14
19144 Тарасенка Наталля
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 12
19145 Тарасевіч Валянцін
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 15
19146 Хурсевіч Ілля
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Шаціла Сяргей
19147 Шэстак Андрэй
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 15
19148 Некрыш Раман
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 14
19149 Нікалаенка Віктар
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 10
Судзьдзя Длужнеўскі А.
19150 Нішчык Аляксей
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 14
19151 Кікта Аляксей
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 15
19152 Каралёў Уладзіслаў
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 10
Судзьдзя Каляда О.П.
19153 Коршун Андрэй
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Судзьдзя Млечка А.В.
19154 Касякоў Дзяніс
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 12
19155 Краценка Ігар
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 12
19156 Кузняцоў Арцём
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 13
19157 Лапцік Аляксей
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 12
Судзьдзя Мігурскі А.Э.
19158 Маёраў Уладзімір
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 20
19159 Маслянік Яўген
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 13
19160 Падскрэбкін Арцём
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 15
19161 Палюховіч Віталь
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 15
19162 Салейка Аляксандр
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 12
19163 Сакалоў Андрэй
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 13
19164 Сакалоў Андрэй
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 13
19165 Сакалоўскі Аляксандр
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Мотыль Таццяна
19166 Буданаў Сяргей
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-27
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 25
Судзьдзя Фёдарава Марына
19167 Туцін Канстанцін
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-27
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 25
Судзьдзя Жуковіч Алена
19168 Крук Марыя
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-27
Дата суда 2020-11-30
Судзьдзя Жуковіч Алена
Справу адправілі на дапрацоўку.
19169 Каленік Максім
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-27
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 15
19170 Бухавец Юрый
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-26
Дата суда 2020-11-27
Штраф (б.в.) 20
Штраф (руб.) 540,00 руб.
Судзьдзя Ліннік Тацьцяна
Інвалід 2 групы. Затрыманы на Кузьмы Чорнага
19171 Леваньшын А.В.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-26
Дата суда 2020-11-27
Штраф (б.в.) 20
Штраф (руб.) 540,00 руб.
Судзьдзя Ліннік Тацьцяна
Затрыманы на Кузьмы Чорнага перад маршам інвалідаў
19172 Сабанцава А.С.
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-26
Дата суда 2020-11-27
Штраф (б.в.) 20
Штраф (руб.) 540,00 руб.
Судзьдзя Ліннік Тацьцяна
Інвалід 3 групы, затрыманая на Кузьмы Чорнага
19173 Міранюк Уладзімір
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-25
Дата суда 2020-11-27
Арышт (сут.) 10
Уладзіміра затрымалі на тры дні па падазрэнні ў хуліганстве - па ч. 1 арт. У той жа дзень у кватэры, дзе ён жыве, па месцы прапіскі і ў мікрааўтобусе, які належыць маці Уладзіміра, прайшлі ператрусы. Затым далі 10 сутак арышту
19174 Ільяш Ігар
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-24
Дата суда 2020-11-25
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Шабуня Вікторыя
Журналіст.
19175 Пецюкевіч А.В.
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-24
Дата суда 2020-11-26
Штраф (б.в.) 10
Штраф (руб.) 270,00 руб.
Судзьдзя Брычкоў А.В.
19176 Цярэнцьева Сафія
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-24
Дата суда 2020-11-27
Арышт (сут.) 7
19177 Аноп Аляксандр
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-24
Дата суда 2020-11-25
Арышт (сут.) 11
19178 Святлоў Кірыл
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-23
Дата суда 2020-11-25
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Шабуня Вікторыя
Грамадзянін Расіі, від на жыхарства.
19179 Бальшоў А.Е.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-23
Дата суда 2020-11-25
Арышт (сут.) 14
Судзьдзя Шабуня Вікторыя
19180 Пархоменка П.Д.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-23
Дата суда 2020-11-25
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Карсюк Д.С.
19181 Астраух П. Ю.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-23
Дата суда 2020-11-25
Арышт (сут.) 12
Судзьдзя Мотыль Таццяна
Спынілі аўтамабіль і затрымалі.
19182 Жукава Н.С.
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-23
Дата суда 2020-11-25
Арышт (сут.) 12
Судзьдзя Мотыль Таццяна
Спынілі аўтамабіль і затрымалі.
19183 Лявончык Святлана
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-23
Дата суда 2020-11-25
Арышт (сут.) 3
Судзьдзя Курпачанка М.
