Імя Дадаткова
50501 Яневіч Руслан
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-12-06
Дата суда 2020-11-24
Штраф (б.в.) 20
Штраф (руб.) 540,00 руб.
50502 Марчанка Крысціна
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-12-04
Дата суда 2020-11-06
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Мотыль Таццяна
50503 Дуброўскі Антон
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 14
Судзьдзя Бандарэнка Сьвятлана
50504 Ванзанок А.Г.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 12
Судзьдзя Мотыль Таццяна
Затрыманы на вуліцы Любімава
50505 Швед І.В.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Судзьдзя Малашэнка Вольга Пятроўна
50506 Вяргейчык Е.С.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 14
Судзьдзя Бандарэнка Сьвятлана
50507 Більчанка А.Ю.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Бандарэнка Сьвятлана
50508 Усовіч А.А.
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 12
Судзьдзя Кацэр Сяргей
50509 Шпілеўскі Іван
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Фёдарава Марына
50510 Корсік А.А.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 12
Судзьдзя Целіца Лідзія
Задержан 29.11.2020 возле "Бреста" из автомобиля, который сигналил
50511 Трубячкоў Д.О.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Кацэр Сяргей
50512 Дубяга А.В.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 12
Судзьдзя Целіца Лідзія
50513 Размоўка С.В.
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Макарэвіч М.В.
50514 Шутко Ілля
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Дзядкова Натальля
50515 Базілеўскі Павел
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 10
Судзьдзя Дзядкова Натальля
50516 Паклікуха А.В.
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Блізнюк Юлія
50517 Зайцаў Дзмітрый
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Дзядкова Натальля
50518 Бацяноўскі Уладзіслаў
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Дзядкова Натальля
50519 Лучыновіч А.А.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Кацэр Сяргей
50520 Калядка Е.Н.
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Судзьдзя Курко І.
50521 Шаўчук Андрэй
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 15
50522 Лыскавец Кацярына
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 12
Судзьдзя Малашэнка Вольга Пятроўна
50523 Дворнікаў Д.А.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 12
Судзьдзя Каляда О.П.
50524 Жынь В.І.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 12
Судзьдзя Целіца Лідзія
50525 Казючыц Максім
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Асіпчык Анастасія
50526 Кучук А.Г.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 12
Судзьдзя Малашэнка Вольга Пятроўна
50527 Новікаў Андрэй
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 14
Судзьдзя Карсюк Д.С.
Ніколі не ўдзельнічае ў масавых мерапрыемствах, быў у гасцях, выйшлі ў краму. Лічыць, што сведка пераблытаў ўсе пратаколы. Сведка Ржэўскі
50528 Собаль Уладзіслаў
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 20
Судзьдзя Асіпчык Анастасія
10+10 па двух пратаколах
50529 Быкоўскі Васіль
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Штраф (б.в.) 30
Штраф (руб.) 810,00 руб.
Судзьдзя Рудэнка АА
50530 Быстроў Віталь
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 10
Грэка-каталіцкі святар
50531 Селюк А.П.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Блізнюк Юлія
50532 Яроўскі Д.М.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Ачалава А.В.
50533 Каралёў Вячаслаў
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 10
Судзьдзя Каляда О.П.
50534 Ковель Даніла
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Асіпчык Анастасія
50535 Ерахавец Аляксей
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Машкетаў Ю.В.
50536 Бараноўскі Андрэй
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 14
Судзьдзя Малашэнка Вольга Пятроўна
50537 Трухановіч А.Н.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Машкетаў Ю.В.
Задержан 29.11.2020 из машины пр.Любимова
50538 Сенько Вадзім
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Волк Аляксандр
50539 Пестракова Аліна
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Штраф (б.в.) 25
Штраф (руб.) 675,00 руб.
Судзьдзя Карсюк Д.С.
Мае непаўнагадовых дзяцей
50540 Гуруновіч Анатоль
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 14
Судзьдзя Карсюк Д.С.
50541 Шыкуцкая Таццяна
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Длужнеўскі А.
Прасіла адпусціць 2-х дзяўчынак, якіх затрымліваў АМАП на святлафоры. Забралі і яе: "Што, ты таксама хочаш пракаціцца?"
50542 Кудзелка Андрэй
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Калубака Пётр
50543 Дарагуш А.П.
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Судзьдзя Блізнюк Юлія
50544 Самсонаў А.Б.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 12
Судзьдзя Целіца Лідзія
50545 Сушкевіч Сафія
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 12
Судзьдзя Кацэр Сяргей
50546 Арцюхоў В.А.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Ачалава А.В.
50547 Лісава Алена
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 10
Судзьдзя Карсюк Д.С.
50548 Кудраўцава Іна
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Макарэвіч М.В.
50549 Гліннікаў Мікалай
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 14
Судзьдзя Макарэвіч М.В.
50550 Дзятлаў Канстанцін
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Волк Аляксандр
За фота з Нінай Багінскай
50551 Пагодзін Антон
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Фёдарава Марына
50552 Сакун Сяргей
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 12
Судзьдзя Фёдарава Марына
50553 Лукшыц Ірына
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Штраф (б.в.) 25
Штраф (руб.) 675,00 руб.
Судзьдзя Ачалава А.В.
50554 Сіроцін Аляксандр
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 20
Судзьдзя Фёдарава Марына
50555 Ярмачкаў Аляксандр
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 12
Судзьдзя Курко І.
50556 Штэйн В. І.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Шут Ю.С.
50557 Каралёў Іван
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 10
Судзьдзя Каляда О.П.
50558 Трусіла Яна
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Шут Ю.С.
50559 Шаўчэнка Сяргей
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Макарэвіч М.В.
50560 Палулех Дзіяна
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Штраф (б.в.) 30
Штраф (руб.) 810,00 руб.
Судзьдзя Шаціла Сяргей
50561 Аляксандраў Міхаіл
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Судзьдзя Макарэвіч М.В.
на дапрацоўку
50562 Дзянісаў Дзмітрый
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Рудэнка АА
50563 Пазняк Уладзіслаў
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Штраф (б.в.) 30
Штраф (руб.) 810,00 руб.
