1521 |
2023-11-23 |
Вайцешык Аляксандр Іванавіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-11-23 |
Беразюк С. А. |
Баранавічы, раённы |
|
|
|
1522 |
2023-11-23 |
Лапкоўская Ірына Іванаўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-11-23 |
Падалянец А. Л. |
Баранавічы, раённы |
|
|
|
1523 |
2023-11-22 |
Вальевіч Сяргей |
м |
|
|
|
Берасьце |
|
|
https://spring96.org/be/news/113396 |
1524 |
2023-11-22 |
Яскевіч Святлана |
ж |
|
|
|
|
|
|
https://spring96.org/be/news/113396 |
1525 |
2023-11-22 |
Агарок Сяргей Ігаравіч |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2023-11-22 |
Баліко В. І. |
Полацак, раённы |
|
|
|
1526 |
2023-11-22 |
Лазоўскі Павел Феліксавіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-11-22 |
Толсцік-Самойла Е. А. |
Гародня, Кастрычніцкі |
|
|
|
1527 |
2023-11-22 |
Мельчанка Павел Васільевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-11-22 |
Буйнавец С. В. |
Мазыр |
|
|
|
1528 |
2023-11-22 |
Шук Алена Ананьеўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-11-22 |
Яскевіч І. В. |
Міёры, раённы |
|
|
https://spring96.org/be/news/113506 |
1529 |
2023-11-22 |
Развадоўская Валянціна Тадэвушаўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-11-22 |
Яскевіч І. В. |
Міёры, раённы |
|
|
|
1530 |
2023-11-22 |
Кезік Аляксандр Станіслававіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-11-22 |
Яскевіч І. В. |
Міёры, раённы |
3 сут. |
|
|
1531 |
2023-11-22 |
Вайцяхоўскі Аляксандр Уладзіміравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-11-22 |
Іванова С. П. |
Лёзна, раённы |
|
|
|
1532 |
2023-11-22 |
Навіцкі Аляксандр Казіміравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-11-22 |
Горбач Н.Ч. |
Гародня, Ленінскі |
|
|
|
1533 |
2023-11-22 |
Трусаў Мікалай Антонавіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-11-22 |
Леўсік А. Б. |
Гародня, Ленінскі |
|
|
|
1534 |
2023-11-22 |
Саўчук Андрэй Валянцінавіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-11-22 |
Шурын Д. В. |
Берасьце, Ленінскі |
|
|
|
1535 |
2023-11-22 |
Саўчук Алена Сяргееўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-11-22 |
Шурын Д. В. |
Берасьце, Ленінскі |
|
|
|
1536 |
2023-11-22 |
Фралоў Дзмітрый Аляксандравіч |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2023-11-22 |
Асіпчык А. В. |
Менск, Заводзкі |
|
|
|
1537 |
2023-11-22 |
Піскун Ева Дзмітраўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-11-22 |
Бягун В. В. |
Жлобін, раённы |
|
|
|
1538 |
2023-11-22 |
Вайцяшонак Аляксандр Генадзевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-11-22 |
Харошка А. В. |
Жлобін, раённы |
|
|
|
1539 |
2023-11-22 |
Храпавіцкая Юлія Юр'еўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-11-22 |
Кот Е. А. |
Глыбокае, раённы |
|
|
|
1540 |
2023-11-22 |
Саламянка Аксана Віктараўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2023-11-22 |
Паўлечка А. В. |
Баранавічы, раённы |
|
|
|