Імя Дадаткова
60001 Яневіч Руслан
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-12-06
Дата суда 2020-11-24
Штраф (б.в.) 20
Штраф (руб.) 540,00 руб.
60002 Марчанка Крысціна
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-12-04
Дата суда 2020-11-06
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Мотыль Таццяна
60003 Дуброўскі Антон
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 14
Судзьдзя Бандарэнка Сьвятлана
60004 Ванзанок А.Г.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 12
Судзьдзя Мотыль Таццяна
Затрыманы на вуліцы Любімава
60005 Швед І.В.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Судзьдзя Малашэнка Вольга Пятроўна
60006 Вяргейчык Е.С.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 14
Судзьдзя Бандарэнка Сьвятлана
60007 Більчанка А.Ю.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Бандарэнка Сьвятлана
60008 Усовіч А.А.
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 12
Судзьдзя Кацэр Сяргей
60009 Шпілеўскі Іван
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Фёдарава Марына
60010 Корсік А.А.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 12
Судзьдзя Целіца Лідзія
Задержан 29.11.2020 возле "Бреста" из автомобиля, который сигналил
60011 Трубячкоў Д.О.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Кацэр Сяргей
60012 Дубяга А.В.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 12
Судзьдзя Целіца Лідзія
60013 Размоўка С.В.
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Макарэвіч М.В.
60014 Шутко Ілля
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Дзядкова Натальля
60015 Базілеўскі Павел
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 10
Судзьдзя Дзядкова Натальля
60016 Паклікуха А.В.
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Блізнюк Юлія
60017 Зайцаў Дзмітрый
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Дзядкова Натальля
60018 Бацяноўскі Уладзіслаў
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Дзядкова Натальля
60019 Лучыновіч А.А.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Кацэр Сяргей
60020 Калядка Е.Н.
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Судзьдзя Курко І.
60021 Шаўчук Андрэй
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 15
60022 Лыскавец Кацярына
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 12
Судзьдзя Малашэнка Вольга Пятроўна
60023 Дворнікаў Д.А.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 12
Судзьдзя Каляда О.П.
60024 Жынь В.І.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 12
Судзьдзя Целіца Лідзія
60025 Казючыц Максім
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Асіпчык Анастасія
60026 Кучук А.Г.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 12
Судзьдзя Малашэнка Вольга Пятроўна
60027 Новікаў Андрэй
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 14
Судзьдзя Карсюк Д.С.
Ніколі не ўдзельнічае ў масавых мерапрыемствах, быў у гасцях, выйшлі ў краму. Лічыць, што сведка пераблытаў ўсе пратаколы. Сведка Ржэўскі
60028 Собаль Уладзіслаў
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 20
Судзьдзя Асіпчык Анастасія
10+10 па двух пратаколах
60029 Быкоўскі Васіль
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Штраф (б.в.) 30
Штраф (руб.) 810,00 руб.
Судзьдзя Рудэнка АА
60030 Быстроў Віталь
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 10
Грэка-каталіцкі святар
60031 Селюк А.П.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Блізнюк Юлія
60032 Яроўскі Д.М.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Ачалава А.В.
60033 Каралёў Вячаслаў
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 10
Судзьдзя Каляда О.П.
60034 Ковель Даніла
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Асіпчык Анастасія
60035 Ерахавец Аляксей
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Машкетаў Ю.В.
60036 Бараноўскі Андрэй
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 14
Судзьдзя Малашэнка Вольга Пятроўна
60037 Трухановіч А.Н.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Машкетаў Ю.В.
Задержан 29.11.2020 из машины пр.Любимова
60038 Сенько Вадзім
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Волк Аляксандр
60039 Пестракова Аліна
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Штраф (б.в.) 25
Штраф (руб.) 675,00 руб.
Судзьдзя Карсюк Д.С.
Мае непаўнагадовых дзяцей
60040 Гуруновіч Анатоль
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 14
Судзьдзя Карсюк Д.С.
60041 Шыкуцкая Таццяна
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Длужнеўскі А.
Прасіла адпусціць 2-х дзяўчынак, якіх затрымліваў АМАП на святлафоры. Забралі і яе: "Што, ты таксама хочаш пракаціцца?"
60042 Кудзелка Андрэй
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Калубака Пётр
60043 Дарагуш А.П.
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Судзьдзя Блізнюк Юлія
60044 Самсонаў А.Б.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 12
Судзьдзя Целіца Лідзія
60045 Сушкевіч Сафія
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 12
Судзьдзя Кацэр Сяргей
60046 Арцюхоў В.А.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Ачалава А.В.
60047 Лісава Алена
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 10
Судзьдзя Карсюк Д.С.
60048 Кудраўцава Іна
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Макарэвіч М.В.
60049 Гліннікаў Мікалай
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 14
Судзьдзя Макарэвіч М.В.
60050 Дзятлаў Канстанцін
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Волк Аляксандр
За фота з Нінай Багінскай
60051 Пагодзін Антон
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Фёдарава Марына
60052 Сакун Сяргей
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 12
Судзьдзя Фёдарава Марына
60053 Лукшыц Ірына
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Штраф (б.в.) 25
Штраф (руб.) 675,00 руб.
Судзьдзя Ачалава А.В.
60054 Сіроцін Аляксандр
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 20
Судзьдзя Фёдарава Марына
60055 Ярмачкаў Аляксандр
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 12
Судзьдзя Курко І.
60056 Штэйн В. І.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Шут Ю.С.
60057 Каралёў Іван
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 10
Судзьдзя Каляда О.П.
60058 Трусіла Яна
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Шут Ю.С.
60059 Шаўчэнка Сяргей
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Макарэвіч М.В.
60060 Палулех Дзіяна
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Штраф (б.в.) 30
Штраф (руб.) 810,00 руб.
Судзьдзя Шаціла Сяргей
60061 Аляксандраў Міхаіл
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Судзьдзя Макарэвіч М.В.
на дапрацоўку
60062 Дзянісаў Дзмітрый
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Рудэнка АА
60063 Пазняк Уладзіслаў
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Штраф (б.в.) 30
Штраф (руб.) 810,00 руб.