Судзьдзя Шаціла Сяргей
50564 Авярук Яўген
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Шаціла Сяргей
50565 Слабко Дзмітрый
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 12
Судзьдзя Каляда О.П.
50566 Лазоўскі Уладзімір
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Клімчук М.А.
50567 Адамовіч Вадзім
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 14
Судзьдзя Макарэвіч М.В.
50568 Нікалаенка Вадзім
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 10
Судзьдзя Длужнеўскі А.
50569 Царкевіч Наталля
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Длужнеўскі А.
50570 Жыляніна Ганна
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 12
Судзьдзя Янкоўскі Г.З.
50571 Хажавец Дзяніс
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 23
Судзьдзя Трусевіч М.Л.
50572 Кучынскі Сяргей
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 12
Судзьдзя Машкетаў Ю.В.
50573 Казей Дзяніс
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Штраф (б.в.) 30
Штраф (руб.) 810,00 руб.
Судзьдзя Рудэнка АА
50574 Шушко Н.С.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Штраф (б.в.) 25
Штраф (руб.) 675,00 руб.
Судзьдзя Ляйкоўская Анастасія
50575 Цярэшка Мікалай
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 23
Судзьдзя Трусевіч М.Л.
50576 Драковіч Павел
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 12
Судзьдзя Каляда О.П.
50577 Іваноў Аляксей
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Янкоўскі Г.З.
50578 Пішчала Марыя
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 10
Судзьдзя Ляйкоўская Анастасія
50579 Хоміч Васіль
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Акавітая Таццяна
50580 Крук Дзмітрый
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Ачалава А.В.
50581 Салдатава Дар'я
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Штраф (б.в.) 30
Штраф (руб.) 810,00 руб.
Судзьдзя Шут Ю.С.
50582 Марцінчык Вікторыя
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 10
Судзьдзя Длужнеўскі А.
50583 Пляц Андрэй
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 25
Судзьдзя Трусевіч М.Л.
50584 Цапіенка Алена
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 10
Судзьдзя Ляйкоўская Анастасія
50585 Крылосаў Анатоль
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Судзьдзя Машкетаў Ю.В.
50586 Адамчук Георгій
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Янкоўскі Г.З.
50587 Шліманаў Уладзімір
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Рудэнка АА
50588 Прышчэпаў Анатоль
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Судзьдзя Трусевіч М.Л.
50589 Казявін Аляксандр
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Трусевіч М.Л.
50590 Іваноў Аляксандр
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 10
Судзьдзя Ляйкоўская Анастасія
50591 Далгарукаў Кірыл
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Ляйкоўская Анастасія
50592 Шынгірэй Аляксей
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 20
Судзьдзя Янкоўскі Г.З.
50593 Лазар Назарый
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Фёдарава Марына
50594 Гаеўскі Уладзіслаў
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 14
Судзьдзя Фёдарава Марына
50595 Грыгор'еў Сяргей
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 10
Судзьдзя Ляйкоўская Анастасія
50596 Мялешын Дзмітрый
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Фёдарава Марына
50597 Гаравы Антон
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 14
Судзьдзя Фёдарава Марына
50598 Лазаковіч С.Г.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-29
Штраф (б.в.) 30
Штраф (руб.) 810,00 руб.
Судзьдзя Трусевіч М.Л.
50599 Мурашка Ігар
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 14
Судзьдзя Фёдарава Марына
50600 Палукошка Вольга
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Штраф (б.в.) 30
Штраф (руб.) 810,00 руб.
Судзьдзя Длужнеўскі А.
50601 Лукша Андрэй
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Ляйкоўская Анастасія
50602 Бурдыка Аляксандр
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Фёдарава Марына
50603 Піскуноў М.В.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Трусевіч М.Л.
50604 Бабіч Аляксей
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Ачалава А.В.
50605 Казлоў Віктар
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Ляйкоўская Анастасія
50606 Ермачок Е.В.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Трусевіч М.Л.
50607 Антонаў Аляксандр
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-29
Арышт (сут.) 10
Судзьдзя Ляйкоўская Анастасія
50608 Аляксейчык Аляксандр
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 14
Судзьдзя Шаціла Сяргей
50609 Харсевіч Ілля
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 14
Судзьдзя Шаціла Сяргей
50610 Ільюковіч Андрэй
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Ляйкоўская Анастасія
50611 Канапелька Дзмітрый
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Ачалава А.В.
50612 Красікаў М.Г.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Штраф (б.в.) 30
Штраф (руб.) 810,00 руб.
Судзьдзя Рудэнка АА
50613 Крэпская Алеся
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Судзьдзя Длужнеўскі А.
Справа вернутая на дапрацоўку
50614 Варывода А.С.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Штраф (б.в.) 25
Штраф (руб.) 675,00 руб.
Судзьдзя Макарэвіч М.В.
50615 Кабанаў Дзмітрый
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 7
Судзьдзя Карсюк Д.С.
Быў затрыманы да суда, выклікалі на "гутарку".
50616 Іваноў А. А.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Янкоўскі Г.З.
50617 Каралёў В. Ю.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 10
Судзьдзя Каляда О.П.
50618 Лукшэц І.В.
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Штраф (б.в.) 25
Штраф (руб.) 675,00 руб.
Судзьдзя Ачалава А.В.
50619 Лазавы В. В.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Клімчук М.А.
50620 Казей Д. А.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Штраф (б.в.) 30
Судзьдзя Рудэнка АА
50621 Шаўчэнка С.В.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Макарэвіч М.В.
50622 Кушнярова Марына
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 10
Судзьдзя Ляйкоўская Анастасія
50623 Аверук Е.А.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Шаціла Сяргей
50624 Гаравы А.А.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 14
Судзьдзя Фёдарава Марына
50625 Навінкін Віталь
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-29
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Хвайніцкая Жанна
50626 Добыш Е.В.
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-29
Штраф (б.в.) 25
Штраф (руб.) 675,00 руб.
Судзьдзя Каляда О.П.