Да суда ў ІЧУ.
19184 Пінчук Аляксандр
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-23
Дата суда 2020-11-24
Штраф (б.в.) 30
Штраф (руб.) 810,00 руб.
Судзьдзя Жуковіч Алена
19185 Сцяпанаў Сяргей
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-23
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 10
19186 Кузьменка Дзмітрый
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Петраш Аляксандр
19187 Вронскі Дзяніс
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 12
Судзьдзя Фёдарава Марына
Удзел у групе асоб у культурна-відовішчным масавым мерапрыемстве ў спецыяльна не прызначаным для гэтага месцы без дазволу Мінгарвыканкама
19188 Ярашэнка Паліна
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Штраф (б.в.) 70
Штраф (руб.) 1 890,00 руб.
Судзьдзя Ачалава А.В.
19189 Корсак Вольга
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Штраф (б.в.) 30
Штраф (руб.) 810,00 руб.
Судзьдзя Кочык Аляксандр
Суд па скайпе. Да суда ў ІЧУ.
19190 Наўмовіч Аляксандр
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Кочык Аляксандр
Суд па скайпе, да суда ў ІЧУ.
19191 Гранатаў В.В.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Пірожнікава Тацьцяна
19192 Гаршкова Дар'я
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Кочык Аляксандр
Суд па скайпе. Да суда ў ІЧУ
19193 Жукава Алеся А.
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Кочык Аляксандр
Суд па скайпе, да суда ў ІЧУ
19194 Кудзін А.Д.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Пірожнікава Тацьцяна
19195 Крукава Надзея
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Ачалава А.В.
Суд па скайпе, да суда ў ІЧУ
19196 Салановіч Я.О.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Лабанок А.С.
Суд па скайпе.
19197 Несцяровіч Раман
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Клімчук М.А.
19198 Чыстафораў В.Ю.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Жуковіч Алена
Абвешчаны перапынак. На відэа быў хлопец, які быў апрануты таксама, але нават самі амапаўцы сказалі, што гэта быў не ён
19199 Харланаў В.В.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Жуковіч Алена
Абвешчаны перапынак. Сведка - Любімаў В.В.
19200 Салавей Арцём
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 25
Судзьдзя Шаціла Сяргей
Суд па скайпе.
19201 Пікулік Дзмітрый
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 25
Судзьдзя Шаціла Сяргей
Суд па скайпе.
19202 Нагорскі А.А.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 13
19203 Крышнёў Д.А.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Хвайніцкая Жанна
Праблемы з сэрцам
19204 Сугала Д.В.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Шоцік Т.
Суд па скайпе.
19205 Івашкевіч А.В.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Макарэвіч М.В.
19206 Прыходзька Дар'я
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Клімчук М.А.
19207 Нагорная Т.А.
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 14
Судзьдзя Трусевіч М.Л.
Па скайпе суд.
19208 Годына Д.В.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 14
Судзьдзя Жуковіч Алена
19209 Мядведзкі М.Ю.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Пірожнікава Тацьцяна
19210 Сухадольскі А.О.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Красоўская Зінаіда
19211 Уласаў А.В.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 12
Судзьдзя Жуковіч Алена
У судзе абвешчаны перапынак
19212 Пукала Яўген
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Судзьдзя Фёдарава Марына
Справа вернутая на дапрацоўку
19213 Садоўскі Алег
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Хвайніцкая Жанна
19214 Лазараў М.П.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Трусевіч М.Л.
19215 Уласеня Ганна
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Штраф (б.в.) 30
Штраф (руб.) 810,00 руб.
Судзьдзя Клімчук М.А.
Мае непаўнагадовых дзяцей
19216 Раслякоў Г.А.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 13
19217 Шыцік А.Л.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Судзьдзя Красоўская Зінаіда
Пастанову адмовіліся абвясціць - толькі сваякам па пашпарце
19218 Юхноўская Е.В.
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Штраф (б.в.) 25
Штраф (руб.) 675,00 руб.
Судзьдзя Мігурскі А.Э.
19219 Кузнічэнкаў Уладзімір
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-25
Штраф (б.в.) 30
Штраф (руб.) 810,00 руб.
Судзьдзя Шаціла Сяргей
Суд пераносіўся з 23 лістапада.
19220 Саладухін Андрэй
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 12
Судзьдзя Дзядкова Натальля
19221 Лысюк Аляксей
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Клімчук М.А.
Суд па скайпе.