Судзьдзя Шаціла Сяргей
60064 Авярук Яўген
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Шаціла Сяргей
60065 Слабко Дзмітрый
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 12
Судзьдзя Каляда О.П.
60066 Лазоўскі Уладзімір
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Клімчук М.А.
60067 Адамовіч Вадзім
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 14
Судзьдзя Макарэвіч М.В.
60068 Нікалаенка Вадзім
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 10
Судзьдзя Длужнеўскі А.
60069 Царкевіч Наталля
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Длужнеўскі А.
60070 Жыляніна Ганна
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 12
Судзьдзя Янкоўскі Г.З.
60071 Хажавец Дзяніс
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 23
Судзьдзя Трусевіч М.Л.
60072 Кучынскі Сяргей
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 12
Судзьдзя Машкетаў Ю.В.
60073 Казей Дзяніс
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Штраф (б.в.) 30
Штраф (руб.) 810,00 руб.
Судзьдзя Рудэнка АА
60074 Шушко Н.С.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Штраф (б.в.) 25
Штраф (руб.) 675,00 руб.
Судзьдзя Ляйкоўская Анастасія
60075 Цярэшка Мікалай
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 23
Судзьдзя Трусевіч М.Л.
60076 Драковіч Павел
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 12
Судзьдзя Каляда О.П.
60077 Іваноў Аляксей
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Янкоўскі Г.З.
60078 Пішчала Марыя
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 10
Судзьдзя Ляйкоўская Анастасія
60079 Хоміч Васіль
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Акавітая Таццяна
60080 Крук Дзмітрый
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Ачалава А.В.
60081 Салдатава Дар'я
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Штраф (б.в.) 30
Штраф (руб.) 810,00 руб.
Судзьдзя Шут Ю.С.
60082 Марцінчык Вікторыя
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 10
Судзьдзя Длужнеўскі А.
60083 Пляц Андрэй
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 25
Судзьдзя Трусевіч М.Л.
60084 Цапіенка Алена
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 10
Судзьдзя Ляйкоўская Анастасія
60085 Крылосаў Анатоль
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Судзьдзя Машкетаў Ю.В.
60086 Адамчук Георгій
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Янкоўскі Г.З.
60087 Шліманаў Уладзімір
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Рудэнка АА
60088 Прышчэпаў Анатоль
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Судзьдзя Трусевіч М.Л.
60089 Казявін Аляксандр
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Трусевіч М.Л.
60090 Іваноў Аляксандр
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 10
Судзьдзя Ляйкоўская Анастасія
60091 Далгарукаў Кірыл
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Ляйкоўская Анастасія
60092 Шынгірэй Аляксей
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 20
Судзьдзя Янкоўскі Г.З.
60093 Лазар Назарый
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Фёдарава Марына
60094 Гаеўскі Уладзіслаў
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 14
Судзьдзя Фёдарава Марына
60095 Грыгор'еў Сяргей
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 10
Судзьдзя Ляйкоўская Анастасія
60096 Мялешын Дзмітрый
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Фёдарава Марына
60097 Гаравы Антон
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 14
Судзьдзя Фёдарава Марына
60098 Лазаковіч С.Г.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-29
Штраф (б.в.) 30
Штраф (руб.) 810,00 руб.
Судзьдзя Трусевіч М.Л.
60099 Мурашка Ігар
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 14
Судзьдзя Фёдарава Марына
60100 Палукошка Вольга
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Штраф (б.в.) 30
Штраф (руб.) 810,00 руб.
Судзьдзя Длужнеўскі А.
60101 Лукша Андрэй
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Ляйкоўская Анастасія
60102 Бурдыка Аляксандр
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Фёдарава Марына
60103 Піскуноў М.В.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Трусевіч М.Л.
60104 Бабіч Аляксей
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Ачалава А.В.
60105 Казлоў Віктар
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Ляйкоўская Анастасія
60106 Ермачок Е.В.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Трусевіч М.Л.
60107 Антонаў Аляксандр
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-29
Арышт (сут.) 10
Судзьдзя Ляйкоўская Анастасія
60108 Аляксейчык Аляксандр
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 14
Судзьдзя Шаціла Сяргей
60109 Харсевіч Ілля
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 14
Судзьдзя Шаціла Сяргей
60110 Ільюковіч Андрэй
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Ляйкоўская Анастасія
60111 Канапелька Дзмітрый
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Ачалава А.В.
60112 Красікаў М.Г.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Штраф (б.в.) 30
Штраф (руб.) 810,00 руб.
Судзьдзя Рудэнка АА
60113 Крэпская Алеся
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Судзьдзя Длужнеўскі А.
Справа вернутая на дапрацоўку
60114 Варывода А.С.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Штраф (б.в.) 25
Штраф (руб.) 675,00 руб.
Судзьдзя Макарэвіч М.В.
60115 Кабанаў Дзмітрый
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 7
Судзьдзя Карсюк Д.С.
Быў затрыманы да суда, выклікалі на "гутарку".
60116 Іваноў А. А.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Янкоўскі Г.З.
60117 Каралёў В. Ю.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 10
Судзьдзя Каляда О.П.
60118 Лукшэц І.В.
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Штраф (б.в.) 25
Штраф (руб.) 675,00 руб.
Судзьдзя Ачалава А.В.
60119 Лазавы В. В.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Клімчук М.А.
60120 Казей Д. А.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Штраф (б.в.) 30
Судзьдзя Рудэнка АА
60121 Шаўчэнка С.В.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Макарэвіч М.В.
60122 Кушнярова Марына
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 10
Судзьдзя Ляйкоўская Анастасія
60123 Аверук Е.А.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Шаціла Сяргей
60124 Гаравы А.А.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 14
Судзьдзя Фёдарава Марына
60125 Навінкін Віталь
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-29
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Хвайніцкая Жанна
60126 Добыш Е.В.
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-29
Штраф (б.в.) 25
Штраф (руб.) 675,00 руб.