50627 Міцура Юры
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Макарэвіч М.В.
50628 Язвінскі Валер
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 14
50629 Богуш Ігар
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 15
50630 Барысенка Юрый
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 13
50631 Бурсаў Яўген
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Жывіца Алена
50632 Бычкевіч Мікалай
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 15
50633 Бычкоў Алег
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 15
50634 Валканоўскі Мікалай
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 13
50635 Герман Максім
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Дзядкова Натальля
50636 Граковіч Павал
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 12
Судзьдзя Каляда О.П.
50637 Дарапіевіч Аляксей
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 15
50638 Зянько Вадзім
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 15
50639 Іваноў Андрэй Леанідавіч
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 25
Судзьдзя Асіпчык Анастасія
50640 Успенскі Аляксандр
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 15
50641 Чайко Аляксандр
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 12
50642 Чаркас Іван
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 14
50643 Чарняк Аляксандр
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 14
50644 Тарасенка Наталля
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 12
50645 Тарасевіч Валянцін
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 15
50646 Хурсевіч Ілля
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Шаціла Сяргей
50647 Шэстак Андрэй
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 15
50648 Некрыш Раман
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 14
50649 Нікалаенка Віктар
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 10
Судзьдзя Длужнеўскі А.
50650 Нішчык Аляксей
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 14
50651 Кікта Аляксей
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 15
50652 Каралёў Уладзіслаў
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 10
Судзьдзя Каляда О.П.
50653 Коршун Андрэй
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Судзьдзя Млечка А.В.
50654 Касякоў Дзяніс
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 12
50655 Краценка Ігар
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 12
50656 Кузняцоў Арцём
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 13
50657 Лапцік Аляксей
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 12
Судзьдзя Мігурскі А.Э.
50658 Маёраў Уладзімір
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 20
50659 Маслянік Яўген
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 13
50660 Падскрэбкін Арцём
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 15
50661 Палюховіч Віталь
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 15
50662 Салейка Аляксандр
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 12
50663 Сакалоў Андрэй
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 13
50664 Сакалоў Андрэй
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 13
50665 Сакалоўскі Аляксандр
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-29
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Мотыль Таццяна
50666 Буданаў Сяргей
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-27
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 25
Судзьдзя Фёдарава Марына
50667 Туцін Канстанцін
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-27
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 25
Судзьдзя Жуковіч Алена
50668 Крук Марыя
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-27
Дата суда 2020-11-30
Судзьдзя Жуковіч Алена
Справу адправілі на дапрацоўку.
50669 Каленік Максім
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-27
Дата суда 2020-11-30
Арышт (сут.) 15
50670 Бухавец Юрый
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-26
Дата суда 2020-11-27
Штраф (б.в.) 20
Штраф (руб.) 540,00 руб.
Судзьдзя Ліннік Тацьцяна
Інвалід 2 групы. Затрыманы на Кузьмы Чорнага
50671 Леваньшын А.В.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-26
Дата суда 2020-11-27
Штраф (б.в.) 20
Штраф (руб.) 540,00 руб.
Судзьдзя Ліннік Тацьцяна
Затрыманы на Кузьмы Чорнага перад маршам інвалідаў
50672 Сабанцава А.С.
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-26
Дата суда 2020-11-27
Штраф (б.в.) 20
Штраф (руб.) 540,00 руб.
Судзьдзя Ліннік Тацьцяна
Інвалід 3 групы, затрыманая на Кузьмы Чорнага
50673 Міранюк Уладзімір
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-25
Дата суда 2020-11-27
Арышт (сут.) 10
Уладзіміра затрымалі на тры дні па падазрэнні ў хуліганстве - па ч. 1 арт. У той жа дзень у кватэры, дзе ён жыве, па месцы прапіскі і ў мікрааўтобусе, які належыць маці Уладзіміра, прайшлі ператрусы. Затым далі 10 сутак арышту
50674 Ільяш Ігар
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-24
Дата суда 2020-11-25
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Шабуня Вікторыя
Журналіст.
50675 Пецюкевіч А.В.
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-24
Дата суда 2020-11-26
Штраф (б.в.) 10
Штраф (руб.) 270,00 руб.
Судзьдзя Брычкоў А.В.
50676 Цярэнцьева Сафія
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-24
Дата суда 2020-11-27
Арышт (сут.) 7
50677 Аноп Аляксандр
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-24
Дата суда 2020-11-25
Арышт (сут.) 11
50678 Святлоў Кірыл
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-23
Дата суда 2020-11-25
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Шабуня Вікторыя
Грамадзянін Расіі, від на жыхарства.
50679 Бальшоў А.Е.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-23
Дата суда 2020-11-25
Арышт (сут.) 14
Судзьдзя Шабуня Вікторыя
50680 Пархоменка П.Д.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-23
Дата суда 2020-11-25
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Карсюк Д.С.
50681 Астраух П. Ю.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-23
Дата суда 2020-11-25
Арышт (сут.) 12
Судзьдзя Мотыль Таццяна
Спынілі аўтамабіль і затрымалі.
50682 Жукава Н.С.
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-23
Дата суда 2020-11-25
Арышт (сут.) 12
Судзьдзя Мотыль Таццяна
Спынілі аўтамабіль і затрымалі.
50683 Лявончык Святлана
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-23
Дата суда 2020-11-25
Арышт (сут.) 3
Судзьдзя Курпачанка М.
Да суда ў ІЧУ.
50684 Пінчук Аляксандр
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-23
Дата суда 2020-11-24
Штраф (б.в.) 30
Штраф (руб.) 810,00 руб.
Судзьдзя Жуковіч Алена
50685 Сцяпанаў Сяргей
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-23
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 10
50686 Кузьменка Дзмітрый
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Петраш Аляксандр
50687 Вронскі Дзяніс
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 12
Судзьдзя Фёдарава Марына
Удзел у групе асоб у культурна-відовішчным масавым мерапрыемстве ў спецыяльна не прызначаным для гэтага месцы без дазволу Мінгарвыканкама
50688 Ярашэнка Паліна
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Штраф (б.в.) 70
Штраф (руб.) 1 890,00 руб.