19222 Гаралёў П.А.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Пірожнікава Тацьцяна
19223 Гаўрыльчук Мікіта
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Карсюк Д.С.
У ноч з пятніцу на суботу знік 24-гадовы жыхар Мінска Мікіта Валер’евіч Гаўрыльчук. Ягоная маці заўважыла ў кватэры, дзе ёй пражываў, сляды ператрусу і знікненне двух ноўтбукаў, што сведчыць пра ягонае затрыманне. На тэлефанаванні ў РУУСы па месцы рэгістрацыі і пражывання, а таксама па тэлефоне 102 ёй адказваюць, што ў міліцыі Мікіты няма.
19224 Сурмач Кацярына
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Штраф (б.в.) 30
Штраф (руб.) 810,00 руб.
Судзьдзя Мотыль Таццяна
19225 Малей А.М.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Красоўская Зінаіда
Суд па скайпе
19226 Сінькевіч Глеб
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Судзьдзя Кацэр Сяргей
Затрымалі з аўто, нібыта не супадае VIN-нумар. Пратакол за ўдзел у масавым мерапрыемстве
19227 Шылаў А.А.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 14
Судзьдзя Кулік А.Д.
19228 Лаперчук А.А.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 14
Судзьдзя Трусевіч М.Л.
Инженер-конструктор в ООО Инженеринг
19229 Берднік Уладзіслаў
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Шаціла Сяргей
19230 Янкоўскі Ілля
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Шаціла Сяргей
19231 Міронаў Юрый
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Ачалава А.В.
19232 Шумскі Ю.Н.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Трусевіч М.Л.
19233 Жогаль Пётр
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Штраф (б.в.) 30
Штраф (руб.) 810,00 руб.
Судзьдзя Кулік А.Д.
Пратакол па 23.4 КаАП - на дапрацоўку
19234 Чэрнік Антон
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Клімчук М.А.
19235 Жыгуліч А.А.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Мотыль Таццяна
19236 Арлоў Максім
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 14
Судзьдзя Млечка А.В.
19237 Галушка Уладзімір
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Целіца Лідзія
19238 Касалапаў Сяргей
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Фёдарава Марына
19239 Кавалёнак Л.М.
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Блізнюк Юлія
19240 Сумрач Е.В.
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Штраф (б.в.) 30
Штраф (руб.) 810,00 руб.
Судзьдзя Мотыль Таццяна
Шматдзетная маці
19241 Баркоўскі А.В.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Штраф (б.в.) 30
Штраф (руб.) 810,00 руб.
Судзьдзя Трусевіч М.Л.
19242 Басалай А.А.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Кацэр Сяргей
19243 Гуменяк Д.С.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 14
Судзьдзя Шабуня Вікторыя
19244 Скавыш Алена
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Штраф (б.в.) 30
Штраф (руб.) 810,00 руб.
Судзьдзя Клімчук М.А.
19245 Шатуха Е.М.
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 11
Судзьдзя Млечка А.В.
Рашэнне могуць даведацца толькі сваякі ў канцылярыі пры прад'яўленні пашпарта.
19246 Шакін А.І.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Судзьдзя Блізнюк Юлія
Рашэнне могуць даведацца толькі сваякі ў канцылярыі пры прад'яўленні пашпарта.
19247 Сіроцін Леанід
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Кулік А.Д.
#Первомайский Дата задержания: 22.11.2020 Дата суда: 23.11.2020 Судья: Кулик ФИО: Сиротин Леонид Дмитриевич Итог: по 23.34 ч 3 15 суток По 23.4 - возврат для устранения недостатков Без адвоката Задержан на Калиновского, вышел в магазин, сопротивления не оказывал. С протоколами не согласен, в шествии не участвовал. Ранее по 23.34 был осуждён за 9 августа, з 25 октября дали 25 суток, вышел в прошлый четверг из ивс Барановичи
19248 Радкевіч А.В.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 11
Судзьдзя Ярохіна Марыя
19249 Кавалеўскі Аляксей
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Дзядкова Натальля
19250 Рудой М.Я.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Кулік А.Д.
19251 Гарбачэўскі Б.В.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Судзьдзя Блізнюк Юлія
Рашэнне могуць даведацца толькі сваякі ў канцылярыі пры прад'яўленні пашпарта.
19252 Казюкоў Дзяніс
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 14
Судзьдзя Фёдарава Марына
19253 Маркава М.С.