Судзьдзя Каляда О.П.
60127 Міцура Юры
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Макарэвіч М.В.
60128 Язвінскі Валер
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 14
60129 Богуш Ігар
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 15
60130 Барысенка Юрый
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 13
60131 Бурсаў Яўген
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Жывіца Алена
60132 Бычкевіч Мікалай
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 15
60133 Бычкоў Алег
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 15
60134 Валканоўскі Мікалай
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 13
60135 Герман Максім
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Дзядкова Натальля
60136 Граковіч Павал
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 12
Судзьдзя Каляда О.П.
60137 Дарапіевіч Аляксей
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 15
60138 Зянько Вадзім
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 15
60139 Іваноў Андрэй Леанідавіч
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 25
Судзьдзя Асіпчык Анастасія
60140 Успенскі Аляксандр
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 15
60141 Чайко Аляксандр
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 12
60142 Чаркас Іван
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 14
60143 Чарняк Аляксандр
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 14
60144 Тарасенка Наталля
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 12
60145 Тарасевіч Валянцін
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 15
60146 Хурсевіч Ілля
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Шаціла Сяргей
60147 Шэстак Андрэй
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 15
60148 Некрыш Раман
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 14
60149 Нікалаенка Віктар
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 10
Судзьдзя Длужнеўскі А.
60150 Нішчык Аляксей
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 14
60151 Кікта Аляксей
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 15
60152 Каралёў Уладзіслаў
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 10
Судзьдзя Каляда О.П.
60153 Коршун Андрэй
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Судзьдзя Млечка А.В.
60154 Касякоў Дзяніс
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 12
60155 Краценка Ігар
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 12
60156 Кузняцоў Арцём
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 13
60157 Лапцік Аляксей
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 12
Судзьдзя Мігурскі А.Э.
60158 Маёраў Уладзімір
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 20
60159 Маслянік Яўген
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 13
60160 Падскрэбкін Арцём
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 15
60161 Палюховіч Віталь
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 15
60162 Салейка Аляксандр
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 12
60163 Сакалоў Андрэй
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 13
60164 Сакалоў Андрэй
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 13
60165 Сакалоўскі Аляксандр
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Мотыль Таццяна
60166 Буданаў Сяргей
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-27
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 25
Судзьдзя Фёдарава Марына
60167 Туцін Канстанцін
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-27
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 25
Судзьдзя Жуковіч Алена
60168 Крук Марыя
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-27
Дата суда 2020-11-30
Судзьдзя Жуковіч Алена
Справу адправілі на дапрацоўку.
60169 Каленік Максім
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-27
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 15
60170 Бухавец Юрый
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-26
Дата суда 2020-11-27
Штраф (б.в.) 20
Штраф (руб.) 540,00 руб.
Судзьдзя Ліннік Тацьцяна
Інвалід 2 групы. Затрыманы на Кузьмы Чорнага
60171 Леваньшын А.В.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-26
Дата суда 2020-11-27
Штраф (б.в.) 20
Штраф (руб.) 540,00 руб.
Судзьдзя Ліннік Тацьцяна
Затрыманы на Кузьмы Чорнага перад маршам інвалідаў
60172 Сабанцава А.С.
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-26
Дата суда 2020-11-27
Штраф (б.в.) 20
Штраф (руб.) 540,00 руб.
Судзьдзя Ліннік Тацьцяна
Інвалід 3 групы, затрыманая на Кузьмы Чорнага
60173 Міранюк Уладзімір
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-25
Дата суда 2020-11-27
Арышт (сут.) 10
Уладзіміра затрымалі на тры дні па падазрэнні ў хуліганстве - па ч. 1 арт. У той жа дзень у кватэры, дзе ён жыве, па месцы прапіскі і ў мікрааўтобусе, які належыць маці Уладзіміра, прайшлі ператрусы. Затым далі 10 сутак арышту
60174 Ільяш Ігар
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-24
Дата суда 2020-11-25
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Шабуня Вікторыя
Журналіст.
60175 Пецюкевіч А.В.
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-24
Дата суда 2020-11-26
Штраф (б.в.) 10
Штраф (руб.) 270,00 руб.
Судзьдзя Брычкоў А.В.
60176 Цярэнцьева Сафія
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-24
Дата суда 2020-11-27
Арышт (сут.) 7
60177 Аноп Аляксандр
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-24
Дата суда 2020-11-25
Арышт (сут.) 11
60178 Святлоў Кірыл
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-23
Дата суда 2020-11-25
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Шабуня Вікторыя
Грамадзянін Расіі, від на жыхарства.
60179 Бальшоў А.Е.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-23
Дата суда 2020-11-25
Арышт (сут.) 14
Судзьдзя Шабуня Вікторыя
60180 Пархоменка П.Д.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-23
Дата суда 2020-11-25
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Карсюк Д.С.
60181 Астраух П. Ю.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-23
Дата суда 2020-11-25
Арышт (сут.) 12
Судзьдзя Мотыль Таццяна
Спынілі аўтамабіль і затрымалі.
60182 Жукава Н.С.
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-23
Дата суда 2020-11-25
Арышт (сут.) 12
Судзьдзя Мотыль Таццяна
Спынілі аўтамабіль і затрымалі.
60183 Лявончык Святлана
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-23
Дата суда 2020-11-25
Арышт (сут.) 3
Судзьдзя Курпачанка М.
Да суда ў ІЧУ.
60184 Пінчук Аляксандр
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-23
Дата суда 2020-11-24
Штраф (б.в.) 30
Штраф (руб.) 810,00 руб.
Судзьдзя Жуковіч Алена
60185 Сцяпанаў Сяргей
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-23
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 10
60186 Кузьменка Дзмітрый
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Петраш Аляксандр
60187 Вронскі Дзяніс
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 12
Судзьдзя Фёдарава Марына
Удзел у групе асоб у культурна-відовішчным масавым мерапрыемстве ў спецыяльна не прызначаным для гэтага месцы без дазволу Мінгарвыканкама
60188 Ярашэнка Паліна
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Штраф (б.в.) 70
Штраф (руб.) 1 890,00 руб.