Судзьдзя Ачалава А.В.
50689 Корсак Вольга
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Штраф (б.в.) 30
Штраф (руб.) 810,00 руб.
Судзьдзя Кочык Аляксандр
Суд па скайпе. Да суда ў ІЧУ.
50690 Наўмовіч Аляксандр
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Кочык Аляксандр
Суд па скайпе, да суда ў ІЧУ.
50691 Гранатаў В.В.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Пірожнікава Тацьцяна
50692 Гаршкова Дар'я
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Кочык Аляксандр
Суд па скайпе. Да суда ў ІЧУ
50693 Жукава Алеся А.
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Кочык Аляксандр
Суд па скайпе, да суда ў ІЧУ
50694 Кудзін А.Д.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Пірожнікава Тацьцяна
50695 Крукава Надзея
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Ачалава А.В.
Суд па скайпе, да суда ў ІЧУ
50696 Салановіч Я.О.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Лабанок А.С.
Суд па скайпе.
50697 Несцяровіч Раман
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Клімчук М.А.
50698 Чыстафораў В.Ю.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Жуковіч Алена
Абвешчаны перапынак. На відэа быў хлопец, які быў апрануты таксама, але нават самі амапаўцы сказалі, што гэта быў не ён
50699 Харланаў В.В.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Жуковіч Алена
Абвешчаны перапынак. Сведка - Любімаў В.В.
50700 Салавей Арцём
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 25
Судзьдзя Шаціла Сяргей
Суд па скайпе.
50701 Пікулік Дзмітрый
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 25
Судзьдзя Шаціла Сяргей
Суд па скайпе.
50702 Нагорскі А.А.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 13
50703 Крышнёў Д.А.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Хвайніцкая Жанна
Праблемы з сэрцам
50704 Сугала Д.В.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Шоцік Т.
Суд па скайпе.
50705 Івашкевіч А.В.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Макарэвіч М.В.
50706 Прыходзька Дар'я
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Клімчук М.А.
50707 Нагорная Т.А.
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 14
Судзьдзя Трусевіч М.Л.
Па скайпе суд.
50708 Годына Д.В.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 14
Судзьдзя Жуковіч Алена
50709 Мядведзкі М.Ю.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Пірожнікава Тацьцяна
50710 Сухадольскі А.О.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Красоўская Зінаіда
50711 Уласаў А.В.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 12
Судзьдзя Жуковіч Алена
У судзе абвешчаны перапынак
50712 Пукала Яўген
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Судзьдзя Фёдарава Марына
Справа вернутая на дапрацоўку
50713 Садоўскі Алег
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Хвайніцкая Жанна
50714 Лазараў М.П.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Трусевіч М.Л.
50715 Уласеня Ганна
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Штраф (б.в.) 30
Штраф (руб.) 810,00 руб.
Судзьдзя Клімчук М.А.
Мае непаўнагадовых дзяцей
50716 Раслякоў Г.А.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 13
50717 Шыцік А.Л.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Судзьдзя Красоўская Зінаіда
Пастанову адмовіліся абвясціць - толькі сваякам па пашпарце
50718 Юхноўская Е.В.
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Штраф (б.в.) 25
Штраф (руб.) 675,00 руб.
Судзьдзя Мігурскі А.Э.
50719 Кузнічэнкаў Уладзімір
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-25
Штраф (б.в.) 30
Штраф (руб.) 810,00 руб.
Судзьдзя Шаціла Сяргей
Суд пераносіўся з 23 лістапада.
50720 Саладухін Андрэй
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 12
Судзьдзя Дзядкова Натальля
50721 Лысюк Аляксей
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Клімчук М.А.
Суд па скайпе.
50722 Гаралёў П.А.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Пірожнікава Тацьцяна
50723 Гаўрыльчук Мікіта
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Карсюк Д.С.
У ноч з пятніцу на суботу знік 24-гадовы жыхар Мінска Мікіта Валер’евіч Гаўрыльчук. Ягоная маці заўважыла ў кватэры, дзе ёй пражываў, сляды ператрусу і знікненне двух ноўтбукаў, што сведчыць пра ягонае затрыманне. На тэлефанаванні ў РУУСы па месцы рэгістрацыі і пражывання, а таксама па тэлефоне 102 ёй адказваюць, што ў міліцыі Мікіты няма.
50724 Сурмач Кацярына
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Штраф (б.в.) 30
Штраф (руб.) 810,00 руб.
Судзьдзя Мотыль Таццяна
50725 Малей А.М.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Красоўская Зінаіда
Суд па скайпе
50726 Сінькевіч Глеб
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Судзьдзя Кацэр Сяргей
Затрымалі з аўто, нібыта не супадае VIN-нумар. Пратакол за ўдзел у масавым мерапрыемстве
50727 Шылаў А.А.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 14
Судзьдзя Кулік А.Д.
50728 Лаперчук А.А.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 14
Судзьдзя Трусевіч М.Л.
Инженер-конструктор в ООО Инженеринг
50729 Берднік Уладзіслаў
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Шаціла Сяргей
50730 Янкоўскі Ілля
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Шаціла Сяргей
50731 Міронаў Юрый
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Ачалава А.В.
50732 Шумскі Ю.Н.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Трусевіч М.Л.
50733 Жогаль Пётр
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Штраф (б.в.) 30
Штраф (руб.) 810,00 руб.
Судзьдзя Кулік А.Д.
Пратакол па 23.4 КаАП - на дапрацоўку
50734 Чэрнік Антон
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Клімчук М.А.
50735 Жыгуліч А.А.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Мотыль Таццяна
50736 Арлоў Максім
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 14
Судзьдзя Млечка А.В.
50737 Галушка Уладзімір
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Целіца Лідзія
50738 Касалапаў Сяргей
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Фёдарава Марына
50739 Кавалёнак Л.М.
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Блізнюк Юлія
50740 Сумрач Е.В.
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Штраф (б.в.) 30
Штраф (руб.) 810,00 руб.