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 14
Судзьдзя Трусевіч М.Л.
19254 Язькоў А.А.
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Шабуня Вікторыя
19255 Марчэўскі А.В.
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Ачалава А.В.
19256 Саўчык В.А.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 14
Судзьдзя Блізнюк Юлія
19257 Меленяка Дзмітрый
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 14
Судзьдзя Кулік А.Д.
19258 Маслоўскі Раман
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Шут Ю.С.
19259 Руды А.І.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Блізнюк Юлія
19260 Багач Андрэй
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Волк Аляксандр
19261 Акудовіч С.М.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Шоцік Т.
19262 Жылінскі Д.М.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 14
Судзьдзя Жывіца Алена
19263 Князеў Мікіта
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 20
Судзьдзя Млечка А.В.
19264 Вайшнаровіч Ірына
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Волк Аляксандр
19265 Папоў Міхаіл
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 14
Судзьдзя Фёдарава Марына
19266 Салянскі Андрэй
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 14
Судзьдзя Фёдарава Марына
19267 Тушкін Аляксандр
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Целіца Лідзія
19268 Звягінцаў Андрэй
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Целіца Лідзія
19269 Копылеў Аляксей
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Ліпневіч НН
19270 Гярмішын А. В.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Малашэнка Вольга Пятроўна
19271 Лаўроў Дзяніс
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Судзьдзя Ліпневіч НН
Атрымаў арышт
19272 Белякоў Аляксандр
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Целіца Лідзія
19273 Шатаў Мікіта
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Мотыль Таццяна
19274 Чапурко Святлана
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 30
Судзьдзя Ачалава А.В.
Справа адпраўлена на дапрацоўку
19275 Акуневіч Станіслаў
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Штраф (б.в.) 30
Штраф (руб.) 810,00 руб.
Судзьдзя Трусевіч М.Л.
19276 Маісеева Ганна
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Штраф (б.в.) 30
Штраф (руб.) 810,00 руб.
Судзьдзя Шоцік Т.
19277 Пятровіч А.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 12
Судзьдзя Целіца Лідзія
19278 Зыгмантовіч Ян
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Шабуня Вікторыя
19279 Цялішчаў Дзмітрый
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Клімчук М.А.
19280 Аўласенка Андрэй
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 8
Судзьдзя Кулік А.Д.
19281 Жгароў Арцём
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Шаціла Сяргей
19282 Рэйзіс Цімур
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Шаціла Сяргей
19283 Чаган Алег
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Мотыль Таццяна
19284 Бахцін Іван
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Судзьдзя Бандарэнка Сьвятлана
Перанос
19285 Цімафееў Аляксандр
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Мотыль Таццяна
19286 Дамасевіч Кірыл
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Судзьдзя Кацэр Сяргей
Арышт
19287 Сцепчанка Уладзімір
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Судзьдзя Кацэр Сяргей
Арышт
19288 Сінкевіч Г.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Судзьдзя Кацэр Сяргей
Арышт
19289 Кухта Мікіта
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Волк Аляксандр
19290 Шпак І.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Шут Ю.С.
19291 Лаўкоў Уладзімір
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 14
Судзьдзя Карсюк Д.С.
19292 Кучарэнка Таццяна
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Трусевіч М.Л.
19293 Мастыка Сяргей
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Судзьдзя Пірожнікава Тацьцяна
19294 Рамановіч Аляксандр
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 14
Судзьдзя Карсюк Д.С.
19295 Залазаеў П.Е.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Шабуня Вікторыя
19296 Шапавалаў Руслан
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Шоцік Т.
19297 Каляда Вячаслаў
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 14
Судзьдзя Карсюк Д.С.
19298 Тумаш Вячаслаў
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Макарэвіч М.В.
19299 Стральцоў М.В.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 11
Судзьдзя Залуцкая І.В.
19300 Бялоў Сяргей
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Шоцік Т.
19301 Марынчанка Павел
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Волк Аляксандр
19302 Кавалеўскі Аляксандр
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Трусевіч М.Л.
19303 Валадзько Арцём
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Ліпневіч НН
19304 Быстрык Аляксандр
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Кулік А.Д.
Абвешчаны перапынак да 24 лістапада
19305 Хацкевіч Алена
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Судзьдзя Шут Ю.С.
Справа адпраўленая на дапрацоўку
19306 Камлюк Г.А.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 14
Судзьдзя Мігурскі А.Э.
19307 Козел Валянціна
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Шоцік Т.