Судзьдзя Ачалава А.В.
60189 Корсак Вольга
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Штраф (б.в.) 30
Штраф (руб.) 810,00 руб.
Судзьдзя Кочык Аляксандр
Суд па скайпе. Да суда ў ІЧУ.
60190 Наўмовіч Аляксандр
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Кочык Аляксандр
Суд па скайпе, да суда ў ІЧУ.
60191 Гранатаў В.В.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Пірожнікава Тацьцяна
60192 Гаршкова Дар'я
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Кочык Аляксандр
Суд па скайпе. Да суда ў ІЧУ
60193 Жукава Алеся А.
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Кочык Аляксандр
Суд па скайпе, да суда ў ІЧУ
60194 Кудзін А.Д.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Пірожнікава Тацьцяна
60195 Крукава Надзея
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Ачалава А.В.
Суд па скайпе, да суда ў ІЧУ
60196 Салановіч Я.О.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Лабанок А.С.
Суд па скайпе.
60197 Несцяровіч Раман
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Клімчук М.А.
60198 Чыстафораў В.Ю.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Жуковіч Алена
Абвешчаны перапынак. На відэа быў хлопец, які быў апрануты таксама, але нават самі амапаўцы сказалі, што гэта быў не ён
60199 Харланаў В.В.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Жуковіч Алена
Абвешчаны перапынак. Сведка - Любімаў В.В.
60200 Салавей Арцём
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 25
Судзьдзя Шаціла Сяргей
Суд па скайпе.
60201 Пікулік Дзмітрый
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 25
Судзьдзя Шаціла Сяргей
Суд па скайпе.
60202 Нагорскі А.А.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 13
60203 Крышнёў Д.А.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Хвайніцкая Жанна
Праблемы з сэрцам
60204 Сугала Д.В.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Шоцік Т.
Суд па скайпе.
60205 Івашкевіч А.В.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Макарэвіч М.В.
60206 Прыходзька Дар'я
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Клімчук М.А.
60207 Нагорная Т.А.
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 14
Судзьдзя Трусевіч М.Л.
Па скайпе суд.
60208 Годына Д.В.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 14
Судзьдзя Жуковіч Алена
60209 Мядведзкі М.Ю.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Пірожнікава Тацьцяна
60210 Сухадольскі А.О.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Красоўская Зінаіда
60211 Уласаў А.В.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 12
Судзьдзя Жуковіч Алена
У судзе абвешчаны перапынак
60212 Пукала Яўген
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Судзьдзя Фёдарава Марына
Справа вернутая на дапрацоўку
60213 Садоўскі Алег
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Хвайніцкая Жанна
60214 Лазараў М.П.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Трусевіч М.Л.
60215 Уласеня Ганна
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Штраф (б.в.) 30
Штраф (руб.) 810,00 руб.
Судзьдзя Клімчук М.А.
Мае непаўнагадовых дзяцей
60216 Раслякоў Г.А.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 13
60217 Шыцік А.Л.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Судзьдзя Красоўская Зінаіда
Пастанову адмовіліся абвясціць - толькі сваякам па пашпарце
60218 Юхноўская Е.В.
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Штраф (б.в.) 25
Штраф (руб.) 675,00 руб.
Судзьдзя Мігурскі А.Э.
60219 Кузнічэнкаў Уладзімір
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-25
Штраф (б.в.) 30
Штраф (руб.) 810,00 руб.
Судзьдзя Шаціла Сяргей
Суд пераносіўся з 23 лістапада.
60220 Саладухін Андрэй
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 12
Судзьдзя Дзядкова Натальля
60221 Лысюк Аляксей
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Клімчук М.А.
Суд па скайпе.
60222 Гаралёў П.А.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Пірожнікава Тацьцяна
60223 Гаўрыльчук Мікіта
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Карсюк Д.С.
У ноч з пятніцу на суботу знік 24-гадовы жыхар Мінска Мікіта Валер’евіч Гаўрыльчук. Ягоная маці заўважыла ў кватэры, дзе ёй пражываў, сляды ператрусу і знікненне двух ноўтбукаў, што сведчыць пра ягонае затрыманне. На тэлефанаванні ў РУУСы па месцы рэгістрацыі і пражывання, а таксама па тэлефоне 102 ёй адказваюць, што ў міліцыі Мікіты няма.
60224 Сурмач Кацярына
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Штраф (б.в.) 30
Штраф (руб.) 810,00 руб.
Судзьдзя Мотыль Таццяна
60225 Малей А.М.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Красоўская Зінаіда
Суд па скайпе
60226 Сінькевіч Глеб
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Судзьдзя Кацэр Сяргей
Затрымалі з аўто, нібыта не супадае VIN-нумар. Пратакол за ўдзел у масавым мерапрыемстве
60227 Шылаў А.А.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 14
Судзьдзя Кулік А.Д.
60228 Лаперчук А.А.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 14
Судзьдзя Трусевіч М.Л.
Инженер-конструктор в ООО Инженеринг
60229 Берднік Уладзіслаў
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Шаціла Сяргей
60230 Янкоўскі Ілля
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Шаціла Сяргей
60231 Міронаў Юрый
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Ачалава А.В.
60232 Шумскі Ю.Н.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Трусевіч М.Л.
60233 Жогаль Пётр
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Штраф (б.в.) 30
Штраф (руб.) 810,00 руб.
Судзьдзя Кулік А.Д.
Пратакол па 23.4 КаАП - на дапрацоўку
60234 Чэрнік Антон
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Клімчук М.А.
60235 Жыгуліч А.А.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Мотыль Таццяна
60236 Арлоў Максім
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 14
Судзьдзя Млечка А.В.
60237 Галушка Уладзімір
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Целіца Лідзія
60238 Касалапаў Сяргей
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Фёдарава Марына
60239 Кавалёнак Л.М.
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Блізнюк Юлія
60240 Сумрач Е.В.