Судзьдзя Мотыль Таццяна
Шматдзетная маці
50741 Баркоўскі А.В.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Штраф (б.в.) 30
Штраф (руб.) 810,00 руб.
Судзьдзя Трусевіч М.Л.
50742 Басалай А.А.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Кацэр Сяргей
50743 Гуменяк Д.С.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 14
Судзьдзя Шабуня Вікторыя
50744 Скавыш Алена
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Штраф (б.в.) 30
Штраф (руб.) 810,00 руб.
Судзьдзя Клімчук М.А.
50745 Шатуха Е.М.
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 11
Судзьдзя Млечка А.В.
Рашэнне могуць даведацца толькі сваякі ў канцылярыі пры прад'яўленні пашпарта.
50746 Шакін А.І.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Судзьдзя Блізнюк Юлія
Рашэнне могуць даведацца толькі сваякі ў канцылярыі пры прад'яўленні пашпарта.
50747 Сіроцін Леанід
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Кулік А.Д.
#Первомайский Дата задержания: 22.11.2020 Дата суда: 23.11.2020 Судья: Кулик ФИО: Сиротин Леонид Дмитриевич Итог: по 23.34 ч 3 15 суток По 23.4 - возврат для устранения недостатков Без адвоката Задержан на Калиновского, вышел в магазин, сопротивления не оказывал. С протоколами не согласен, в шествии не участвовал. Ранее по 23.34 был осуждён за 9 августа, з 25 октября дали 25 суток, вышел в прошлый четверг из ивс Барановичи
50748 Радкевіч А.В.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 11
Судзьдзя Ярохіна Марыя
50749 Кавалеўскі Аляксей
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Дзядкова Натальля
50750 Рудой М.Я.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Кулік А.Д.
50751 Гарбачэўскі Б.В.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Судзьдзя Блізнюк Юлія
Рашэнне могуць даведацца толькі сваякі ў канцылярыі пры прад'яўленні пашпарта.
50752 Казюкоў Дзяніс
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 14
Судзьдзя Фёдарава Марына
50753 Маркава М.С.
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 14
Судзьдзя Трусевіч М.Л.
50754 Язькоў А.А.
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Шабуня Вікторыя
50755 Марчэўскі А.В.
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Ачалава А.В.
50756 Саўчык В.А.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 14
Судзьдзя Блізнюк Юлія
50757 Меленяка Дзмітрый
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 14
Судзьдзя Кулік А.Д.
50758 Маслоўскі Раман
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Шут Ю.С.
50759 Руды А.І.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Блізнюк Юлія
50760 Багач Андрэй
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Волк Аляксандр
50761 Акудовіч С.М.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Шоцік Т.
50762 Жылінскі Д.М.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 14
Судзьдзя Жывіца Алена
50763 Князеў Мікіта
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 20
Судзьдзя Млечка А.В.
50764 Вайшнаровіч Ірына
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Волк Аляксандр
50765 Папоў Міхаіл
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 14
Судзьдзя Фёдарава Марына
50766 Салянскі Андрэй
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 14
Судзьдзя Фёдарава Марына
50767 Тушкін Аляксандр
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Целіца Лідзія
50768 Звягінцаў Андрэй
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Целіца Лідзія
50769 Копылеў Аляксей
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Ліпневіч НН
50770 Гярмішын А. В.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Малашэнка Вольга Пятроўна
50771 Лаўроў Дзяніс
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Судзьдзя Ліпневіч НН
Атрымаў арышт
50772 Белякоў Аляксандр
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Целіца Лідзія
50773 Шатаў Мікіта
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Мотыль Таццяна
50774 Чапурко Святлана
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 30
Судзьдзя Ачалава А.В.
Справа адпраўлена на дапрацоўку
50775 Акуневіч Станіслаў
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Штраф (б.в.) 30
Штраф (руб.) 810,00 руб.
Судзьдзя Трусевіч М.Л.
50776 Маісеева Ганна
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Штраф (б.в.) 30
Штраф (руб.) 810,00 руб.
Судзьдзя Шоцік Т.
50777 Пятровіч А.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 12
Судзьдзя Целіца Лідзія
50778 Зыгмантовіч Ян
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Шабуня Вікторыя
50779 Цялішчаў Дзмітрый
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Клімчук М.А.
50780 Аўласенка Андрэй
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 8
Судзьдзя Кулік А.Д.
50781 Жгароў Арцём
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Шаціла Сяргей
50782 Рэйзіс Цімур
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Шаціла Сяргей
50783 Чаган Алег
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Мотыль Таццяна
50784 Бахцін Іван
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Судзьдзя Бандарэнка Сьвятлана
Перанос
50785 Цімафееў Аляксандр
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Мотыль Таццяна
50786 Дамасевіч Кірыл
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Судзьдзя Кацэр Сяргей
Арышт
50787 Сцепчанка Уладзімір
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Судзьдзя Кацэр Сяргей
Арышт
50788 Сінкевіч Г.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Судзьдзя Кацэр Сяргей
Арышт
50789 Кухта Мікіта
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Волк Аляксандр
50790 Шпак І.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Шут Ю.С.
50791 Лаўкоў Уладзімір
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 14
Судзьдзя Карсюк Д.С.
50792 Кучарэнка Таццяна
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Трусевіч М.Л.
50793 Мастыка Сяргей
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Судзьдзя Пірожнікава Тацьцяна
50794 Рамановіч Аляксандр
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 14
Судзьдзя Карсюк Д.С.
50795 Залазаеў П.Е.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Шабуня Вікторыя
50796 Шапавалаў Руслан
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Шоцік Т.
50797 Каляда Вячаслаў
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 14
Судзьдзя Карсюк Д.С.
50798 Тумаш Вячаслаў
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Макарэвіч М.В.
50799 Стральцоў М.В.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 11
Судзьдзя Залуцкая І.В.
50800 Бялоў Сяргей
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Шоцік Т.
50801 Марынчанка Павел
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Волк Аляксандр
50802 Кавалеўскі Аляксандр
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Трусевіч М.Л.