Пенсіянерка
19308 Макееў Д.В.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Штраф (б.в.) 30
Штраф (руб.) 810,00 руб.
Судзьдзя Мігурскі А.Э.
19309 Гальцяева Наталля
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Шоцік Т.
Пенсіянерка
19310 Кантараў Д.А.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 11
Судзьдзя Курко І.
19311 Максімаў К.В.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Штраф (б.в.) 30
Штраф (руб.) 810,00 руб.
Судзьдзя Макарэвіч М.В.
19312 Кірык Сяргей
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 12
Судзьдзя Курко І.
19313 Сарока Р.А.
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Трусевіч М.Л.
19314 Шурлін А.П.
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 12
Судзьдзя Малашэнка Вольга Пятроўна
19315 Петручэня Алег
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Малашэнка Вольга Пятроўна
19316 Огій Антон
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Фёдарава Марына
19317 Варыг Максім
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Хвайніцкая Жанна
19318 Лебедзеў Юрый
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 14
Судзьдзя Карсюк Д.С.
19319 Варозін В.А.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Хвайніцкая Жанна
19320 Цэлішчаў Д.Ю.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Клімчук М.А.
19321 Лаферчук А.А.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 14
Судзьдзя Трусевіч М.Л.
19322 Жгараў А.А.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Шаціла Сяргей
19323 Краснікаў Андрэй
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 20
Судзьдзя Млечка А.В.
19324 Сабалеўскі Сяргей
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Жуковіч Алена
19325 Паўловіч Аляксандр
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Жуковіч Алена
19326 Лебядзенка А.В.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Шабуня Вікторыя
19327 Чупрыгін А.Г.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Судзьдзя Шабуня Вікторыя
Справа вернутая на дапрацоўку
19328 Сідарэнка М.С.
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Штраф (б.в.) 30
Штраф (руб.) 810,00 руб.
Судзьдзя Мурашка Е.Н.
19329 Кірылаў Аляксандр
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Мурашка Е.Н.
Справа вернутая на дапрацоўку
19330 Струшкевіч Д. М.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Мурашка Е.Н.
Суд па скайпе.
19331 Мельнікаў А.А.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Мурашка Е.Н.
Справа вернутая на дапрацоўку. 24 лістапада - працяг
19332 Радзін М.Ю.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Штраф (б.в.) 15
Штраф (руб.) 405,00 руб.
Судзьдзя Крапачоў Аляксей
Затрыманы ў Заслаўі.
19333 Лойка Яўген
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Штраф (б.в.) 5
Штраф (руб.) 135,00 руб.
Судзьдзя Жэчко Павел
Затрыманы ў Бараўлянах
19334 Грыцэня П.Г.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Штраф (б.в.) 5
Штраф (руб.) 135,00 руб.
Судзьдзя Жэчко Павел
Затрыманы ў Бараўлянах.
19335 Сыч Юрый
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 14
Судзьдзя Жуковіч Алена
19336 Шчэмелеў Ігар
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 12
Судзьдзя Млечка А.В.
19337 Ганчарык К.А.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 11
Судзьдзя Залуцкая І.В.
19338 Барышнікаў Антон
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Шаціла Сяргей
19339 Лейкінд Валянцін
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Волк Аляксандр
Затрыманы на вуліцы Багдановіча пад час шэсця.
19340 Ярмак Паліна
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 12
Судзьдзя Астапенка Дзмітрый
19341 Уцеўскі Георгій
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 11
Судзьдзя Шаўцоў Віктар
19342 Воўк-Карачэўская Кацярына
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 14
Медсястра.
19343 Хадасевіч Ігар
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Судзьдзя Кулік А.Д.
Справа вернутая на дапрацоўку
19344 Кучарэнка К.В.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Асіпчык Анастасія
Сведкі на суд не з'явіліся.
19345 Сашак Ігар
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Фёдарава Марына
19346 Аўсянік Ігар В.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Рудэнка АА
Дырэктар EPAM.
19347 Белаушка Ігар
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Фёдарава Марына
19348 Карнейчык Раман
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Фёдарава Марына
19349 Мышкой Уладзіслаў
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Фёдарава Марына
19350 Грышаеў Мікіта
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Фёдарава Марына
19351 Куправічус Ю.І.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 12
Судзьдзя Каляда О.П.
19352 Ладохін Сяргей
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Мурашка Е.Н.
19353 Быстрык Аляксандра
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Кулік А.Д.