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Штраф (б.в.) 30
Штраф (руб.) 810,00 руб.
Судзьдзя Мотыль Таццяна
Шматдзетная маці
60241 Баркоўскі А.В.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Штраф (б.в.) 30
Штраф (руб.) 810,00 руб.
Судзьдзя Трусевіч М.Л.
60242 Басалай А.А.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Кацэр Сяргей
60243 Гуменяк Д.С.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 14
Судзьдзя Шабуня Вікторыя
60244 Скавыш Алена
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Штраф (б.в.) 30
Штраф (руб.) 810,00 руб.
Судзьдзя Клімчук М.А.
60245 Шатуха Е.М.
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 11
Судзьдзя Млечка А.В.
Рашэнне могуць даведацца толькі сваякі ў канцылярыі пры прад'яўленні пашпарта.
60246 Шакін А.І.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Судзьдзя Блізнюк Юлія
Рашэнне могуць даведацца толькі сваякі ў канцылярыі пры прад'яўленні пашпарта.
60247 Сіроцін Леанід
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Кулік А.Д.
#Первомайский Дата задержания: 22.11.2020 Дата суда: 23.11.2020 Судья: Кулик ФИО: Сиротин Леонид Дмитриевич Итог: по 23.34 ч 3 15 суток По 23.4 - возврат для устранения недостатков Без адвоката Задержан на Калиновского, вышел в магазин, сопротивления не оказывал. С протоколами не согласен, в шествии не участвовал. Ранее по 23.34 был осуждён за 9 августа, з 25 октября дали 25 суток, вышел в прошлый четверг из ивс Барановичи
60248 Радкевіч А.В.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 11
Судзьдзя Ярохіна Марыя
60249 Кавалеўскі Аляксей
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Дзядкова Натальля
60250 Рудой М.Я.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Кулік А.Д.
60251 Гарбачэўскі Б.В.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Судзьдзя Блізнюк Юлія
Рашэнне могуць даведацца толькі сваякі ў канцылярыі пры прад'яўленні пашпарта.
60252 Казюкоў Дзяніс
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 14
Судзьдзя Фёдарава Марына
60253 Маркава М.С.
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 14
Судзьдзя Трусевіч М.Л.
60254 Язькоў А.А.
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Шабуня Вікторыя
60255 Марчэўскі А.В.
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Ачалава А.В.
60256 Саўчык В.А.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 14
Судзьдзя Блізнюк Юлія
60257 Меленяка Дзмітрый
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 14
Судзьдзя Кулік А.Д.
60258 Маслоўскі Раман
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Шут Ю.С.
60259 Руды А.І.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Блізнюк Юлія
60260 Багач Андрэй
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Волк Аляксандр
60261 Акудовіч С.М.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Шоцік Т.
60262 Жылінскі Д.М.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 14
Судзьдзя Жывіца Алена
60263 Князеў Мікіта
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 20
Судзьдзя Млечка А.В.
60264 Вайшнаровіч Ірына
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Волк Аляксандр
60265 Папоў Міхаіл
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 14
Судзьдзя Фёдарава Марына
60266 Салянскі Андрэй
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 14
Судзьдзя Фёдарава Марына
60267 Тушкін Аляксандр
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Целіца Лідзія
60268 Звягінцаў Андрэй
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Целіца Лідзія
60269 Копылеў Аляксей
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Ліпневіч НН
60270 Гярмішын А. В.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Малашэнка Вольга Пятроўна
60271 Лаўроў Дзяніс
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Судзьдзя Ліпневіч НН
Атрымаў арышт
60272 Белякоў Аляксандр
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Целіца Лідзія
60273 Шатаў Мікіта
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Мотыль Таццяна
60274 Чапурко Святлана
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 30
Судзьдзя Ачалава А.В.
Справа адпраўлена на дапрацоўку
60275 Акуневіч Станіслаў
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Штраф (б.в.) 30
Штраф (руб.) 810,00 руб.
Судзьдзя Трусевіч М.Л.
60276 Маісеева Ганна
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Штраф (б.в.) 30
Штраф (руб.) 810,00 руб.
Судзьдзя Шоцік Т.
60277 Пятровіч А.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 12
Судзьдзя Целіца Лідзія
60278 Зыгмантовіч Ян
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Шабуня Вікторыя
60279 Цялішчаў Дзмітрый
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Клімчук М.А.
60280 Аўласенка Андрэй
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 8
Судзьдзя Кулік А.Д.
60281 Жгароў Арцём
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Шаціла Сяргей
60282 Рэйзіс Цімур
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Шаціла Сяргей
60283 Чаган Алег
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Мотыль Таццяна
60284 Бахцін Іван
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Судзьдзя Бандарэнка Сьвятлана
Перанос
60285 Цімафееў Аляксандр
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Мотыль Таццяна
60286 Дамасевіч Кірыл
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Судзьдзя Кацэр Сяргей
Арышт
60287 Сцепчанка Уладзімір
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Судзьдзя Кацэр Сяргей
Арышт
60288 Сінкевіч Г.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Судзьдзя Кацэр Сяргей
Арышт
60289 Кухта Мікіта
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Волк Аляксандр
60290 Шпак І.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Шут Ю.С.
60291 Лаўкоў Уладзімір
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 14
Судзьдзя Карсюк Д.С.
60292 Кучарэнка Таццяна
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Трусевіч М.Л.
60293 Мастыка Сяргей
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Судзьдзя Пірожнікава Тацьцяна
60294 Рамановіч Аляксандр
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 14
Судзьдзя Карсюк Д.С.
60295 Залазаеў П.Е.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Шабуня Вікторыя
60296 Шапавалаў Руслан
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Шоцік Т.
60297 Каляда Вячаслаў
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 14
Судзьдзя Карсюк Д.С.
60298 Тумаш Вячаслаў
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Макарэвіч М.В.
60299 Стральцоў М.В.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 11
Судзьдзя Залуцкая І.В.
60300 Бялоў Сяргей
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Шоцік Т.
60301 Марынчанка Павел
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Волк Аляксандр
60302 Кавалеўскі Аляксандр
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Трусевіч М.Л.