50803 Валадзько Арцём
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Ліпневіч НН
50804 Быстрык Аляксандр
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Кулік А.Д.
Абвешчаны перапынак да 24 лістапада
50805 Хацкевіч Алена
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Судзьдзя Шут Ю.С.
Справа адпраўленая на дапрацоўку
50806 Камлюк Г.А.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 14
Судзьдзя Мігурскі А.Э.
50807 Козел Валянціна
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Шоцік Т.
Пенсіянерка
50808 Макееў Д.В.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Штраф (б.в.) 30
Штраф (руб.) 810,00 руб.
Судзьдзя Мігурскі А.Э.
50809 Гальцяева Наталля
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Шоцік Т.
Пенсіянерка
50810 Кантараў Д.А.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 11
Судзьдзя Курко І.
50811 Максімаў К.В.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Штраф (б.в.) 30
Штраф (руб.) 810,00 руб.
Судзьдзя Макарэвіч М.В.
50812 Кірык Сяргей
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 12
Судзьдзя Курко І.
50813 Сарока Р.А.
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Трусевіч М.Л.
50814 Шурлін А.П.
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 12
Судзьдзя Малашэнка Вольга Пятроўна
50815 Петручэня Алег
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Малашэнка Вольга Пятроўна
50816 Огій Антон
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Фёдарава Марына
50817 Варыг Максім
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Хвайніцкая Жанна
50818 Лебедзеў Юрый
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 14
Судзьдзя Карсюк Д.С.
50819 Варозін В.А.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Хвайніцкая Жанна
50820 Цэлішчаў Д.Ю.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Клімчук М.А.
50821 Лаферчук А.А.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 14
Судзьдзя Трусевіч М.Л.
50822 Жгараў А.А.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Шаціла Сяргей
50823 Краснікаў Андрэй
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 20
Судзьдзя Млечка А.В.
50824 Сабалеўскі Сяргей
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Жуковіч Алена
50825 Паўловіч Аляксандр
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Жуковіч Алена
50826 Лебядзенка А.В.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Шабуня Вікторыя
50827 Чупрыгін А.Г.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Судзьдзя Шабуня Вікторыя
Справа вернутая на дапрацоўку
50828 Сідарэнка М.С.
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Штраф (б.в.) 30
Штраф (руб.) 810,00 руб.
Судзьдзя Мурашка Е.Н.
50829 Кірылаў Аляксандр
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Мурашка Е.Н.
Справа вернутая на дапрацоўку
50830 Струшкевіч Д. М.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Мурашка Е.Н.
Суд па скайпе.
50831 Мельнікаў А.А.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Мурашка Е.Н.
Справа вернутая на дапрацоўку. 24 лістапада - працяг
50832 Радзін М.Ю.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Штраф (б.в.) 15
Штраф (руб.) 405,00 руб.
Судзьдзя Крапачоў Аляксей
Затрыманы ў Заслаўі.
50833 Лойка Яўген
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Штраф (б.в.) 5
Штраф (руб.) 135,00 руб.
Судзьдзя Жэчко Павел
Затрыманы ў Бараўлянах
50834 Грыцэня П.Г.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Штраф (б.в.) 5
Штраф (руб.) 135,00 руб.
Судзьдзя Жэчко Павел
Затрыманы ў Бараўлянах.
50835 Сыч Юрый
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 14
Судзьдзя Жуковіч Алена
50836 Шчэмелеў Ігар
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 12
Судзьдзя Млечка А.В.
50837 Ганчарык К.А.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 11
Судзьдзя Залуцкая І.В.
50838 Барышнікаў Антон
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Шаціла Сяргей
50839 Лейкінд Валянцін
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Волк Аляксандр
Затрыманы на вуліцы Багдановіча пад час шэсця.
50840 Ярмак Паліна
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 12
Судзьдзя Астапенка Дзмітрый
50841 Уцеўскі Георгій
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 11
Судзьдзя Шаўцоў Віктар
50842 Воўк-Карачэўская Кацярына
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 14
Медсястра.
50843 Хадасевіч Ігар
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Судзьдзя Кулік А.Д.
Справа вернутая на дапрацоўку
50844 Кучарэнка К.В.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Асіпчык Анастасія
Сведкі на суд не з'явіліся.
50845 Сашак Ігар
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Фёдарава Марына
50846 Аўсянік Ігар В.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Рудэнка АА
Дырэктар EPAM.
50847 Белаушка Ігар
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Фёдарава Марына
50848 Карнейчык Раман
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Фёдарава Марына
50849 Мышкой Уладзіслаў
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Фёдарава Марына
50850 Грышаеў Мікіта
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Фёдарава Марына
50851 Куправічус Ю.І.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 12
Судзьдзя Каляда О.П.
50852 Ладохін Сяргей
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Мурашка Е.Н.
50853 Быстрык Аляксандра
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Кулік А.Д.
Працяг суда за 23 лістапада.
50854 Калінін А.А.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 10
Судзьдзя Ліннік Тацьцяна
50855 Жукоўскі П.Б.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Чараповіч Сьвятлана
50856 Тоцкі М.Ю.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 10
Судзьдзя Каляда О.П.
50857 Казлоў Р.В.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 10
Судзьдзя Ліннік Тацьцяна
50858 Яшчук Глеб
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Чараповіч Сьвятлана
Быў затрыманы ва ўласным двары.
50859 Захарэвіч Міхаіл
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Чараповіч Сьвятлана
50860 Войніч Уладзімір
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Багамякаў Мікалай
50861 Марчык Сяргей
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 25
50862 Радкевіч В.А.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 15
50863 Бузо Аляксандр
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Штраф (б.в.) 40
Штраф (руб.) 1 080,00 руб.
Судзьдзя Чараповіч Сьвятлана
штраф 40 бв (по 23.4 - 10 бв, по ч 1 23.34 - 30 бв)
50864 Сонкін В.А.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Штраф (б.в.) 30
Штраф (руб.) 810,00 руб.
Судзьдзя Ліннік Тацьцяна
50865 Федаровіч Дзяніс
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Чараповіч Сьвятлана
50866 Язерскі А. Н.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 10
Судзьдзя Ліннік Тацьцяна
50867 Горбач Аляксандр
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Мурашка Е.Н.