Працяг суда за 23 лістапада.
19354 Калінін А.А.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 10
Судзьдзя Ліннік Тацьцяна
19355 Жукоўскі П.Б.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Чараповіч Сьвятлана
19356 Тоцкі М.Ю.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 10
Судзьдзя Каляда О.П.
19357 Казлоў Р.В.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 10
Судзьдзя Ліннік Тацьцяна
19358 Яшчук Глеб
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Чараповіч Сьвятлана
Быў затрыманы ва ўласным двары.
19359 Захарэвіч Міхаіл
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Чараповіч Сьвятлана
19360 Войніч Уладзімір
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Багамякаў Мікалай
19361 Марчык Сяргей
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 25
19362 Радкевіч В.А.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 15
19363 Бузо Аляксандр
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Штраф (б.в.) 40
Штраф (руб.) 1 080,00 руб.
Судзьдзя Чараповіч Сьвятлана
штраф 40 бв (по 23.4 - 10 бв, по ч 1 23.34 - 30 бв)
19364 Сонкін В.А.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Штраф (б.в.) 30
Штраф (руб.) 810,00 руб.
Судзьдзя Ліннік Тацьцяна
19365 Федаровіч Дзяніс
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Чараповіч Сьвятлана
19366 Язерскі А. Н.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 10
Судзьдзя Ліннік Тацьцяна
19367 Горбач Аляксандр
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Мурашка Е.Н.
19368 Магер Дзмітрый
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Чараповіч Сьвятлана
19369 Васільчук І.Г.
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 10
Судзьдзя Каляда О.П.
19370 Яравая Таццяна
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Штраф (б.в.) 30
Штраф (руб.) 810,00 руб.
Судзьдзя Дзядкова Натальля
19371 Крыж Ігар
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Чараповіч Сьвятлана
19372 Лаўрыновіч Іван
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Карсюк Д.С.
19373 Карвецкі Н.А.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Хома Міхаіл
Мае траіх дзяцей.
19374 Куліджанаў Георгій
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Дзядкова Натальля
19375 Пехоўскі Аляксандр
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Чараповіч Сьвятлана
19376 Стахоўскі А.С.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 14
Судзьдзя Карсюк Д.С.
19377 Лагодзіч О.А.
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Штраф (б.в.) 25
Штраф (руб.) 675,00 руб.
Судзьдзя Хома Міхаіл
19378 Кавалеўскі В.Ю.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Штраф (б.в.) 30
Штраф (руб.) 810,00 руб.
Судзьдзя Ліннік Тацьцяна
Кансультант Сусветнага банка ў Вашынгтоне, штат Вірджынія, прапісаны ў Мінску.
19379 Петрашка Я.В.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 11
Судзьдзя Залуцкая І.В.
19380 Чарапко-Самахвалаў Ілля
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Макарэвіч М.В.
Саліст гуртоў "Петля Пристрастия" і "Кассиопея". Сведка - участковы Бычкоўскі.
19381 Лазарэвіч А.М.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Курко І.
19382 Дутко Анджэй
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-25
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Асіпчык Анастасія
Суд быў перанесены на 25 лістапада для выкліку сведак. Сведка - Кошкін Артур Русланавіч
19383 Платун Я.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 12
Судзьдзя Каляда О.П.
19384 Малахоўскі Р. С.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 14
Судзьдзя Жуковіч Алена
19385 Шахорскі А.В.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 12
Судзьдзя Каляда О.П.
19386 Гібкая М.С.
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 10
Судзьдзя Жывіца Алена
19387 Дзеранюк М.А.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Чараповіч Сьвятлана
19388 Разумоўская Ганна
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Штраф (б.в.) 10
Штраф (руб.) 270,00 руб.
Судзьдзя Макарэвіч М.В.
Непаўнагадовыя дзеці
19389 Урбановіч Дзяніс
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Макарэвіч М.В.
19390 Кабанчук Крысціна
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Штраф (б.в.) 50
Штраф (руб.) 1 350,00 руб.
Судзьдзя Волк Аляксандр
19391 Іваноў Кірыл
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-25
Арышт (сут.) 14
Судзьдзя Шаціла Сяргей
Справа была спачатку адпраўлена на дапрацоўку
19392 Вязенскі Яўген
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Шаціла Сяргей
19393 Базарскі Яўген
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 14
Судзьдзя Шаціла Сяргей
19394 Міхальчук Алег
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 20
Судзьдзя Асіпчык Анастасія
19395 Пляшко Ігар
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Волк Аляксандр
19396 Машычаў Дзмітрый
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Волк Аляксандр
19397 Пашкоўская Юлія
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Судзьдзя Чараповіч Сьвятлана
Перапынак да 30.11
19398 Варакса Аляксандр
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Макарэвіч М.В.