60303 Валадзько Арцём
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Ліпневіч НН
60304 Быстрык Аляксандр
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Кулік А.Д.
Абвешчаны перапынак да 24 лістапада
60305 Хацкевіч Алена
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Судзьдзя Шут Ю.С.
Справа адпраўленая на дапрацоўку
60306 Камлюк Г.А.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 14
Судзьдзя Мігурскі А.Э.
60307 Козел Валянціна
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Шоцік Т.
Пенсіянерка
60308 Макееў Д.В.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Штраф (б.в.) 30
Штраф (руб.) 810,00 руб.
Судзьдзя Мігурскі А.Э.
60309 Гальцяева Наталля
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Шоцік Т.
Пенсіянерка
60310 Кантараў Д.А.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 11
Судзьдзя Курко І.
60311 Максімаў К.В.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Штраф (б.в.) 30
Штраф (руб.) 810,00 руб.
Судзьдзя Макарэвіч М.В.
60312 Кірык Сяргей
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 12
Судзьдзя Курко І.
60313 Сарока Р.А.
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Трусевіч М.Л.
60314 Шурлін А.П.
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 12
Судзьдзя Малашэнка Вольга Пятроўна
60315 Петручэня Алег
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Малашэнка Вольга Пятроўна
60316 Огій Антон
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Фёдарава Марына
60317 Варыг Максім
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Хвайніцкая Жанна
60318 Лебедзеў Юрый
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 14
Судзьдзя Карсюк Д.С.
60319 Варозін В.А.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Хвайніцкая Жанна
60320 Цэлішчаў Д.Ю.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Клімчук М.А.
60321 Лаферчук А.А.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 14
Судзьдзя Трусевіч М.Л.
60322 Жгараў А.А.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Шаціла Сяргей
60323 Краснікаў Андрэй
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 20
Судзьдзя Млечка А.В.
60324 Сабалеўскі Сяргей
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Жуковіч Алена
60325 Паўловіч Аляксандр
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Жуковіч Алена
60326 Лебядзенка А.В.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Шабуня Вікторыя
60327 Чупрыгін А.Г.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Судзьдзя Шабуня Вікторыя
Справа вернутая на дапрацоўку
60328 Сідарэнка М.С.
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Штраф (б.в.) 30
Штраф (руб.) 810,00 руб.
Судзьдзя Мурашка Е.Н.
60329 Кірылаў Аляксандр
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Мурашка Е.Н.
Справа вернутая на дапрацоўку
60330 Струшкевіч Д. М.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Мурашка Е.Н.
Суд па скайпе.
60331 Мельнікаў А.А.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Мурашка Е.Н.
Справа вернутая на дапрацоўку. 24 лістапада - працяг
60332 Радзін М.Ю.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Штраф (б.в.) 15
Штраф (руб.) 405,00 руб.
Судзьдзя Крапачоў Аляксей
Затрыманы ў Заслаўі.
60333 Лойка Яўген
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Штраф (б.в.) 5
Штраф (руб.) 135,00 руб.
Судзьдзя Жэчко Павел
Затрыманы ў Бараўлянах
60334 Грыцэня П.Г.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Штраф (б.в.) 5
Штраф (руб.) 135,00 руб.
Судзьдзя Жэчко Павел
Затрыманы ў Бараўлянах.
60335 Сыч Юрый
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 14
Судзьдзя Жуковіч Алена
60336 Шчэмелеў Ігар
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 12
Судзьдзя Млечка А.В.
60337 Ганчарык К.А.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 11
Судзьдзя Залуцкая І.В.
60338 Барышнікаў Антон
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Шаціла Сяргей
60339 Лейкінд Валянцін
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Волк Аляксандр
Затрыманы на вуліцы Багдановіча пад час шэсця.
60340 Ярмак Паліна
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 12
Судзьдзя Астапенка Дзмітрый
60341 Уцеўскі Георгій
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 11
Судзьдзя Шаўцоў Віктар
60342 Воўк-Карачэўская Кацярына
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 14
Медсястра.
60343 Хадасевіч Ігар
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Судзьдзя Кулік А.Д.
Справа вернутая на дапрацоўку
60344 Кучарэнка К.В.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Асіпчык Анастасія
Сведкі на суд не з'явіліся.
60345 Сашак Ігар
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Фёдарава Марына
60346 Аўсянік Ігар В.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Рудэнка АА
Дырэктар EPAM.
60347 Белаушка Ігар
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Фёдарава Марына
60348 Карнейчык Раман
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Фёдарава Марына
60349 Мышкой Уладзіслаў
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Фёдарава Марына
60350 Грышаеў Мікіта
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Фёдарава Марына
60351 Куправічус Ю.І.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 12
Судзьдзя Каляда О.П.
60352 Ладохін Сяргей
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Мурашка Е.Н.
60353 Быстрык Аляксандра
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Кулік А.Д.
Працяг суда за 23 лістапада.
60354 Калінін А.А.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 10
Судзьдзя Ліннік Тацьцяна
60355 Жукоўскі П.Б.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Чараповіч Сьвятлана
60356 Тоцкі М.Ю.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 10
Судзьдзя Каляда О.П.
60357 Казлоў Р.В.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 10
Судзьдзя Ліннік Тацьцяна
60358 Яшчук Глеб
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Чараповіч Сьвятлана
Быў затрыманы ва ўласным двары.
60359 Захарэвіч Міхаіл
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Чараповіч Сьвятлана
60360 Войніч Уладзімір
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Багамякаў Мікалай
60361 Марчык Сяргей
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 25
60362 Радкевіч В.А.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 15
60363 Бузо Аляксандр
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Штраф (б.в.) 40
Штраф (руб.) 1 080,00 руб.
Судзьдзя Чараповіч Сьвятлана
штраф 40 бв (по 23.4 - 10 бв, по ч 1 23.34 - 30 бв)
60364 Сонкін В.А.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Штраф (б.в.) 30
Штраф (руб.) 810,00 руб.