50868 Магер Дзмітрый
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Чараповіч Сьвятлана
50869 Васільчук І.Г.
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 10
Судзьдзя Каляда О.П.
50870 Яравая Таццяна
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Штраф (б.в.) 30
Штраф (руб.) 810,00 руб.
Судзьдзя Дзядкова Натальля
50871 Крыж Ігар
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Чараповіч Сьвятлана
50872 Лаўрыновіч Іван
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Карсюк Д.С.
50873 Карвецкі Н.А.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Хома Міхаіл
Мае траіх дзяцей.
50874 Куліджанаў Георгій
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Дзядкова Натальля
50875 Пехоўскі Аляксандр
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Чараповіч Сьвятлана
50876 Стахоўскі А.С.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 14
Судзьдзя Карсюк Д.С.
50877 Лагодзіч О.А.
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Штраф (б.в.) 25
Штраф (руб.) 675,00 руб.
Судзьдзя Хома Міхаіл
50878 Кавалеўскі В.Ю.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Штраф (б.в.) 30
Штраф (руб.) 810,00 руб.
Судзьдзя Ліннік Тацьцяна
Кансультант Сусветнага банка ў Вашынгтоне, штат Вірджынія, прапісаны ў Мінску.
50879 Петрашка Я.В.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 11
Судзьдзя Залуцкая І.В.
50880 Чарапко-Самахвалаў Ілля
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Макарэвіч М.В.
Саліст гуртоў "Петля Пристрастия" і "Кассиопея". Сведка - участковы Бычкоўскі.
50881 Лазарэвіч А.М.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Курко І.
50882 Дутко Анджэй
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-25
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Асіпчык Анастасія
Суд быў перанесены на 25 лістапада для выкліку сведак. Сведка - Кошкін Артур Русланавіч
50883 Платун Я.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 12
Судзьдзя Каляда О.П.
50884 Малахоўскі Р. С.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 14
Судзьдзя Жуковіч Алена
50885 Шахорскі А.В.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 12
Судзьдзя Каляда О.П.
50886 Гібкая М.С.
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 10
Судзьдзя Жывіца Алена
50887 Дзеранюк М.А.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Чараповіч Сьвятлана
50888 Разумоўская Ганна
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Штраф (б.в.) 10
Штраф (руб.) 270,00 руб.
Судзьдзя Макарэвіч М.В.
Непаўнагадовыя дзеці
50889 Урбановіч Дзяніс
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Макарэвіч М.В.
50890 Кабанчук Крысціна
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Штраф (б.в.) 50
Штраф (руб.) 1 350,00 руб.
Судзьдзя Волк Аляксандр
50891 Іваноў Кірыл
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-25
Арышт (сут.) 14
Судзьдзя Шаціла Сяргей
Справа была спачатку адпраўлена на дапрацоўку
50892 Вязенскі Яўген
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Шаціла Сяргей
50893 Базарскі Яўген
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 14
Судзьдзя Шаціла Сяргей
50894 Міхальчук Алег
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 20
Судзьдзя Асіпчык Анастасія
50895 Пляшко Ігар
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Волк Аляксандр
50896 Машычаў Дзмітрый
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Волк Аляксандр
50897 Пашкоўская Юлія
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Судзьдзя Чараповіч Сьвятлана
Перапынак да 30.11
50898 Варакса Аляксандр
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Макарэвіч М.В.
50899 Шаблінскі Кірыл
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Волк Аляксандр
50900 Турко Анатоль
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Шаціла Сяргей
50901 Кірзнер Аляксандр
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Шаціла Сяргей
50902 Андрос Віталь
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Чараповіч Сьвятлана
50903 Клютчэня Дзмітрый
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Волк Аляксандр
50904 Камароў Аляксандр
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-25
Арышт (сут.) 12
Судзьдзя Волк Аляксандр
50905 Белянкевіч А.М.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-25
Штраф (б.в.) 30
Штраф (руб.) 810,00 руб.
Судзьдзя Колабаў А.
50906 Мятліцкая А.Е.
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-25
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Хома Міхаіл
Сведка: участковы інспектар Гучкоўскі
50907 Шэўмер І.Г.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-25
Арышт (сут.) 9
Судзьдзя Ліннік Тацьцяна
50908 Кузькоў А.В.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-25
Арышт (сут.) 12
Судзьдзя Хома Міхаіл
Адвакат звярнуў увагу на стан здароўя Кузькова (бранхіяльная астма, алергія на пыл пры адсутнасці магчымасці скарыстацца інгалятарам).
50909 Пінчук Алена
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-25
Арышт (сут.) 14
Судзьдзя Волк Аляксандр
50910 Крыўко Анастасія
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-25
Судзьдзя Дзядкова Натальля
Справа вернутая на дапрацоўку
50911 Шырынская Ганна
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-25
Штраф (б.в.) 30
Штраф (руб.) 810,00 руб.
Судзьдзя Волк Аляксандр
Двое непаўнагадовых дзяцей.
50912 Тура Е.А.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-25
Арышт (сут.) 14
Судзьдзя Ляйкоўская Анастасія
50913 Міжэйнікава Д.Н.
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-25
Судзьдзя Шабуня Вікторыя
Суд па скайпе. Перапынак на пошук адваката.
50914 Грынь І.А.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-25
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Ляйкоўская Анастасія
50915 Раманоўскі Яўген
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-25
Арышт (сут.) 14
Судзьдзя Ляйкоўская Анастасія
Студэнт БГУ, 5 курс
50916 Вашкевіч Д.М.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-25
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Ляйкоўская Анастасія
50917 Гарматны Р.А.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-25
Арышт (сут.) 10
Судзьдзя Ляйкоўская Анастасія
Свидетели: Яскевич, Костючков.
50918 Сарока Д.А.