19399 Шаблінскі Кірыл
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Волк Аляксандр
19400 Турко Анатоль
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Шаціла Сяргей
19401 Кірзнер Аляксандр
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Шаціла Сяргей
19402 Андрос Віталь
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Чараповіч Сьвятлана
19403 Клютчэня Дзмітрый
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Волк Аляксандр
19404 Камароў Аляксандр
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-25
Арышт (сут.) 12
Судзьдзя Волк Аляксандр
19405 Белянкевіч А.М.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-25
Штраф (б.в.) 30
Штраф (руб.) 810,00 руб.
Судзьдзя Колабаў А.
19406 Мятліцкая А.Е.
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-25
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Хома Міхаіл
Сведка: участковы інспектар Гучкоўскі
19407 Шэўмер І.Г.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-25
Арышт (сут.) 9
Судзьдзя Ліннік Тацьцяна
19408 Кузькоў А.В.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-25
Арышт (сут.) 12
Судзьдзя Хома Міхаіл
Адвакат звярнуў увагу на стан здароўя Кузькова (бранхіяльная астма, алергія на пыл пры адсутнасці магчымасці скарыстацца інгалятарам).
19409 Пінчук Алена
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-25
Арышт (сут.) 14
Судзьдзя Волк Аляксандр
19410 Крыўко Анастасія
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-25
Судзьдзя Дзядкова Натальля
Справа вернутая на дапрацоўку
19411 Шырынская Ганна
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-25
Штраф (б.в.) 30
Штраф (руб.) 810,00 руб.
Судзьдзя Волк Аляксандр
Двое непаўнагадовых дзяцей.
19412 Тура Е.А.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-25
Арышт (сут.) 14
Судзьдзя Ляйкоўская Анастасія
19413 Міжэйнікава Д.Н.
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-25
Судзьдзя Шабуня Вікторыя
Суд па скайпе. Перапынак на пошук адваката.
19414 Грынь І.А.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-25
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Ляйкоўская Анастасія
19415 Раманоўскі Яўген
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-25
Арышт (сут.) 14
Судзьдзя Ляйкоўская Анастасія
Студэнт БГУ, 5 курс
19416 Вашкевіч Д.М.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-25
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Ляйкоўская Анастасія
19417 Гарматны Р.А.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-25
Арышт (сут.) 10
Судзьдзя Ляйкоўская Анастасія
Свидетели: Яскевич, Костючков.
19418 Сарока Д.А.
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-25
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Ляйкоўская Анастасія
19419 Сялюк Максім
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-25
Арышт (сут.) 12
Судзьдзя Ляйкоўская Анастасія
19420 Русак Дзмітрый
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-25
Арышт (сут.) 12
Судзьдзя Жуковіч Алена
19421 Наважылаў Павел
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-25
Арышт (сут.) 12
Судзьдзя Ляйкоўская Анастасія
19422 Каржуеў Аляксандр
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-25
Штраф (б.в.) 20
Штраф (руб.) 540,00 руб.
Судзьдзя Жуковіч Алена
19423 Паборцаў Ілля
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-25
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Чараповіч Сьвятлана
19424 Баркоў В.А.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-25
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Карсюк Д.С.
19425 Дорах Вадзім
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-25
Арышт (сут.) 10
Судзьдзя Ляйкоўская Анастасія
Па скайпе з ІЧУ Баранавічаў.
19426 Міжэвіч А.А.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-26
Штраф (б.в.) 10
Штраф (руб.) 270,00 руб.
Судзьдзя Жэчко Павел
Затрыманы ў Бараўлянах
19427 Мароз Максім
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-25
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Жуковіч Алена
Суд па скайпе
19428 Карнейчык В.В.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-26
Штраф (б.в.) 5
Штраф (руб.) 135,00 руб.
Судзьдзя Жэчко Павел
Суд перанесены з 26 лістапада.
19429 Нікуліна Ю. В.
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-26
Штраф (б.в.) 10
Штраф (руб.) 270,00 руб.