Судзьдзя Ліннік Тацьцяна
60365 Федаровіч Дзяніс
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Чараповіч Сьвятлана
60366 Язерскі А. Н.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 10
Судзьдзя Ліннік Тацьцяна
60367 Горбач Аляксандр
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Мурашка Е.Н.
60368 Магер Дзмітрый
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Чараповіч Сьвятлана
60369 Васільчук І.Г.
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 10
Судзьдзя Каляда О.П.
60370 Яравая Таццяна
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Штраф (б.в.) 30
Штраф (руб.) 810,00 руб.
Судзьдзя Дзядкова Натальля
60371 Крыж Ігар
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Чараповіч Сьвятлана
60372 Лаўрыновіч Іван
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Карсюк Д.С.
60373 Карвецкі Н.А.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Хома Міхаіл
Мае траіх дзяцей.
60374 Куліджанаў Георгій
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Дзядкова Натальля
60375 Пехоўскі Аляксандр
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Чараповіч Сьвятлана
60376 Стахоўскі А.С.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 14
Судзьдзя Карсюк Д.С.
60377 Лагодзіч О.А.
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Штраф (б.в.) 25
Штраф (руб.) 675,00 руб.
Судзьдзя Хома Міхаіл
60378 Кавалеўскі В.Ю.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Штраф (б.в.) 30
Штраф (руб.) 810,00 руб.
Судзьдзя Ліннік Тацьцяна
Кансультант Сусветнага банка ў Вашынгтоне, штат Вірджынія, прапісаны ў Мінску.
60379 Петрашка Я.В.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 11
Судзьдзя Залуцкая І.В.
60380 Чарапко-Самахвалаў Ілля
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Макарэвіч М.В.
Саліст гуртоў "Петля Пристрастия" і "Кассиопея". Сведка - участковы Бычкоўскі.
60381 Лазарэвіч А.М.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Курко І.
60382 Дутко Анджэй
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-25
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Асіпчык Анастасія
Суд быў перанесены на 25 лістапада для выкліку сведак. Сведка - Кошкін Артур Русланавіч
60383 Платун Я.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 12
Судзьдзя Каляда О.П.
60384 Малахоўскі Р. С.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 14
Судзьдзя Жуковіч Алена
60385 Шахорскі А.В.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 12
Судзьдзя Каляда О.П.
60386 Гібкая М.С.
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 10
Судзьдзя Жывіца Алена
60387 Дзеранюк М.А.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Чараповіч Сьвятлана
60388 Разумоўская Ганна
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Штраф (б.в.) 10
Штраф (руб.) 270,00 руб.
Судзьдзя Макарэвіч М.В.
Непаўнагадовыя дзеці
60389 Урбановіч Дзяніс
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Макарэвіч М.В.
60390 Кабанчук Крысціна
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Штраф (б.в.) 50
Штраф (руб.) 1 350,00 руб.
Судзьдзя Волк Аляксандр
60391 Іваноў Кірыл
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-25
Арышт (сут.) 14
Судзьдзя Шаціла Сяргей
Справа была спачатку адпраўлена на дапрацоўку
60392 Вязенскі Яўген
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Шаціла Сяргей
60393 Базарскі Яўген
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 14
Судзьдзя Шаціла Сяргей
60394 Міхальчук Алег
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 20
Судзьдзя Асіпчык Анастасія
60395 Пляшко Ігар
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Волк Аляксандр
60396 Машычаў Дзмітрый
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Волк Аляксандр
60397 Пашкоўская Юлія
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Судзьдзя Чараповіч Сьвятлана
Перапынак да 30.11
60398 Варакса Аляксандр
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Макарэвіч М.В.
60399 Шаблінскі Кірыл
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Волк Аляксандр
60400 Турко Анатоль
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Шаціла Сяргей
60401 Кірзнер Аляксандр
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Шаціла Сяргей
60402 Андрос Віталь
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Чараповіч Сьвятлана
60403 Клютчэня Дзмітрый
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Волк Аляксандр
60404 Камароў Аляксандр
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-25
Арышт (сут.) 12
Судзьдзя Волк Аляксандр
60405 Белянкевіч А.М.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-25
Штраф (б.в.) 30
Штраф (руб.) 810,00 руб.
Судзьдзя Колабаў А.
60406 Мятліцкая А.Е.
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-25
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Хома Міхаіл
Сведка: участковы інспектар Гучкоўскі
60407 Шэўмер І.Г.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-25
Арышт (сут.) 9
Судзьдзя Ліннік Тацьцяна
60408 Кузькоў А.В.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-25
Арышт (сут.) 12
Судзьдзя Хома Міхаіл
Адвакат звярнуў увагу на стан здароўя Кузькова (бранхіяльная астма, алергія на пыл пры адсутнасці магчымасці скарыстацца інгалятарам).
60409 Пінчук Алена
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-25
Арышт (сут.) 14
Судзьдзя Волк Аляксандр
60410 Крыўко Анастасія
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-25
Судзьдзя Дзядкова Натальля
Справа вернутая на дапрацоўку
60411 Шырынская Ганна
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-25
Штраф (б.в.) 30
Штраф (руб.) 810,00 руб.
Судзьдзя Волк Аляксандр
Двое непаўнагадовых дзяцей.
60412 Тура Е.А.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-25
Арышт (сут.) 14
Судзьдзя Ляйкоўская Анастасія
60413 Міжэйнікава Д.Н.
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-25
Судзьдзя Шабуня Вікторыя
Суд па скайпе. Перапынак на пошук адваката.
60414 Грынь І.А.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-25
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Ляйкоўская Анастасія
60415 Раманоўскі Яўген
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-25
Арышт (сут.) 14
Судзьдзя Ляйкоўская Анастасія
Студэнт БГУ, 5 курс
60416 Вашкевіч Д.М.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-25
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Ляйкоўская Анастасія
60417 Гарматны Р.А.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-25
Арышт (сут.) 10
Судзьдзя Ляйкоўская Анастасія
Свидетели: Яскевич, Костючков.