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-25
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Ляйкоўская Анастасія
50919 Сялюк Максім
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-25
Арышт (сут.) 12
Судзьдзя Ляйкоўская Анастасія
50920 Русак Дзмітрый
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-25
Арышт (сут.) 12
Судзьдзя Жуковіч Алена
50921 Наважылаў Павел
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-25
Арышт (сут.) 12
Судзьдзя Ляйкоўская Анастасія
50922 Каржуеў Аляксандр
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-25
Штраф (б.в.) 20
Штраф (руб.) 540,00 руб.
Судзьдзя Жуковіч Алена
50923 Паборцаў Ілля
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-25
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Чараповіч Сьвятлана
50924 Баркоў В.А.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-25
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Карсюк Д.С.
50925 Дорах Вадзім
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-25
Арышт (сут.) 10
Судзьдзя Ляйкоўская Анастасія
Па скайпе з ІЧУ Баранавічаў.
50926 Міжэвіч А.А.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-26
Штраф (б.в.) 10
Штраф (руб.) 270,00 руб.
Судзьдзя Жэчко Павел
Затрыманы ў Бараўлянах
50927 Мароз Максім
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-25
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Жуковіч Алена
Суд па скайпе
50928 Карнейчык В.В.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-26
Штраф (б.в.) 5
Штраф (руб.) 135,00 руб.
Судзьдзя Жэчко Павел
Суд перанесены з 26 лістапада.
50929 Нікуліна Ю. В.
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-26
Штраф (б.в.) 10
Штраф (руб.) 270,00 руб.
Судзьдзя Шаўцоў Віктар
50930 Тоцкі М.Ю.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-27
Арышт (сут.) 10
Судзьдзя Каляда О.П.
50931 Марозаў Д.Ю.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-27
Штраф (б.в.) 20
Штраф (руб.) 540,00 руб.
Судзьдзя Капцэвіч Алена
50932 Пашкоўская Юлія
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-30
Судзьдзя Чараповіч Сьвятлана
Справа вернутая на дапрацоўку
50933 Уладзіміраў А. Ю.
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-30
Судзьдзя Крапачоў Аляксей
Перапынак да 8 снежня па прычыне хваробы.
50934 Мятліцкая Алена Міхайлаўна
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Макарэвіч М.В.
50935 Кузьміных Арцём
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 13
50936 Юнаў Яўген
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
50937 Александровіч Андрэй
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 14
50938 Аляксеенкаў Аляксей
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
50939 Баранаў Ягор
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 14
50940 Батураў Яўген
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 14
50941 Белавушка Ігар
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Фёдарава Марына
50942 Блізнец Міхаіл
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 14
50943 Варчэня Сяргей
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
50944 Васільчанка Яўген
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 15
50945 Вахрушаў Дзяніс
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 13
50946 Вішчэня Валер
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 13
50947 Варабей Ірына
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Волк Аляксандр
50948 Вострава Кацярына
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
50949 Гацко Генадзь
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 15
50950 Гадына Дзмітрый
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 14
Судзьдзя Жуковіч Алена
50951 Голад Вячаслаў
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
50952 Гарбацэвіч Павал
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 14
50953 Грыневіч Наталля
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 12
50954 Грынчык Дзмітрый
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 14
50955 Гулевіч Паліна
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
50956 Дацкевіч Віктар
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 15
50957 Дзем'яненка Андрэй
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
50958 Дзянісаў Андрэй
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 15
50959 Дабравольскі Іван
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
50960 Дарашкевіч Андрэй
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
50961 Дралаў Ігар
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
50962 Дрыжынскі Эдуард
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 14
Судзьдзя Бандарэнка Сьвятлана
50963 Есіс Ганна
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 12
50964 Жылінскі Дзяніс
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Жывіца Алена
50965 Жукава Юлія
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Штраф (б.в.) 30
Штраф (руб.) 810,00 руб.
Судзьдзя Хома Міхаіл
50966 Жукоўская Ганна
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 13
50967 Жунусаў Руслан
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 12
50968 Жучкова Надзея
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Судзьдзя Макарэвіч М.В.
50969 Захаркевіч Міхаіл
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
50970 Зелянеўская С.В.
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Судзьдзя Шоцік Т.
Адпусцілі.
50971 Іванова Антаніна
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 13
Судзьдзя Чыж Юлія
50972 Рыбіна Святлана Міхайлаўна
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-25
Штраф (б.в.) 30
Штраф (руб.) 810,00 руб.
Судзьдзя Волк Аляксандр
50973 Карамян Андрэй
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 14
50974 Карацюк Канстанцін
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
50975 Каспяровіч Аляксандр
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 13
50976 Кавалевіч Аляксандр
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
50977 Кавалеўскі Валеры
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Штраф (б.в.) 30
Штраф (руб.) 810,00 руб.
Судзьдзя Ліннік Тацьцяна
50978 Колцінаў Майкл
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Судзьдзя Фёдарава Марына
50979 Каноплін Сяргей
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 14
50980 Карасцялёў Андрэй
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 14
50981 Корсак Ігар
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-22
Арышт (сут.) 15
50982 Крачкоўскі Грыгорый
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
50983 Кручкоў Сяргей
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 14
50984 Лабанок Андрэй
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
50985 Лаўроўскі Дзяніс
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
50986 Ліхтаровіч Сяргей
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Асіпчык Анастасія
50987 Машкароў Барыс
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 13
50988 Нагібовіч Андрэй
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 14
50989 Арэшка Эліна
Пол жанчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 14
50990 Паўловіч Антон
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 13
50991 Пархоменка Уладзіслаў
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 13
50992 Пяскоў Вадзім
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 13
50993 Піскуноў Канстанцін
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-24
Арышт (сут.) 14
50994 Панамароў Дзмітрый
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
50995 Посахаў Андрэй
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
50996 Пацёмкін Аляксандр
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 13
50997 Равінскі Мячаслаў
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 13
50998 Разумовіч Сяргей
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 10
50999 Разумоўскі Канстанцін
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
51000 Раткевіч Валер
Пол мужчына
Дата інцыдэнту 2020-11-22
Дата суда 2020-11-23
Арышт (сут.) 15
Судзьдзя Багамякаў Мікалай