Судзьдзя Шаўцоў Віктар
19430 Тоцкі М.Ю.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-27
Арышт (сут.) 10
Судзьдзя Каляда О.П.
19431 Марозаў Д.Ю.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-27
Штраф (б.в.) 20
Штраф (руб.) 540,00 руб.
Судзьдзя Капцэвіч Алена
19432 Пашкоўская Юлія
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-30
Судзьдзя Чараповіч Сьвятлана
Справа вернутая на дапрацоўку
19433 Уладзіміраў А. Ю.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-30
Судзьдзя Крапачоў Аляксей
Перапынак да 8 снежня па прычыне хваробы.
19434 Мятліцкая Алена Міхайлаўна
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Макарэвіч М.В.
19435 Кузьміных Арцём
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 13
19436 Юнаў Яўген
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
19437 Александровіч Андрэй
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 14
19438 Аляксеенкаў Аляксей
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
19439 Баранаў Ягор
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 14
19440 Батураў Яўген
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 14
19441 Белавушка Ігар
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Фёдарава Марына
19442 Блізнец Міхаіл
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 14
19443 Варчэня Сяргей
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
19444 Васільчанка Яўген
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 15
19445 Вахрушаў Дзяніс
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 13
19446 Вішчэня Валер
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 13
19447 Варабей Ірына
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Волк Аляксандр
19448 Вострава Кацярына
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
19449 Гацко Генадзь
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 15
19450 Гадына Дзмітрый
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 14
Судзьдзя Жуковіч Алена
19451 Голад Вячаслаў
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
19452 Гарбацэвіч Павал
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 14
19453 Грыневіч Наталля
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 12
19454 Грынчык Дзмітрый
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 14
19455 Гулевіч Паліна
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
19456 Дацкевіч Віктар
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 15
19457 Дзем'яненка Андрэй
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
19458 Дзянісаў Андрэй
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 15
19459 Дабравольскі Іван
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
19460 Дарашкевіч Андрэй
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
19461 Дралаў Ігар
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
19462 Дрыжынскі Эдуард
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 14
Судзьдзя Бандарэнка Сьвятлана
19463 Есіс Ганна
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 12
19464 Жылінскі Дзяніс
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Жывіца Алена
19465 Жукава Юлія
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Штраф (б.в.) 30
Штраф (руб.) 810,00 руб.
Судзьдзя Хома Міхаіл
19466 Жукоўская Ганна
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 13
19467 Жунусаў Руслан
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 12
19468 Жучкова Надзея
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Судзьдзя Макарэвіч М.В.
19469 Захаркевіч Міхаіл
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
19470 Зелянеўская С.В.
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Судзьдзя Шоцік Т.
Адпусцілі.
19471 Іванова Антаніна
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Чыж Юлія
19472 Рыбіна Святлана Міхайлаўна
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-25
Штраф (б.в.) 30
Штраф (руб.) 810,00 руб.
Судзьдзя Волк Аляксандр
19473 Карамян Андрэй
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 14
19474 Карацюк Канстанцін
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
19475 Каспяровіч Аляксандр
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 13
19476 Кавалевіч Аляксандр
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
19477 Кавалеўскі Валеры
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Штраф (б.в.) 30
Штраф (руб.) 810,00 руб.
Судзьдзя Ліннік Тацьцяна
19478 Колцінаў Майкл
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Судзьдзя Фёдарава Марына
19479 Каноплін Сяргей
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 14
19480 Карасцялёў Андрэй
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 14
19481 Корсак Ігар
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-22
Арышт (сут.) 15
19482 Крачкоўскі Грыгорый
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
19483 Кручкоў Сяргей
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 14
19484 Лабанок Андрэй
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
19485 Лаўроўскі Дзяніс
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
19486 Ліхтаровіч Сяргей
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Асіпчык Анастасія
19487 Машкароў Барыс
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 13
19488 Нагібовіч Андрэй
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 14
19489 Арэшка Эліна
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 14
19490 Паўловіч Антон
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 13
19491 Пархоменка Уладзіслаў
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 13
19492 Пяскоў Вадзім
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 13
19493 Піскуноў Канстанцін
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 14
19494 Панамароў Дзмітрый
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
19495 Посахаў Андрэй
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
19496 Пацёмкін Аляксандр
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 13
19497 Равінскі Мячаслаў
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 13
19498 Разумовіч Сяргей
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 10
19499 Разумоўскі Канстанцін
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
19500 Раткевіч Валер
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Багамякаў Мікалай