60418 Сарока Д.А.
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-25
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Ляйкоўская Анастасія
60419 Сялюк Максім
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-25
Арышт (сут.) 12
Судзьдзя Ляйкоўская Анастасія
60420 Русак Дзмітрый
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-25
Арышт (сут.) 12
Судзьдзя Жуковіч Алена
60421 Наважылаў Павел
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-25
Арышт (сут.) 12
Судзьдзя Ляйкоўская Анастасія
60422 Каржуеў Аляксандр
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-25
Штраф (б.в.) 20
Штраф (руб.) 540,00 руб.
Судзьдзя Жуковіч Алена
60423 Паборцаў Ілля
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-25
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Чараповіч Сьвятлана
60424 Баркоў В.А.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-25
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Карсюк Д.С.
60425 Дорах Вадзім
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-25
Арышт (сут.) 10
Судзьдзя Ляйкоўская Анастасія
Па скайпе з ІЧУ Баранавічаў.
60426 Міжэвіч А.А.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-26
Штраф (б.в.) 10
Штраф (руб.) 270,00 руб.
Судзьдзя Жэчко Павел
Затрыманы ў Бараўлянах
60427 Мароз Максім
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-25
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Жуковіч Алена
Суд па скайпе
60428 Карнейчык В.В.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-26
Штраф (б.в.) 5
Штраф (руб.) 135,00 руб.
Судзьдзя Жэчко Павел
Суд перанесены з 26 лістапада.
60429 Нікуліна Ю. В.
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-26
Штраф (б.в.) 10
Штраф (руб.) 270,00 руб.
Судзьдзя Шаўцоў Віктар
60430 Тоцкі М.Ю.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-27
Арышт (сут.) 10
Судзьдзя Каляда О.П.
60431 Марозаў Д.Ю.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-27
Штраф (б.в.) 20
Штраф (руб.) 540,00 руб.
Судзьдзя Капцэвіч Алена
60432 Пашкоўская Юлія
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-30
Судзьдзя Чараповіч Сьвятлана
Справа вернутая на дапрацоўку
60433 Уладзіміраў А. Ю.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-30
Судзьдзя Крапачоў Аляксей
Перапынак да 8 снежня па прычыне хваробы.
60434 Мятліцкая Алена Міхайлаўна
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Макарэвіч М.В.
60435 Кузьміных Арцём
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 13
60436 Юнаў Яўген
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
60437 Александровіч Андрэй
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 14
60438 Аляксеенкаў Аляксей
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
60439 Баранаў Ягор
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 14
60440 Батураў Яўген
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 14
60441 Белавушка Ігар
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Фёдарава Марына
60442 Блізнец Міхаіл
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 14
60443 Варчэня Сяргей
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
60444 Васільчанка Яўген
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 15
60445 Вахрушаў Дзяніс
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 13
60446 Вішчэня Валер
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 13
60447 Варабей Ірына
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Волк Аляксандр
60448 Вострава Кацярына
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
60449 Гацко Генадзь
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 15
60450 Гадына Дзмітрый
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 14
Судзьдзя Жуковіч Алена
60451 Голад Вячаслаў
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
60452 Гарбацэвіч Павал
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 14
60453 Грыневіч Наталля
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 12
60454 Грынчык Дзмітрый
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 14
60455 Гулевіч Паліна
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
60456 Дацкевіч Віктар
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 15
60457 Дзем'яненка Андрэй
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
60458 Дзянісаў Андрэй
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 15
60459 Дабравольскі Іван
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
60460 Дарашкевіч Андрэй
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
60461 Дралаў Ігар
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
60462 Дрыжынскі Эдуард
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 14
Судзьдзя Бандарэнка Сьвятлана
60463 Есіс Ганна
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 12
60464 Жылінскі Дзяніс
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Жывіца Алена
60465 Жукава Юлія
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Штраф (б.в.) 30
Штраф (руб.) 810,00 руб.
Судзьдзя Хома Міхаіл
60466 Жукоўская Ганна
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 13
60467 Жунусаў Руслан
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 12
60468 Жучкова Надзея
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Судзьдзя Макарэвіч М.В.
60469 Захаркевіч Міхаіл
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
60470 Зелянеўская С.В.
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Судзьдзя Шоцік Т.
Адпусцілі.
60471 Іванова Антаніна
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Чыж Юлія
60472 Рыбіна Святлана Міхайлаўна
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-25
Штраф (б.в.) 30
Штраф (руб.) 810,00 руб.
Судзьдзя Волк Аляксандр
60473 Карамян Андрэй
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 14
60474 Карацюк Канстанцін
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
60475 Каспяровіч Аляксандр
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 13
60476 Кавалевіч Аляксандр
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
60477 Кавалеўскі Валеры
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Штраф (б.в.) 30
Штраф (руб.) 810,00 руб.
Судзьдзя Ліннік Тацьцяна
60478 Колцінаў Майкл
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Судзьдзя Фёдарава Марына
60479 Каноплін Сяргей
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 14
60480 Карасцялёў Андрэй
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 14
60481 Корсак Ігар
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-22
Арышт (сут.) 15
60482 Крачкоўскі Грыгорый
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
60483 Кручкоў Сяргей
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 14
60484 Лабанок Андрэй
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
60485 Лаўроўскі Дзяніс
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
60486 Ліхтаровіч Сяргей
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Асіпчык Анастасія
60487 Машкароў Барыс
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 13
60488 Нагібовіч Андрэй
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 14
60489 Арэшка Эліна
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 14
60490 Паўловіч Антон
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 13
60491 Пархоменка Уладзіслаў
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 13
60492 Пяскоў Вадзім
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 13
60493 Піскуноў Канстанцін
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 14
60494 Панамароў Дзмітрый
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
60495 Посахаў Андрэй
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
60496 Пацёмкін Аляксандр
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 13
60497 Равінскі Мячаслаў
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 13
60498 Разумовіч Сяргей
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 10
60499 Разумоўскі Канстанцін
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
60500 Раткевіч Валер
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Багамякаў Мікалай